Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

vabilica za lisicu

<< < (21/29) > >>

dreger:

--- Citat: deeejan - 06. 03. 2015. 17:15:54 ---Opa dreger, pa ti krenuo u proizvodnju :)
svaka cast!
ako krene prodaja bit ce mi cast imat jednu tvoju u kolekciji zagi

--- Kraj citata ---
He,he ko zna mnogi su me pitali za cenu i prodaju,al mi nekako glupo da sad ja to prodajem kad imate semu i mozete i sami da ih napravite.

dreger:

--- Citat: zmajcom - 06. 03. 2015. 18:05:07 --- bravooo bravooo kako funkcionišu??mislim je su djelotvorne?
[/quote
Nisam ih mnogo koristio i u potpunosti ispitao(jer je sezona bila pri kraju) tj.nisam jos uspeo nista da dovabim,ali s obzirom da je zvuk veoma slican ako ne i isti kao i ovih drugih(last call,stevin)sto ih reklamiraju i prodaju po faceboku ili drugim lovackim forumima nesumnjam da ce i na ove doci koja lisica.
--- Kraj citata ---

dreger:
Kolege imam snimak da cujete kako zvuce ove moje vabilice za lisice  al neznam kako da ga ovde postavim jel treba prvo na yutube pa onda ovde ili kako ako moze mala pomoc?hvala.

spinnaker:
Probaj FILE sa zvukom metnuti kroz privitke tu na forum,trebalo bi funkcionirati.

A mozes i preko YT.

 d1

dreger:
Daj malo blize kako,kad otvorim te "privitke"on ponudi pregled -da odaberem datoteku, jel tu da nadjem taj moj snimak ?i sta onda dalje ,samo ga tu ubacim i kliknem "posalji"-poruku?A evo jos mojih vabilica tkz.fox whistle.na tom snimku su i one drvene i ove limene al mi ne ide postavljanje istog


Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju