Lovna kinologija > Veterinarski kutak

STERILIZACIJA

<< < (2/2)

deeejan:
 hao hao hao dobro,ajmo sad ozbiljno..ja imam kujicu brak jazavcara staru 7g a zbog istog razoga sterilizirao ju sa negdje 2g i nikakvih promjena nisam primjetio ni u lovu ni u njenoj glavi niti u ficikom izgledu,mislim na debljanje zagi

ivod:

--- Citat: deeejan - 28. 06. 2012. 15:59:56 --- hao hao hao dobro,ajmo sad ozbiljno..ja imam kujicu brak jazavcara staru 7g a zbog istog razoga sterilizirao ju sa negdje 2g i nikakvih promjena nisam primjetio ni u lovu ni u njenoj glavi niti u ficikom izgledu,mislim na debljanje zagi

--- Kraj citata ---

Kolega deeejane, hvala na odgovoru, ovo zvuči ohrabrujuće. Da li je kuja prethodno imala koje leglo; pitam stoga što razmišljam o sterilizaciji u još uvijek štenećoj fazi ? Drago mi je da su se ostali kolege slatko nasmijali, makar i na moj račun, smijeh je sjajna terapija. Međutim, još nije pronađena terapija za ovoga gore okorjelog toksikomana, incestuoznog geliptera i luftiguza :tommy:koji me čeka iza svake okuke, a ja mu, svečano obećavam, neću ostajati dužan  2p !

lovac 1:
Da imam kujicu , steriliziral bi ju bez problema i grižnje savjesti,
Ako je u pitanju muški pas to nebi napravil ni u ludilu . pesi zagi

deeejan:
gle,sto prije to bolje,pusti ju da odradi prvo tjeranje(bez sexa naravno ;D) i onda na rez..ja sam sa svojom cekao toliko jer sam razmisljao o leglu,dvoumio se jer i sam zivim u stanu,a ne pita se samo mene..sto se tice kastracije,lovac 1,princip je isti sve su ostalo nijanse..al ja svog psa ne bi dao na kastraciju ;D,nekak i mene zaboli...malo sebicno ali.. zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju