Streljaštvo > Streljane

Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci

(1/6) > >>

SSG:
Poznati su mi neke osobe koje kontinuirano pucaju glinene golubove na raznim takmičanjima a zbog raznih su razloga ostali bez oružja.Isti pucaju i treninge po cijeloj Hrvatskoj.Molim komentare d7

gogo3006:
neznam što je poanta ovog. mnogi lovci bi ovim novim zakonom mogli ostati bez oružja i oružnog lista pa sad da im se zabrani i streljaštvoččč
 Zašto ne bi mogli guštat bar na strelištu ( naravno, uz nadzor ) ako več ne mogu u lov.

Nikola:
Neznam ni ja... Zapravo vidim da je ovdje ekipa izmješala lovno streljaštvo i streljaštvo pod patronatom HSS (Hrvatskog streljačkog saveza)..
Moje skromno mišljenje bi bilo da je prava lovačka disciplina - parkur, a trap samo ako se puca na american prački ili na tzv.univerzalkama (5 mašina).. na ovim streljanama može se uspješno pucati i s lovačkim puškama, dok na olimpijskim streljanama igra samo trap puška..

shaga:
A sta znam...i nije uredu a opet s obzirom da se oruzni listovi tesko dobijaju (bar kod nas u CG) jer ti gledaju peto koljeno jeli ti se ko potukao u kafani..........
Ja bi volio kada bi svi voljeli oruzije, lov.......
Mislim da treba pruziti priliku posebno mladima koji i nemogu da imaju oruzni list da uce gadjanje glinenih golubova-UZ STROG NADZOR
E sad na koji su nacin izgubili oruzne listove ljudi koje ti poznajes to ne znam ali ako su nedisciplinovani sa oruzijem ne treba im dati ni da pridju strijelistu a kamoli da pucaju

gogo3006:
naravno da nediscipliniranim i neodgovornim osobama nema mjesta na strelištu. ali to nije bilo pitanje, nego mogu li bez oružnog lista pucati na strelištu, naravno da mogu ali uz strogi nadzor osobe koja je za to osposobljena (trener, voditelj strelišta..)i ta osoba je odgovorna za strelca i njegovo ponašanje.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju