Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)

<< < (16/55) > >>

Harry P.:
Još uvijek radim spisak zainteresiranih i narudžbu šaljem u Ponedjeljak. U nekoliko navrata sam naručivao kolegama i čak su nam Goran i Ry slali iz Australije i nakon što su pošiljke stigle uvijek se dogodilo da je netko zakasnio... i onda sve iz početka....  happi

A što se tiče plaćanja to ćemo dogovoriti na kraju kad završim sa spiskom.

Cilj mi je da ovom pošiljkom opskrbim što više kolega u svrhu što kvalitetnije borbe u lovištima sa već znanim "protivnikom"  ;) i cilj mi je da ih je što manje i nemam konkretno nikakvu zaradu. Ukoliko netko sumnja u moje megalomanske financijske ciljeve može provjeriti kod ovog trgovca kod kojeg naručivam

http://www.ebay.co.uk/itm/ACME-504-Rabbit-Squealer-Fox-Call-Decoy-/190574569454?pt=UK_SportingGoods_Hunting_ShootingSports_ET&hash=item2c5f2127ee

Nosler:
Kao i od strane kolega iz Australije,ljudski od tebe Harry... d4
Ja sam ta cuda probao par puta i dolaze lisice(dvije sam sigurno dovabio). Zanimljivo i korisno. z10

Harry P.:
Točno...zanimljivo i korisno. Doduše, svi oni koji misle da će puhnuti dva puta u vabilicu i da će im odmah doći tri komada bolje da onda ništa i ne pokušavaju. Treba se malo "poigrati" i dok se malo prokuži vabilica i sama taktika vabljenja rezultat neće izostati.

P.S.

Malo sam se "spetljao" pa nekima nisam odgovorio na PP, a nekima sam se možda i dva puta javio...  happi

Uglavnom, svi ste do sada stavljeni na spisak, a tko se još nije javio može do Ponedjeljka pa da ga predbilježimo.



istrijan:
Pozdrav kolega može i meni 3 komada,za sad hvala i dobra ti kob! d4

shikaree2:
Ja ću se i ovako za one dvije predbilježiti! :smil4226ce1d491b5:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju