Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)

<< < (22/55) > >>

istrijan:
Kolega početnik sam u tome happi jučer su mi došle vabilice od Harrya, jednom sam čitao post od kolege Ry1 kaže on da na taj način dobije 60-80 lisica godišnje!

shikaree2:
istrijan, hvala, koristan upis, da se ne mora tražiti po forumu i netu! zagi

Harry P.:
Eto kad je sad sve objašnjeno kako se vabi i dobili ste vabilice sad je vrijeme da krenete lagano sa tečajem vabljenja i to što prije sprovedete u djelo.

Nakon što sam naručio ovu zadnju turu vabilica dosta mi se kolega naknadno javilo da su zainteresirani za vabilice pa sam odlučio ponoviti narudžbu.

Također su me neke kolege koji su bili naručili vabilice naknadno me kontaktirali pa su me tražili koju vabilicu više jer su neki i u njihovim društvima zainteresirani.

Shodno napisanom obavještavam sve cijenjene kolege da krećem sa novom narudžbom dana 21. 10. što smatram dovoljnim vremenskim periodom da se odlučite i da se raspitate ako je još netko zainteresiran.

Ah, da zaboravih napisati....  uf

Cijena jedne vabilice je 30 kuna + troškovi pakiranja i dostave (zračna koverta i poštarina)

Zainteresirani me mogu kontaktirati na PP ili u ovoj temi... kako vam drago

aski:
treba li poslati osobne podatke sada PP ili kad stignu ?

Harry P.:
Kad dođu vabilice onda ću ja obavijestiti sve da su vabilice stigle i onda mi možete poslati podatke. Za sad nema potrebe.  Sad je bitno da se sastavi spisak da znam koliko komada trebam naručiti.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju