Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

BUTTOLO Vabilica

(1/11) > >>

tuzlic:
Dali mi neko moze pomoci oko ove vabilice, nedavno sam je dobio ali je neznam koristiti (uputstvo na njemackom ,ali neznam njemacki jbg.) pa ako neko moze napisati kako koristiti koliko dugo itd itd ( zelio bih cuti iskljuciovo licna iskustva ako moze ,jer ja nisam ljubitelj teorija, samo praxa me interesira ) svima unaprijed hvala na pomoci. i dobra kob....

mrki:
Možda ti ovo pomogne

Lazar:
evo i moje iskustvo sa vabljenjem, sa butolom nema nikakve tehnike i znanja stisni 2-3 puta i cekaj, najvaznije je pogodit vrijeme kad srndaci skacu na vabilicu traje samo par dana a svake godine u razlicito vrijeme + - mjesec dana a kad pogodis pravo vrijeme mozes nadan odstrijelit i po 10 komada  z10
p.s. nepucaj na prvog koji izleti ,stari dodju tek poslije njega  hao

tuzlic:

--- Citat: Lazar - 17. 07. 2010. 21:11:09 ---evo i moje iskustvo sa vabljenjem, sa butolom nema nikakve tehnike i znanja stisni 2-3 puta i cekaj, najvaznije je pogodit vrijeme kad srndaci skacu na vabilicu traje samo par dana a svake godine u razlicito vrijeme + - mjesec dana a kad pogodis pravo vrijeme mozes nadan odstrijelit i po 10 komada  z10
p.s. nepucaj na prvog koji izleti ,stari dodju tek poslije njega  hao

--- Kraj citata ---
E tako nešto sam htio čuti hvala, oni srndaći sa onog videa  iz UK su mi nekako više kao domači srndaći oni ih imaju kao mi miševa i njihova buttolo vabilica radi super, ali ovi srndaći sa balkana su daleko oprezniji i lukaviji , mozda sto ih nemamo tako puno kao oni, e da još jedna informacija , u engleskoj strada oko 70000-75000 hiljada na auto putu svake godine hehe nevjerovatna cifra.

Joža:
a gdje tu kod nas ima za kupiti tih buttolo vabilica???????

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju