Lovna kinologija > Veterinarski kutak

KOLIKO STE ZADOVOLJNI SA VAŠIM VETRINAROM

<< < (3/4) > >>

File:
Veterinarska ambulanta BUBA Zagreb to ti je ajmo reć na trešnjevci i definitivno su super super,puno uzgajivača i pasa i mačaka su kod njih... možda su skuplji ali su zakon pozzz

zvedris:
ma nije meni problem platit za liječenje mog psa,nego sam ljut kad saznam da neki imaju naviku i izmišljat dijagnoze i nabijat račun......e to me baš......

nazime:
Najjača mi je stvar na računu potrošni materijal.
Injekcija, tablete i pregled 80kn, a potrošni materijal 90kn. Jednokratne rukavice, šprica sa iglom i malo papirnatih ručnika.

valdop:
 dobar veterinar kojeg koristim za liječenje svog psa, za analizu svinjskog mesa i sve ostalo što se tiće veterinarskih potreba - vet. st. "NOVO BRESTJE" SESVETE, ima članak na portalu lovac na drugoj stranici, malo niže od članka o okupljanju forumaša, uz tu ordinaciju ima jednu i u dugom selu 

tyrol:

--- Citat: valdop - 08. 06. 2009. 23:22:16 --- dobar veterinar kojeg koristim za liječenje svog psa, za analizu svinjskog mesa i sve ostalo što se tiće veterinarskih potreba - vet. st. "NOVO BRESTJE" SESVETE, ima članak na portalu lovac na drugoj stranici, malo niže od članka o okupljanju forumaša, uz tu ordinaciju ima jednu i u dugom selu 

--- Kraj citata ---
veterinarska stanica BRESTJE  d4 d4 d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju