Za goste i nove članove > Predstavljanja novih članova foruma LOVAC

Dobra vam kob, poštovane kolege!

<< < (4/5) > >>

Tava:

--- Citat: Jedan - 25. 01. 2010. 21:49:20 ---
--- Citat: Tava - 25. 01. 2010. 10:36:13 ---Dobro došao (ili) -la. Koliko sam vidio da se ipak radi o dami (pod spol piše ženski). Svejedno još jednom dobrodošlica.

--- Kraj citata ---
Greška u koracima, muško - vjeruj ne moraš provjeravati!. uf

--- Kraj citata ---

Sve OK, još jednom dobrodošao kolega.

Pozdrav

Jedan:

--- Citat: HS-2000 - 25. 01. 2010. 19:56:50 ---Dobro došao zagi
ALI čemu skrivati svoje ime ili ga možda uopće nemaš
trebao bi malo bolje pogledati kako se predstavlja...


--- Kraj citata ---
Pregledao sam predstavljanje i ustanovio da nisam jedini "bezimeni" fre sor

Smatrao sam da je "Jedan" dovoljno, međutim obzirom da "HS2000" inzistira:

Ime mi je Ivan (54 g.), trenutno sam član LU "Fazan" Preska (Vrbovec), "Medvedgrad" Šestine i "Naretak" Hr. Kostajnica. Od oružja koristim puške s glatkim cijevima u cal. 16 i 12 i risanice u cal.: .22 l.r. .223 Rem., 7,62x39, 7,62x54R, 8x57 IS, .358 Win. i .375 H&H. Pored toga u rekreativne svrhe treniram mišiće lukom "Bear Super Magnum 44". Za lov i trening upotrebljavam streljivo vlastite laboracije. Lovim gotovo isključivo DS, pokušavajući biti vrlo selektivan što se tiče divljači i mjesta pogotka.
U svojim udrugama poznat sam između ostalog po izradi kvalitetnih lovno-gospodarskih objekata ("post" u temi "Lovačke čeke") i kao vrstan poznavaoc i strijelac iz kratkog i dugog oružja. Volim jednostavne i otvorene ljude, dobro društvo, dobro vino ili pivo i dobru klopu, a ne volim pametnjakoviće i nasilnike.
Nadam se da je ovo za sad dovoljno. Dobra vam kob! zagi

HS-2000:
E pa ljudi ovo se zove predstavljanje just :shok:
Svaka čast kolega lovac i dobro nam došao na forum... zagi sauf

Deda M:
Dobro došao kolega -odlično predstavljanje,vrlo rječito ,nadam se da čemo čuti dosta o tvom iskustvu u lovu Pozdrav  DEDA  M...... z14

SEJFO:
dobrodošao kolega!!! zagi zagi d4 d4
i ja sam nekad tukao magnumom.... al sam sad na trapu (mislim u godinama) !!!! hao hao hao

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju