Forum LOVAC

Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci => Oprema i Odjeća i obuća => Odjeća => Autor teme: fly - 25. 11. 2008. 21:53:24

Naslov: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: fly - 25. 11. 2008. 21:53:24
Koju opremu ili metode koristite da vam prilikom cekanja bude ugodno....rukavice..kape..vrece...koji materijali...kako grijete ceke(ako grijete)..topli napici..?
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: KOBI - 25. 11. 2008. 21:58:38
Bez kombinezona(skafandera) ne idem zimi na ceku..
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: PinzHunter - 25. 11. 2008. 22:05:37
Koju opremu ili metode koristite da vam prilikom cekanja bude ugodno....rukavice..kape..vrece...koji materijali...kako grijete ceke(ako grijete)..topli napici..?

moje cekanje je najprije pocinjalo kod kuce, tojest u kupatilu.bez zezanja. Ledeno hladnom vodom oprati noge i drzati na mlazu sto duze, max 2-3 minute.

Nakon susenja obuci prvo tanke pamucne carape, pa onda deblje vunene.
Za ostalo oblacenje vrijedi pravilo vise tankih slojeva odjece, nego manje debljih, jer se kod vise tankih slojeva tijelo bolje grije.Naravno nakon oblacenja dolazi deblja jakna, hlace i rukavice. Koljena i ledja posebno umotati prilikom cekanja.nije zgoreg ponijeti 2-3 gel-jastucica za grijanje( o njima je bil vec tema negdje).
Caj pomaze jer grije iznutra samo sto nakon duzeg cekanja tjera na wc pa je kontraproduktivno.

Za deke je najbolje uzeti cohane (filzane) deke jer su od vune i strasno su dobre. Debeli sal za potiljak,dobra kapa i ceka je perfektna. Futrovane cizme obavezno dobro stisnuti pri vezanju da neprodire hladan zrak.
Grijanje na ceki nisam nikad koristio pa nemogu za to nista reci.

ako sam sta izostavio dopunite.
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: magwin - 25. 11. 2008. 22:06:41
normalne čarape, obuća većeg broja da ima više "zrakopraznog" prostora-znamo da je najbolji izolator zrak(čizma glavu čuva teaa),duge gaće ili dobra postava na zimskim hlačama,vunena majica s visokim vratom, preko zimske jakne zimski prsluk, pamučne dvoslojne rukavice,vunena kapa i puni đžepovi maramica.
važan dodatak je komad stiropora, presvučen platnom koji najviše reflektira toplinsku energiju nazad u guzicu.
termosica nekog čaja i ako ne puše da se dugo izdržati.....
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Tava - 26. 11. 2008. 10:53:47
Uz ono redovno (duple čarape, duge gaće, vesta, jakna) obavezno potkapa, šubara, rukavice, kombinezon debeli lovački za čeke i na kraju lovačka vreča. U pravilu je dovoljno iako ako se radi o cjelonočnom čekanju pred jutro se ipak lagano treseš od hladnoće.

Pozz.
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: skyangel - 26. 11. 2008. 11:12:23
Kod mene uvijek ista vrsta garderobe za zimsku čeku:

Duge gaće, termo dokoljenke, ličke vunene na to, hlače, čizme
kratka majica, duga majica, vesta, zimska futrana jakna, rukavice za pucanje, na njih vunene zimske
Flis ovratnik, komandosica vunena na glavi sa otvorom za oči

Pa nek zazimi kak oće, ja spreman!  :P
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: lovacpd - 26. 11. 2008. 11:47:04
Zato vise volim pogon i obican lov sa psima...
ja nocu spavam...hehehe
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Neno - 26. 11. 2008. 11:48:05
Kod mene uvijek ista vrsta garderobe za zimsku čeku:

Duge gaće, termo dokoljenke, ličke vunene na to, hlače, čizme
kratka majica, duga majica, vesta, zimska futrana jakna, rukavice za pucanje, na njih vunene zimske
Flis ovratnik, komandosica vunena na glavi sa otvorom za oči

Pa nek zazimi kak oće, ja spreman!  :P

Sve to plus njemačka vojna vreča za spavanje koja ima rukave, i smrzao se ko PI_beeep, kada smo čekali vuka na -20.

Po meni jako dobra stvar za čeke manjih gabarita je plinska grijalica na kartuše, samo vam ne smije padati na pamet zaspati dok je upaljena.
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Antezg - 26. 11. 2008. 11:48:44
Najobičnije planinarsko kuhalo i na to šamotna ploča,ako se radi o zatvorenoj čeki i nema zime. Na otvorenoj sve prije navedeno,samo da ne šuška :laugh:
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: canis - 09. 12. 2008. 12:57:42
Dogodilo mi se jednom da sam imao više želje nego razuma. Obukao 25 kg odjeće,znao da se sprema nevrijeme s burne strane. U desetak sati čekanja na meni i oko mene pola metra snijega. I nisam se smrzo.
SKORO PA LOVAČKA
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: canis - 09. 12. 2008. 13:00:58
I čuo sam da pojedinci čekaju iz krmetnjaka u štali jer im svinje griju ko klima uređaj bez filtera.
 d7
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: josip89 - 09. 12. 2008. 14:53:37
JOš je dobar steznik za leđa(dobro grije) i ono šta u restoranima imaju da im grije tepsije da je jelo uvjek toplo.To ionako ne gori cijelo vrijeme već da se malo ugrije
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: canis - 09. 12. 2008. 15:32:19
Misliš na alkoholnu pastu za saune,iliti za podgrijavanje toplih jela.
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: steyrzg - 21. 01. 2009. 17:06:31
Ovo je riješenje svih probema sto se tice hladnoće i ceke po zimi . Odlicno grije, bez svjetla , bez mirisa .. Cca 800 W.  U Hrvatskoj se može nabaviti u Intersportu u ZG.
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Expresica - 21. 01. 2009. 21:23:00
Imam ovo sto je na slikama i samo jos vunenu kapu,nesto za ispod stare i nikakve rukavice,decki moji ispod ovog odjela netreba nista osim potkosulje i gaca a u dzepovima nema zime(neznam sta je unutra ali ruzkavice mi jos nisu zatrebale)
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: canis - 22. 01. 2009. 09:41:47
Ovo je riješenje svih probema sto se tice hladnoće i ceke po zimi . Odlicno grije, bez svjetla , bez mirisa .. Cca 800 W.  U Hrvatskoj se može nabaviti u Intersportu u ZG.

Jel' to plinska grijalica ili ?
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: skyangel - 22. 01. 2009. 09:44:57
Baš idem danas u Mercator usput pa bum pogledal tu grijalicu u Intersportu jel to kaj vrijedi ili ne. Al brijem da je cijena paprena negdje ko i sve ostalo u Intersportu
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Expresica - 22. 01. 2009. 11:03:17
U Njemackoj dodje 60 eura.
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: steyrzg - 22. 01. 2009. 11:11:18
Baš idem danas u Mercator usput pa bum pogledal tu grijalicu u Intersportu jel to kaj vrijedi ili ne. Al brijem da je cijena paprena negdje ko i sve ostalo u Intersportu

Ne da nekaj vrijedi nego je fenomenalna ... 4 godine lovim sa grijalicom koja je na slici i po temperaturama od -15 ..
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: canis - 22. 01. 2009. 19:20:43
Na koje gorivo radi?
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Expresica - 22. 01. 2009. 21:29:30
Trosi 75grama gasa u jednom satu,jacina 1000 i nesto sitno Watta i teska 1,4 kg.
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Huntercro - 22. 01. 2009. 22:38:17
na otvorenoj čeki sve što ste nabrojali + pelerina
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: likabrinje - 28. 08. 2011. 23:53:50
Kolege molim iskustva vaša sa čekanjem u zimskim uvjetima kad je živa debelo ispod nule...Kako se grijete u čekama imate li kakve grijalice i slične spravice?.
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: ivo samoborec - 29. 08. 2011. 08:33:33
.........i ja sam "kupio" jednu spravicu za grijanje a radi se o domacoj izradi.Napravljena mala skatulja velicine 30 x 40 cm od aluminija debljine 4 mm.Debljina cijele kutije je 7 cm.Poklopac se skida ili se moze pricvrstiti sa dva panta a na ktaju se zakvaci malim riglom radi cvrstoce i da ne pravi buku.Unutra sam napravio male pregradice kojih ima 16 komada.U tu svaku kockicu ako je mozemo tako nazvati stane jedna svijecica....njome se isto podgrijava jelo u restoranima a ima ih za kupit na svakom cosku.Ne palim ih vise od 4 iako ima mjesta za 16 koliko sam gore napisao.Sa strane je ta kutija otvorena tako da ima..PROPUH zbog ulaza zraka da se nebi svijece ugasile.Tu spravicu mecem na pod te stajem gore sa cipelama.Preko koljena je uvijek jedna deka koja je spustena skoro do poda.Sva toplina koju svjece daju ostaje prakticki ispod deke tako da i neidem debelo obucen ako znam da cu na tu ceku gdje je i grijalica.Nedostatak je ako imas vise ceka a vjetar ne odgovara svaku vecer isto da to moras nositi sa sobom.Do sada sam napravio dva komada a to mi je za sada na najboljem mjestu.Nisam napomenuo da je aluminij onaj rebrasti sto se iskoristava recimo za stepenice...itd.Ne grije se jako tako da se nemoras bojati da ti se ne osteti don na cipelama.Nema straha od otrovnog plina....ja jos ziv a koristim vec 13 godina.....
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: tyrol - 29. 08. 2011. 10:19:42
Kolega Ivo,  d4
Ideja ti je super (catering u lovu ;)), no čini mi se da je onaj miris iz tih konzervica dosta intenzivan i u sagorjevanju... ččč..
Kako divljač reagira na to kad si na čeki?
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: kolovski - 29. 08. 2011. 10:31:35
Ivo, može slika tvoje spravice za grijanje ?
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: ivo samoborec - 30. 08. 2011. 09:00:18
.....decki ne gori konzerva..nego one male svijecice.Kak divljac reagira na to neznam ali uglavnom dolazi a to je bitno.Ceke su relativno visoke a udaljenost do hranilista od 35-50 metara.....toplina ide prema gore...mislim da tu nebi smjelo biti problema.Poslikat cu spravicu drugi tjedan idem u loviste cim bude jos malo vise mjeseca...slike saljem...pozdrav
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: tyrol - 30. 08. 2011. 10:58:25
.....decki ne gori konzerva..nego one male svijecice.
Sve je jasno - sviječice LUČICE d4
Samo nam javi kolika je visina otvora ostavljena za zrak....
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: grga33 - 19. 09. 2011. 14:35:44
Ovo je riješenje svih probema sto se tice hladnoće i ceke po zimi . Odlicno grije, bez svjetla , bez mirisa .. Cca 800 W.  U Hrvatskoj se može nabaviti u Intersportu u ZG.

Tražio sam ovu grijalicu u intersportu nemaju, ako neko ima saznanja o dotičnoj grijalici di je ima kupiti bio bih mu uvelike zahvalan
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Neno - 19. 09. 2011. 14:59:35
Dočepao sam se nečeg zanimljivog  ;) paketič od prozirne gume napunjen nekakvim gelom i ima unutra jedna metalna ampulica, kada ampulicu klikneš pokrene se reakcija u gelu, i on se stvrdnjava i grije,  proces oslobađanja temperature traje nekih desetak minuta, dovoljno da oživi smrznute prste.

Proces je reverzibilan, kad stignete kuči paketič ubacite u vrelu vodu i ponovno je spreman za korištenje.
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: evaeva - 19. 09. 2011. 18:46:06
Sada je vrijeme berbe šljiva a to znači da "božansku tekućinu"  nosl treba hvatati negdje oko 46% i takve malo preliti u pljoskicu od 2-3 dlc te ponijeti sa sobom na čeku. Čim se osjeti prvi val zim dovoljno je samo odšarafiti čep, pomirišati a zatim i okusiti sve blagodati tih čarobnih darova prirode. Ukoliko se zim nastavi iskapiti na ex i zasigurno će nam biti toplo. sauf
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: grga33 - 20. 09. 2011. 15:37:04
a sto ako ne volim tu bozansku tekucinu jedino mi preostaje da nesto radim  pesi, salu na stranu Neno cini mi se interesantan taj gel ali ima jedan mali nedostatak kratko traje a ti i sam znas da u lici kad upece minus ne moze ti nista pomoci sem grijalice ali mi se ova cini ok sto su je prikazali u prijasnjim postovima i ne baca svijetlost sto mi puno znaci, opet ako netko sazna gdje ima kupiti bio bih mu zahvalan dobit ce ono cime se evaeva grije
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: deeejan - 20. 09. 2011. 23:59:45
lican a da ne voli bozansku tekucinu..daj me nemoj pesi
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: ivo samoborec - 21. 09. 2011. 07:23:01
..........samo prve dvije kapljice te "bozanske tekucine"griju.....poslije te navlaci ...jos.....jos....joss.....i nema efekta...jedino sto ides nacvrcan sa ceke dolje.Samo da spomenem da kod alkotesta sa oruzjem je bar u Njemackoj.....ZBOGOM LOV!!!!
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: ivo samoborec - 21. 09. 2011. 07:29:04
::GRIJALICA SA SVIJECICAMA IMA U fRANKONIJINOM KATALOGU  IDE 9 KOMADA I CIJENA JE OKO 63 EURICA.....idite na....www.frankonia.de    pod Suchen napisete Nr. 125741-26
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Neno - 21. 09. 2011. 08:02:20
lican a da ne voli bozansku tekucinu..daj me nemoj pesi

Nije Grga ličanin, a zašto ne voli božansku tekučinu kad je troše i u njegovom kraju ..... ččč
 
Znam da nije ovaj gel za cjelu noč na čeki ali u pogon sam ga nosio i oživi te i te kako.

Pogledam ti u Intersportu u ST ako imaju lako čemo se dogovoriti.
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: grga33 - 21. 09. 2011. 15:53:59
Nije da ne volim bozansku tekucinu ali nece ona mene u lici tako dobro ugrijati, moze me samo uspavati, ako Neno imas vremena pogledati bio bih ti zahvalan i naravno ako je ima kupi je a za ostale detalje cemo se dogovoriti uz bozansku tekucinu normalno   zagi
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Lazar - 21. 09. 2011. 20:07:20
..........samo prve dvije kapljice te "bozanske tekucine"griju.....poslije te navlaci ...jos.....jos....joss.....i nema efekta...jedino sto ides nacvrcan sa ceke dolje.Samo da spomenem da kod alkotesta sa oruzjem je bar u Njemackoj.....ZBOGOM LOV!!!!
odkoga si cuo ovakve gluposti  superti
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Lazar - 21. 09. 2011. 20:58:48
neznam odkad je konzum alkohola u lovu u njemackoj zabranjen
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Lazar - 21. 09. 2011. 21:20:06
cak se i auto bolje vozi poslije plase pive  hao ,zamisli isto dozvoljeno  hao
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Lazar - 21. 09. 2011. 21:21:10
a ovaj kreno na ceku  hao hao ref
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Nosler - 21. 09. 2011. 21:36:46
Malo si offtopic...tema je grijanje na ceki a ne rashladjivanje! teaa dois
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: ivo samoborec - 22. 09. 2011. 08:30:19
Lazare...ha ha ha.....shvacam salu no ja sam napisao onako kako je a Ti ako lovis gore probaj popiti rakije i kreni sa puskom u autu kuci..naravno ako te zausteve da puses.Mozes se isto sexati sa susjedom a da susjed nis nezna......muz joj je 2 metra...120 kila.....a kad Te uhvati???
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: grga33 - 22. 09. 2011. 09:16:55
Lazo lazo stvarno si fulao temu
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Lazar - 23. 09. 2011. 20:49:21
Lazare...ha ha ha.....shvacam salu no ja sam napisao onako kako je a Ti ako lovis gore probaj popiti rakije i kreni sa puskom u autu kuci..naravno ako te zausteve da puses.Mozes se isto sexati sa susjedom a da susjed nis nezna......muz joj je 2 metra...120 kila.....a kad Te uhvati???
auto se smije vozit sa 0,5promila a za lov nema nikakve regulative ,ima ovih zelenih pedercica koji bi uveli 0,0 al jos se nedamo  teaa
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Max011 - 23. 09. 2011. 21:35:30
Aktivni ves je resenje za najveci broj situacija ... tehnologija je proistekla iz vojne pa su ga koristili akpinisti , onda bajkeri a sad polako i lovci pocinju . Duge gace i majica dugih rukava kostajo oko 20 evrica .
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Lazar - 23. 09. 2011. 21:48:03
kakvi alpinisti ... kretanje je jedno a sjedit na -20 drugo,poslije 3-4 sata postaje biti hladno bilo sta da se obuce a neki nece ni toliko izdrzat, licno sam probo mnogo toga i meni jedino sto se pokazalo dobar dzak za spavanje izuju se cizme malo raskomoti pa u dzak ali i on ima svoju cijenu
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Nosler - 23. 09. 2011. 22:09:48
Ja sam isto probao sa vrecom za spavanje...provjereno radi ako je vreca kvalitetna. d4 Jednom prilikom sam koristio vrecu od kanadske granicne policije i bilo je vise nego dobro. Smrznuo se nisam ali sam imao problem sa zedji....smrzla mi se voda u cuturi. happi
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: Lazar - 23. 09. 2011. 22:14:12
pa sam si kriv kad sipas vodu u cuturu  hao
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: deeejan - 23. 09. 2011. 22:19:43
pa sam si kriv kad sipas vodu u cuturu  hao
d4 d4 d4
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Boboo79 - 18. 12. 2011. 10:27:34
Da vam ruke uvijek budu tople Zippo grijač radi odlično a trajanje do 12 sati!!!
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: deeejan - 18. 12. 2011. 15:06:21
kak je to veliko,jel bi se moglo gurnuti u cipele dok sjedis na ceki?
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Schultz and Larsen - 18. 12. 2011. 15:21:26
Moze oko sljanka u  cizmu....Ja koristim ove "grijalice" sto idu na stapice od cumura....fino griju....poslikat cu pa stavit...Obicno mi daju najbolju toplotu kad ih stavim na donji dio ledja....
Naslov: Odg: Kako sena ceki stitite od hladnoce
Autor: madhunter - 18. 12. 2011. 15:24:55
Imam ovo sto je na slikama i samo jos vunenu kapu,nesto za ispod stare i nikakve rukavice,decki moji ispod ovog odjela netreba nista osim potkosulje i gaca a u dzepovima nema zime(neznam sta je unutra ali ruzkavice mi jos nisu zatrebale)

koje je to točno odjelo, gdje se može nabaviti!
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Schultz and Larsen - 18. 12. 2011. 16:45:55
Odjelo je vatirano, ispod koristim vunu......ovo je samo za pasivni lov, ceka, stand....drzi do nekih -25..bez vjetra..

(http://img444.imageshack.us/img444/8624/p1020621i.jpg)


(http://img811.imageshack.us/img811/1227/p1020625x.jpg)

A ovo je "tabakera" upali se ugljeni stapic sa obje strane da zari i stavi se u ovo...
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Lazar - 18. 12. 2011. 18:50:43
-25  hao hao 2-3 sata max. a poslije toga pomaze samo ono odijelo od NASA
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Nosler - 18. 12. 2011. 18:55:42
-25  hao hao 2-3 sata max. a poslije toga pomaze samo ono odijelo od NASA
-25c?!!!!!!! Ma kamin i kuhano vino(a moze i rakija) i lovacke price....ko bi pametan van na tu zimu?!
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Ahtum - 18. 12. 2011. 19:27:05
A sta bi uradil ako na -25 puse i vjetar???
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Schultz and Larsen - 18. 12. 2011. 19:28:47
Pa ovo je od NAS-e termo odjelo  pljus.... hao

Ponijet cu ti pa da probas ......
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Lazar - 18. 12. 2011. 20:56:14
Samo ti to ostavi gdje jeste, probo sam svasta i jedino sto pomaze na-25 napolju provest noc je dzak za spavanue cijenovne klase 300€+
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Schultz and Larsen - 18. 12. 2011. 21:05:23
Imam i ja vrecu pernatu....zove se Himalaja....ona je dobra...comfort do -40 pise na njoj...
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: JANEZ L - 19. 12. 2011. 20:38:27
Lp!

Ja sam sada nabavio jednu bundi i hlače od Redhead. Dva dana nazad čekao gamse. Bilo -7oC i duvao hladan vjetar, no imao i kapu i rokavice, pa i zaštitu za obraz, iste firme. Nakon tri sata, kaže mi prijatelj Avstarlac:"Ajde dosta! Ideva, jer me zebe ko kera!" "Pa ja mu kažem! Pa zašto? Meni je vruće!" Zaista, izpod one odječe, švicao ko lud!

Lovski zdravo
Janez L
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: moro - 19. 12. 2011. 21:44:29
Koristim vojnu vreću za spavanje koju nisam razdužio.. hao
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Lazar - 21. 12. 2011. 17:00:52
kad provodim po cijelu noc na ceki na velikoj hladnoci vecinom stavim u svaku carapu po jednu kesicu sto grije a gore ukljucim ovaj prsluk e onda se moze i na -20 teaa teaa
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Schultz and Larsen - 21. 12. 2011. 17:16:54
Grilju li ove vrecice 24 sata ili ? Ovako slicno sto sam koristio grije ca. 4 sata i to je to....

A kakve su ti baterije za ovaj reso?
Naslov: Odg: Kako se na čeki štitite od hladnoće
Autor: Lazar - 21. 12. 2011. 17:58:40
drze ove vrecice nelik 45° nekih 12 sati a u prsluku normalne male baterije