Lovna kinologija > Uzgajivačnice

Uzgajivačnica IMPOSSIBILIS

<< < (3/14) > >>

PinzHunter:
@Lovac,

ja sam siguran da nam chmicak-ica nece otici sa neta, ako ipak ode ja Ti dajem obećanje da cu je vratiti nazad na forum ;)
Ja to malo udario salu, nista nemislim opako niti da koga vrijedjam.

a sta ja mogu kad mi oko leti na njen AVATAR. Eto i Dean je istomisljenik koliko ja vidim. sad mi je drago da nisam sam i da je Avatar original a ne sa neta. z10

jest da je ovo sve OT ali onaj prijatni OT d4

Štef:
 Kad je OT, nek bude do kraja... imamo mi dečke kaj znaju kak se to popravlja. ;D
Za Pinza i Deana, ak vas baš avatar interesira mogu ga obradit i isprintat pa vam pošaljem.
Mene više interesira da odemo chmichak i ja na kavu ili još bolje da si bacimo neki lov ili čeku.
 Chmichak, može odgovor i na PM.  ;D

Nikola:

--- Citat: dean - 01. 08. 2008. 12:09:22 ---A k vragu, pa sad i mene zanima taj avatar!

--- Kraj citata ---
OVO JE TOTALNI OT--- Deane a da ti pogledaš svoj avatar????  :tommy:

Harry P.:
Prefriganci stari, što sve niste spremni napraviti samo da bih ste dobili besplatno štene iz uzgajivačnice. ;D ;D ;D

PinzHunter:
Auuu

evo jos jedan OT i odmah cu se umiriti da me Nikola ne  :tommy:.
Mawerick, iako izgleda da "pucam" na stene nisam u tom pravcu razmisljao. ;D
Stef, mani se tih dogovora na PM, cuj kaficu, ceku itd... Nista od toga, ja sam prvi zapoceo. z10 z10 z10

Sorry za OT, i necu se ni sekunde naljutiti ako se ovo sve izbrise.samo sam se malkice nasalio.Mogli bi mi o ovome i na "zafrkancijama" dalje nastaviti.

uzdravlje

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju