Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Ponuda.:. potražnja

Vabilice za lisice!

(1/24) > >>

dreger:
Vabilice su moja rucna proizvodnja,oponasaju kmecanje ranjenog(povredjenog)zeca.
Proverene kako s moje tako i od strane mnogih lovaca na raznim terenima,i pokazale se kao dobre.
Testirane i kod vas u Hrvatskoj od strane nekoliko kolega sa ovog foruma i kazu da su zadovoljni.isto tako i u BiH.
Uz mali dogovor saljem i u Hrv,BiH.

salic:
Testirane, nego što... Preksinoć se malo išlo vabiti, iako je bio dosta jak vjetar. Nakon 7-8 puta dotrčao na kojih 30m. Sačma 4,3mm čini čuda na toj daljini.

dreger:
svaka cast druze  bravooo,ja svima kazem iskreno vabilica je dobra i lovna onoliko koliko lovac koji je koristi zna sa njom pravilno da vabi.Mnogi su mi javili i poslali slike sa odstreljenim lisicama pomocu ove vabilice,ima i onih koji nista nisu javili a znam da su imali uspeha kao i da sigurno ima onih koji nisu nista ni navabili..Nije najbolja,najlovnija itd.i nije "carobna frula "da samo dunes i lisica natrcava na cev.,necu nikog da lazem i mazem i za 10 -12 evra da me neko pljuje i prica da sam ga zaj...bao.
Ja ih i dalje pravim i ko god bi da ih proba i testira nek me kontaktira na pp.

dreger:
Evo jos malo slika odstreljenih lisica uz pomoc moje vabilice sa raznih strana i terena.
Ova je iz Srbije

Ovo iz BiH

Ova iz Srbije-Vojvodina

ove iz Hrvatske -kolega sa foruma "danijel"ima jos jedna al bas nije za forum.

Ova Srbija-Vojvodina

dreger:
Evo nova slika i nova dovabljena lisica mojom vabilicom-na 20metara.
Srecni i vesti lovac Z.Stanojlovic-Srbija.inace ovo mu je druga dovabljena . d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju