Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)

<< < (40/55) > >>

PLAMEN19:

--- Citat: Harry P. - 10. 03. 2012. 20:34:34 ---Vabilice su stigle i svi koji su mi dostavili svoje adrese posalo sam vabilice na njihovu adresu. Ovih dana sam imao previše obaveza pa nisam stigao na vrijeme obaviti slanje pa se ovim putem ispričavam zbog kašnjenja.

 sor sor sor

Nadam se da će u Ponedjeljak ili Utorak vabilice biti na vašim adresama.

Naručio sam i par komada više pa ako je još netko zainteresiran može me kontaktirati na PP.

--- Kraj citata ---
Imaš li još koji komad viška ili je sve prodano?

Harry P.:
Imam...
Poslao sam ti PP

jelen5:
ima li tko zasad uspjeha sa novim vabiljcama od forumaša..da čujem,slabo se hvalite

deeejan:
trenutno mrtva sezona sto se lisica tice,cekamo ljeto da se mladunci osamostale..a onda fre ref ref

Harry P.:
Obzirom da je počela sezona "padanja" lisica i da su se vabilice pokazale ipak funkcionalne i za ove naše lisice  happi neke su me kolege tražili da i njima nabavim vabilicu. Nešto sam imao kod sebe ali sam podijelio, međutim nisam imao dovoljno za sve pa sad moram ponovno naručiti. Pa ako je još netko zainteresiran može mi se obratiti da objedinim narudžbu.

Nažalost, obzirom da mi je cijena kod dobavljača vezana za cijenu funte primoran sam opet podići cijenu tako da sad cijena jedne vabilice je 40 kuna + 10 kuna troškova pakiranja i dostave.

I da odmah razjasnim jednu pogrešku koju su neki kolege radili... Doduše, meni je išlo u korist ali mi nije to cilj igre. Naime, cijena pakiranja za jednu vabilicu i za pet vabilica je ista tj. 10 kuna. Neki kolege su naručivali po više komada pa su mi na račun uplaćivali 10 kuna puta broj naručenih vabilica. 

Zainteresirani me mogu kontaktirati na PP ili u ovoj temi... kako vam drago. 

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju