Autor Tema: Natječaj za sufinanciranje smanjenja brojnog stanja divljači predatora u 2017. g  (Posjeta: 4006 vremena)

Offline Tom-is-lav

  • K
  • *
  • Postova: 6
Da li se tko prijavio na natječaj.
Koliko sam shvatio obavezan je trofejni list ili potvrda da je u veterinarskoj stanici pregledano.
u prijavi traže ukupan broj odstrela divljači, a subvencira se samo divljač koja je pregledana u veterinarskoj ili predata na ocjenjivanje? da li da se upiše ukupno ili samo sto je pregledano i ocjenjeno....

Offline Fazan Okićki

  • K 100
  • **
  • Postova: 166
Mi smo se prijavili.

Prijavljuješ samo ono što možeš dokumentirati. Dakle, ili preslike LBANAR obrasca (veterinar) ili preslika ovjerenog ETD obrasca na kojem se vidi broj ocijenjenih trofeja (lubanje čaglja i lisice).

Ono što ne možeš dokazati ovim dokumentima, nemoj niti tražiti, neće ti proći. Provjereno! ;-)

Dobra kob!

Offline sile

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1046
doneseš odstrijeljenu lisicu u veterinarsku a oni naravno pojma nemaju o nikakvim poticajima ni natječajima..

Offline Gabro

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2291
Da da. Neče ni da je uzme, da je njemu to problem nosit na zavod da nosimo sami, da on može uvrj glave napisat uputnicu pa da mi s lisicom radimo šta hočemo...

Offline Tom-is-lav

  • K
  • *
  • Postova: 6
Hvala na infromacijama, da li u veterinarskoj stanici imaju ti obrasci da od njih kopiramo..., pošto prošle godine su predali lovci  lisice, ali obrasce nisu vratili u drustvo.