Lovna kinologija > Uzgajivačnice

Uzgajivačnica IMPOSSIBILIS

<< < (6/14) > >>

chmichak:
Pokušala ih poslikati u trku ali je apsolutno nemoguće, prebrze su i sve mi slike ispadnu mutno  mad

magwin:

--- Citat: chmichak - 26. 11. 2008. 23:00:39 ---Pokušala ih poslikati u trku ali je apsolutno nemoguće, prebrze su i sve mi slike ispadnu mutno  mad

--- Kraj citata ---

na fotiću ubrzaj blendu
obično je nekakva sportska ikona-iznenaditi ćeš se!

chmichak:
Jesam, rezultat je prva slika gore  rol  problem je u fokusu, kakav god fokus nariktala, džaba mi jer su kuje toliko brze da ih je nemoguće imati u fokusu stalno  :smil4226ce1d491b5:

magwin:

--- Citat: chmichak - 26. 11. 2008. 23:07:28 ---Jesam, rezultat je prva slika gore  rol  problem je u fokusu, kakav god fokus nariktala, džaba mi jer su kuje toliko brze da ih je nemoguće imati u fokusu stalno  :smil4226ce1d491b5:

--- Kraj citata ---

stvarno mi je čudno ččč
sa nekom krntijom od 5 mega.. iz auta bočno slikam dok vozim 80-90kmh a i staklo nije baš čisto i čudim se kak to može tako dobro odraditi

chmichak:
Pa nije baš isto slikati predmet iz pokreta i predmet u pokretu  m1
Ali je, i otvor blende moram skratiti što sam mislila da sam riješila stavljanjem na tu sportsku figuricu ali nije pomoglo pa sam ga još i manualno poriktala (a kako mi je aparat nov i još se ne snalazim baš najbolje jer je polu-profi), nije mi pomoglo ni to.





Nije problem kad trče prema kameri ili od nje, nego kad ulijeću bočno u kadar. Relativno su mi blizu aparata i ne stignem ih ufokusirati i okinuti  uf

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju