Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > Putopisi

Beautiful British Kolumbia, by Schultz

<< < (2/22) > >>

Fratt:
Dobra kob!  zagi

Schultz and Larsen:


Proljece kazu, kasnilo najmanje 2 sedmice..nije mi bilo tesko primjetiti...kisa i snijeg udario ka putu za loviste koje lezi na oko 1300m nadmorske.....vozilo se do njega oko 7 sati..bio sam malo zabrinut kako ce izgledati u lovistu u koje idemo....kad je ovako na 800m....Interesantno je bilo pricati sa ljudima koji se profesionalno bave lovom vec ca.40 godina..love konjima, cak osamare i po 25 konja koji nose teret i provijanat za ekivipazu od 6-7 lovaca + vodici i kuhar.....dosta prica i dogadjaja se prepricalo....interesantno mi je bilo cuti da ekipa koja me vodi love vecinom strijelom..i to longbow...mada su naoruzani i sa karabinima, a kada idu za Yukon...kaze  mi guide  44 magnum je obicno za pojasom....



Zadnja benzinska stanica...odavde pa sjevernije prema Yukonu nema vise nista osim golog puta, sume i divljine...kaze mi guide..ogomne povrsine sa kojih se izvlaci trupac i krci suma...Inace u ovome mijestu zivi dosta indijanaca....Sta me je zapanjilo prvi dan je to da je sve nakako daleko, jako daleko i veliko.od porcija hrane rostilj do auta....sto se terenaca tice, fura se u Dodgevima, Schevroletima, Fordovima i GMC koji ne trose ispod 15L dizela na 100km...a isto tako se i voze po svim mogucim tereninima...





moro:
S&L da te nemamao trebalo bi te izmislit, svaka ti čast! zagi

Fratt:
Kako bi rekao Mamić,ti si Shultz jedno mučko đubre (u najboljem smislu naravno  zagi ),kako nas samo držiš u neizvjesnosti sa ovih par slika na kapaljku...jedva čekam ostatak.  bl

Zoran:
 sauf osvojio si prvu nagradu u devastiranju slika   hao

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju