Lovna kinologija > Veterinarski kutak

KRPELJI

<< < (29/51) > >>

ivod:
Bayer Foresto, za sada daleko najbolji, nešto skuplji od ostalih ogrlica.

deeejan:
a jbg,kolega neno,nista to nije 100%,moja kuja je prije bila redovito kapana  sa advantixom i sa frontlineom i opet je pobrala piroplasmozu..al eto pokusavamo smanjiti rizik na minimum zagi

VEThunter:
Nema 100% zaštite. Dobro deeejan kaže - smanjiti rizik na minimum, a ne ukloniti rizik.
E sad ne treba ni uspoređivati učinak u "gradskog" i lovačkog psa... Jer jasno je da je uspješan preparat u gradu često nedovoljan za lovačkog psa.
Frontline Combo i Advantix su slovili kao dobri.
Sada Bayer Foresto i novi na tržištu Certifect  gss.

http://www.certifect.com/Pages/default.aspx

 d1

Fratt:
Opet pokupio 2 komada,prvog sam skužio i skinuo odmah u nedjelju a tek jučer skužio 2.,đubre je bilo puno krvi ali velicine glave od pribadače što me dovodi do toga da se radilo ili o larvi ili o nimfi...uglavnom oboje su izvađeni sa glavom.Sad se špricam sa Deet-om od 40% a nakon godišnjeg idem na cijepljenje,ne da mi se razmišljat koji je "zdrav" a koji nije jer su ovi zagorski navodno najzajebaniji.

Marauder:

--- Citat: Fratt - 14. 06. 2013. 08:01:39 ---jer su ovi zagorski navodno najzajebaniji.

--- Kraj citata ---
Nemoj me plašiti, baš sam prije dva tjedna pokupio jednog u zagorju. Nakon dva dana sam ga skinuo pincetom mrtvog (valjda sam otrovan) i zvao doktoricu ali mi je rekla da nemam straha i da se javim jedino ako se mjesto uboda upali.   ččč

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju