Lovna kinologija > Uzgajivačnice

UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"

<< < (15/46) > >>

SEJFO:
 DEDOOOOOO      štenci su super !!!
Iskreno mi je drago da ću iduće godine imati pravu konkurenciju....... volio bih da dođe i PANČEV (Simonovski  ;)) pa da napravimo  pravo druženje!!! d4 d4 d4


P.S. što ne kažeš ljudima  da si dobio UNUKA  i da si DEDO  da se zna......... ja bih rekao al mi nezgodno!!!! hao hao hao hao

STARI AVDZIJA:
Sejfo pa nije moj unuk plod uzg.vitežanske a ako to uradim tamo u tvom "resoru" onda ispade zeza ali šta je tu je jesam dobio sam unuka i iskreno se nadam da će zavoliti lov i pse kad neće onaj moj dotur.
A što se tiće konkurencije"pritisci"su da ja sudim narednu specujalku a ja sam malo "žešći"kad je zimska oprema u pitanju i "one dlake" na jajima(budno motrim ponašanje izlagača) hao hao hao hao hao hao hao

SEJFO:
 Do 50-te se pamti a poslije oprašta i zaboravlja..... hao hao hao hao

STARI AVDZIJA:

--- Citat: Edvard Simonovski - 18. 09. 2009. 21:36:10 ---Ovaj nestashni je neshto posebno!!!
Ko su mu roditelji???

--- Kraj citata ---

Pas je iz Puračića kod Lukavca a majka Laka Vitežanska (kčerka Cake Vitežanske) evo je naprijed na you tube sa Bucom(Zane vit)mlađi zezaju se sa d.s.

STARI AVDZIJA:

--- Citat: REDZO - 06. 07. 2009. 23:33:35 ---Novo leglo baraka u uzg.Vitežanska,Vitez vl.R.Haskić od 11.05.2009.majka Laka (Brka) Vitežanska,otac Runjo vl.Enir Dugonjić iz Lukavca.


--- Kraj citata ---

već ranije naslovljeno

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju