Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)

<< < (32/55) > >>

dubo:
ej evo ja se tek sad javljam, neznam kakvo je stanje sa tim vabilicama ali ako je jos onako kako sam procito ( 3 za 50 kn ) onda bi i ja jedan set pa da vidimo pali li to na ove dalmatinske lije. ako je moguce samo bi trebo broj žiro računa i to je to. hvala

.44 ML:

--- Citat: dubo - 18. 11. 2011. 21:56:10 ---ej evo ja se tek sad javljam, neznam kakvo je stanje sa tim vabilicama ali ako je jos onako kako sam procito ( 3 za 50 kn ) onda bi i ja jedan set pa da vidimo pali li to na ove dalmatinske lije. ako je moguce samo bi trebo broj žiro računa i to je to. hvala

--- Kraj citata ---

Pročitaj sve stranice pa će ti biti jasnije  zagi

dubo:
lakše je tebi da mi rećes na čemu sam teaa

istrijan:
Kolega 30kunica komad i strah je prošao!
 Javi se Harryu on je naš distributer.
Usput Harry Hvala ti stigle vabilice pozdrav i dobra kob! z10 zagi

Harry P.:
Nakon što sam naručio ovu zadnju turu vabilica dosta mi se kolega naknadno javilo da su zainteresirani za vabilice pa sam odlučio ponoviti narudžbu.

Shodno napisanom obavještavam sve cijenjene kolege da krećem sa novom narudžbom dana 29. 11. što smatram dovoljnim vremenskim periodom da se odlučite i da se raspitate ako je još netko zainteresiran.

Dajte molim vas, raspitajte se u društvima i kod poznanika i sl... jer se svaki put dogodi kad ja pošaljem narudžbu onda mi se još naknadno kolege javljaju da trebaju još.

Cijena jedne vabilice je 30 kuna + troškovi pakiranja i dostave (zračna koverta i poštarina)

Zainteresirani me mogu kontaktirati na PP ili u ovoj temi... kako vam drago.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju