Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)

<< < (20/55) > >>

Josip_k:
Meni stigle vabilice od Harry P.-a sad jos naucit to koristit kak se spada i to je to...  zagi

banjsakz:
i meni stigla vabilica d4 hvala hariju...  uf kako se to koristi, neki savjet da malo naučim teaa

papkar:
A može neko objašnjenje kako vabiti sa time ja je imam več godinu dana i nikako, da mi uspije dovabiti ???!!!

Harry P.:
Nemogu sad pronaći linkove što su Rajko i Goran i još neki kolege stavljali ali meni je dosta pomoglo oponašati ovakav način "glasanja" (od 2,54 di nekih 3,05 min)



Isto sam bio malo skeptičan na početku ali uz malo truda i vježbe rezultira.

HM, sad tko misli da će mu na svako kmečanje doći lisica onda se grdno zaj..o

Sjećam se kad smo prošle godine dobijali vabilice od Rajka i Gorana onda su isto neki bili nezadovoljni i nije im baš išlo za rukom. Međutim, kolega iz Slovenije (zaboravio sam nickname) si je dao truda i ispalo je da vabilica funkcionira samo se treba malo potruditi i malo usavršiti kmečanje. 
Mislim, i ja sam se uvjerio ali nisam se usudio pokazati rezultate.   z30

Kad malo uhvatim vremena pokušat ću pronaći one linkove jer me malo  pesi komp pa dok mi otvori na yubitu jedan link treba mu gladna godina.


papkar:
Ma cijeli youtube sam na tu temo več  pregledao al zasada mi  ništa jš nije uspjelo dovabiti! Negdje sam pročitao da vabilice imajo veču učinkovitost kad je snijega ili kad je več zemlja tako tvrda da se neda kopati, jer onda lisica nemože doč do miševa i raznih manjih glodavaca i onda ju je lakše dozvati! Dok ne dođe takvo vrijeme (a nadam se čim prije), ču vježbat pa če onda možda bit uspjeha!

Harry P. d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju