Lovna kinologija > Veterinarski kutak

Rasječeni jastučić

(1/2) > >>

Tome27:
Prije skoro 2  mjeseca mi je pas rasjekao jastučić na desnoj šapi i to nikako da prođe. Rana kao da zaraste i sve bude ok al kad ode u lov odmah mu pukne, jel se kome slično događalo? Moj veterinar mi je rekao da se jastučić ne šiva i da ga ostavim da samo zaraste.

Pepi18KA:

 pa probaj da ga ne vodiš u lov dok mu ne zacijeli... zagi

almir:

--- Citat: Tome27 - 31. 10. 2010. 08:13:47 ---Prije skoro 2  mjeseca mi je pas rasjekao jastučić na desnoj šapi i to nikako da prođe. Rana kao da zaraste i sve bude ok al kad ode u lov odmah mu pukne, jel se kome slično događalo? Moj veterinar mi je rekao da se jastučić ne šiva i da ga ostavim da samo zaraste.

--- Kraj citata ---
da ti nije možda dao takav savjet jer je to poprilično zaj... zašiti
naime imo sam priliku jednom držat psa meštru, koji je slomio 3 igle dok nije ušio, a psu je 3 puta dodavao
anesteziju jer se budio. Da bi kroz noć pas previo nogu i hodajuči opet otvorio ranu  slL

Tome27:
Ma nisam ga vodio mijesec dana i onda ga odvedem u lov i puklo mu je, pa je bio dva vikenda pošteđen i u subotu ga odvedem i opet mu je puklo. Žao mi ga vodit, a kad odem bez njega u lov koda nisam u lovu

HunterDon:
Ništa, kao što je jura naveo, bivacin i mirovanje. Nema druge. Neki su čak i izgubili cijelu sezonu sa psom nakon takve ozljede. U suprotnom bi se rana otvorila u lovu i opet sve ispočetka. Krvarenje, bol itd...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju