Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > Putopisi

Putopis malog Perice iz Slovenije

(1/4) > >>

grga33:
Početkom tjedna dobio sam od mog prijatelja Štefa poziv za lov na "gamsa", naravno kao i svaki lovac to sam objeručke prihvatio, čekao sam nestrpljivo dan D, ali kao da je stalo svo vrijeme svijeta i nikako da dođe vrijeme za pokret, no da ne duljim o mom nestrpljenju i vremenu čekanja siguran sam da ste svi vi to osijetili na sebi i još ćete se puno puta tako osijećati.
Krenuh tako na put sa svojom izabranicom (medicusuper), dok je ona meni pričala putem svoje dogodovštine sa posla ja sam joj neumorno klimao glavom, ali sam u mislima ipak bio jako daleko, dolazak kod našeg prijatelja Štefa i njegove obitelji je bio uobičajan, dobradošlica i koja ljuta kapljica za dobrodošlicu pa nakon nekoliko kapljica valjalo je napustiti društvo jer mi muški moramo rano biti na nogama i moramo biti odmorni,ustajanje u 4 izjutra nije bila nikakva problematika, kava je bila brzinska i valjalo je paliti motore jer do lova smo se morali voziti nekih dva i pol sata, kad smo stigli na odredište

grga33:
Tamo sam susreo neočekivano cijeli vrh Lovačkog saveza Slovenije i imali su nekakvi sastanak na mjesečnoj razini, da li su se dogovorili ili ne ja to ne znam ali mi je jedino bilo drago biti sa njima i dobro su me primili

grga33:
Dok su oni nesto sastančili (cca 3 sata) ja sam sa lovočuvarom obilazio lovišta i divio se ljepoti lovišta i mogu reći da me je sve impresioniralo

grga33:
Nakon svih tih sati provedenih obilaženja i njihovog sastančenja došlo je do okupljanje za pogonski lov, nažalost ja nisam bio naklonjen sreći i božici Dijani, ali je samo jedan vepar odstrijeljen od strane najmlađeg lovac te družine, svi smo mu poželjeli Lovski blagor

Schultz and Larsen:
 zagi zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju