Lovna kinologija > Veterinarski kutak

KRPELJI

<< < (25/51) > >>

almir:

--- Citat: bella - 11. 04. 2011. 21:05:41 ---u vezi svih ovih ogrlica ali posebno ogrlice scalibor da li ta ogrlica može loše utjecati na štence ako kuja ima leglo i da li bi je trebao skinuti s kuje dok štenci no ojačaju...

--- Kraj citata ---

*deltametrin, djelatna tvar ogrlica Scalibor, poznat je po velikoj sigurnosti.
Može se koristiti kod gravidnih kuja i kuja u laktaciji
*ogrlica se može dirati rukama
*ogrlica nije opasna za djecu
*ogrlica je sigurna zs pse (koristiti kod pasa starijih od 7. tjedana)

Prepisano s reklamnog letka

Harry P.:
Ljudi, kakva je situacija kod vas sa krpeljima?

Mislio sam da ih je ono naglo zahladnjenje i niske temperature zašamaralo ali izgleda od toga ništa.
Jučer sam bio malo u šetnji i popušio sam dva komada na sebi dok si rekao britva.

Lazar:
Hladnoca im nesmeta ,nevole topla i suva ljeta

Harry P.:
Ma znam da im ne smeta hladnoća kad se oni unaprijed pripreme i prije zime takoreći začahure negdje. Ali kod nas je prije onog zahlađenja bilo dosta visoka temperatura tako da su već bili izašli van i bilo ih je u travi pun kufer. Obzirom da je naglo zahladilo i dosta su bile niske temperature mislio sam da su ostali u travi i odhebali karijeru.

Ha ništa... nema druge već se nadati da će ovo ljeto biti toplo i dosta suho i onda će biti mir TEK sljedeće godine...  fre

Lazar:
O njima uopste nerazmisljam ,poslije svakog izlaska u loviste skinem sasebe najmanje 5 komada tako da sam se odviko razmisljat o njima

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju