Lovna kinologija > Uzgajivačnice

UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"

<< < (42/46) > >>

Nosler:
Ko slike su oni baraci....nema sta! teaa

STARI AVDZIJA:
ustrajni su pojedinačno a naročito kad upare ipak sam ja s njima obišao dosta lovišta ( nismo lovili u našem u Vitezu ) i svejedno im je nema veze tuđi teren bilo da su u Vlašiču ,Kaknju ,Zrnici zato mi je najpametnije rasparit5 ipak sam ja stariji čovjke a osušio sam dosta panjeva u lovu ( sjedeči na njima ) pa malo vlage ima i u meni hahhahaha  zagi zagirade sve od obične  mačke ,kune do medvjeda samo dobrog lovišta i čvrstih momaka da poskoče ..............

Nosler:
Hoce li srne? To je pitanje... teaa

STARI AVDZIJA:
detalj iz lovišta lokalitet ljubić brdo (pogled sa Pozmana )

STARI AVDZIJA:

--- Citat: Nosler - 01. 11. 2013. 17:37:16 ---Hoce li srne? To je pitanje... teaa

--- Kraj citata ---
kod na se su tim lovištima (gdje sam bio gost)se nađe ponegdje srne ( ostalo su im pobili matere)tako da je teže odviči kerove od gona jer dok shvatiš šta gone prošo voz međutim ja pazim da mi ne puca ko pred kerovima i ne lovaim sa svakakvim haharima  a kod nas u uzgojnom reviru u jednom djelu lovićemo d.s od 1.12. tu naravno ima i srne ali i d.s. pa se mora varakati cilj je u principu češćim odstrjelom opredjeliti kerove za intenzivnije traženje i lov d.s pa tako i odvikavati od srna .Mora,m priznati da nisam imao punoizbora kao gost u tuđim lovištima ipak sam se morao prilagođavati načinu planalova domačina  ali  sam i shvatio da moji kerovi rade mnogo močnije od naropčite večine pa ma koja divljač bila u pitanju  tako da i kod odstrjela d.s moji produže za ostatkoma njihovi keriči s e saberu ,jbg mojima malo lova ko i meni dok sam bio mlađi ,ma i sada samo što godine svoje ćine ........Sto s etiče srne evo od početka lova lovim ovdje kod mene sitnu divljač i eksperti su i za zeca a miran sam nema srna tu. kad krenemo naviše na d.s biće i srna pa radije bi vodio po jednog zato bih jednog i prodao ..............

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju