Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

vabilica za lisicu

<< < (23/29) > >>

dreger:
Neka se uplasi pa pobegne al koja zna sta je taj zvuk ta i dodje,evo snimka i one limene msm da se zove fox whistle opet moja proizvodnja ,ove su provereno dobre.

dreger:
Ajmo kolege lisicari,dajte komentare za snimak ove moje drvene vabilice "DrEger". ima vas dosta sto lovite lisice vabljenjem  i koristite razne vabilice zato me i interesuje vase misljenje i poredjenje o ovoj sto sam ja napravio,kako vam se cini ton-zvuk ?

deeejan:
Mala ispravka kolega dreger, ova metalna se zove tenterfield fox whistle ilti popularno silva fox whistle :)
a sto se tice drvene, ja imam hubertusovu, nordikpredator pre-tuned, dan thompson pc2 i dan thompson pc5.
sve imitiraju kmecanje zeca u nevolji, ali svaka ima drugaciji poseban, jedinstven zvuk, i svaka radi, neka bolje, neka losije.
tak i ova tvoja ima svoj specifican zvuk, ali to je u biti to. To je taj zvuk :)
ja vjerujem da mora funkcionirat...
e sad dal ce spadat u one losije ili bolje, to ces vidjet s vremenom, na terenu.
 zagi

dreger:
Hvala Deejan,odgovor iz prve ruke,cekam i druge kolege da isto tako iznesu svoje utiske i poredjenja,a to dal ce ova vabilica biti uspesna videcu i ja i mnogi drugi koji je imaju u praksi i na terenu.Ima i onih koje kostaju 20-30 evra i na jednom terenu rade i svi ih hvale dok na drugom nema odstrela uz njihovu pomoc pa i ako su od plemenitog drveta iz Afrike,reklamirane,hvaljene itd.ima ona nar.poslovica "nije bitno jel macka crna ili bela bitno je da lovi miseve"

robert.limeni:
Ovu zimu planiram malo se zabavljati vabljenjem i lovom na lisice, uzeo bi Nordic mini predators. Može iskustva ako netko koristi?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju