Autor Tema: LOVOCUVAR  (Posjeta: 42397 vremena)

Offline jura23

  • K 500
  • ***
  • Postova: 956
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #195 u: 26. 08. 2009. 13:41:31 »
sad ce...

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #196 u: 08. 09. 2009. 18:58:26 »
Izgleda da je Lovočuvar postao bivši lovački časopis  slL
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline Milan Martinek

  • K 100
  • **
  • Postova: 215
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #197 u: 03. 10. 2009. 09:11:21 »
TKO ČEKA, TAJ I DOČEKA !!!
Ja sam cijelu noć čekao u Zagrebu / ne na čeki / i u rano jutro pokupovao sve " LOVOČUVAR-e " u svim kioscima, tako da ga tu više ne trebate tražiti.
Pozdrav Milan.                              z11
Imam ja i dobri mana, volim dobro pojest i dobro popit.

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #198 u: 03. 10. 2009. 09:16:52 »
TKO ČEKA, TAJ I DOČEKA !!!
Ja sam cijelu noć čekao u Zagrebu / ne na čeki / i u rano jutro pokupovao sve " LOVOČUVAR-e " u svim kioscima, tako da ga tu više ne trebate tražiti.
Pozdrav Milan.                              z11
Šverc je uvjek bio profitabilna grana Hr gospodarstva. hao
Pošto prodaješ  hao

valdop

  • Gost
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #199 u: 03. 10. 2009. 09:55:56 »
jel taj časopis samo za one sa položenim lovočuvarskim ispitom ili i za obične lovce....

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #200 u: 03. 10. 2009. 12:04:57 »
jel taj časopis samo za one sa položenim lovočuvarskim ispitom ili i za obične lovce....
To je za one, kojima je dovoljan jedan broj godišnje, i za one koje baš vole ispadati budale i tražiti ga svaka tri mjeseca po kioscima.
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #201 u: 05. 10. 2009. 10:00:13 »
Pročitao sam ga odmah po izlasku iz tiska.Ne sumnjajući u kvalitet V.Š. kao pokretača i urednika, te lovca i sokolara  i uz izvrsnu tehničku obradu list je solidan.
No zbog ritma izlaženja sigurno neće moći popratiti sve aktuelnosti vezane uz lov i zakonodavstvo i to će mu biti zasigurno veliki nedostatak.Naravno uz to je i vezan marketing koji bi treba dati svoj obol lakšem izlaženju , no i tu se bojim da zbog rijetkog izlaženja oglašivači neće naći svoj interes.
Na žalost izgleda da sam bio u pravu.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline komer

  • K 100
  • **
  • Postova: 177
    • Uzgoj divljaci
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #202 u: 11. 10. 2009. 13:08:12 »
jucer sam u sisku vidio na kiosku lovocuvar broj 4/5,sad isao sam van pa mi se nije nosilo po dicku to,ali izgleda da je izasao...

Offline Milan Martinek

  • K 100
  • **
  • Postova: 215
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #203 u: 12. 10. 2009. 08:59:18 »
jucer sam u sisku vidio na kiosku lovocuvar broj 4/5,sad isao sam van pa mi se nije nosilo po dicku to,ali izgleda da je izasao...

Komere,
Mislim da griješiš što Ti je važniji DISKO nego LOVOČUVAR. Trebao si ga odmah kupiti i cijelog pročitati u disku do jutra. Vjeruj mi da bi Te svi sa zavišću gledali i tražili da i njima posudiš.
Ja na primjer imam jedan primjerak čak i na WC-u  !
Lijepo Te pozdravljam. Milan.          z11
Imam ja i dobri mana, volim dobro pojest i dobro popit.

Offline komer

  • K 100
  • **
  • Postova: 177
    • Uzgoj divljaci
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #204 u: 12. 10. 2009. 12:38:31 »
hehe...padala je kiša pa bi se smočio casopis..a sad isto pada pa idem po njega:)bar je vrijeme lijepo za citat:)

Offline tkbj

  • K
  • *
  • Postova: 62
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #205 u: 13. 10. 2009. 20:01:47 »
mislim da nas malo pilis ... na stranici lovocuvar.info nikaj novog ... 3. broj ... steta ...

Offline komer

  • K 100
  • **
  • Postova: 177
    • Uzgoj divljaci
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #206 u: 14. 10. 2009. 16:13:39 »


evo,nemam novina da usporedim sa datumom danasnjim,a da mi je cilj nekoga sprdat tu,nije!

Offline sljuka lukavec

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #207 u: 14. 10. 2009. 23:21:18 »
Govori vam covjek istinu,i ja sam kupio novi broj,al da vam iskreno kazem unutra nema nista zanimljivo.

Offline imota

  • K
  • *
  • Postova: 19
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #208 u: 15. 10. 2009. 14:26:56 »
Kupio sam jucer Lovocuvara i cini se da bi bolje bilo da nisam. Za vrijeme (svakih x mjeseci) u kojem izlazi trebalo bi biti puno bogatiji. Svida mi se reportaza o lovu na Sibirskog srnjaka ali to je za knjigu a ne list. Ostalo standardno kao LV. Pohvala je format u kojem je izdan i kvaliteta lista kao i neveliki broj reklama.

Offline Kaligula

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1210
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #209 u: 15. 10. 2009. 16:05:24 »
E sad,da su zaje ... sa redovitošču izlazaka jesu.

 Da su imali previše "poljoprivrede" u sadržaju,jesu.

 Ali misli da se za ovaj dvobroj ne može reći da ne valja.

Sadržaj su učinili osjetno raznovrsnijim,teksovi su pisani od strane naših kolega koji su imali svoja iskustva sa terena i misli da to nama ostalima puno vrijedi.

Slažem se da je lov na Sibirskog srnjaka zanimljiv tekst,ali bilo bi mi draže da je objavljen tekst takve vrste iz lova u Hrvatskoj.

Siguran sam da naši lovci širom Hrvatske imaju ljepša ili bar jednako lijepa iskustva iz lova po Velebitu,Slavoniji,Gorskom Kotaru,Lici,Dalatinskim otocima ...

Foto priča o krovolovčevom BUNKERu,
Malokalibarka u lovištu,
Ispit rada pasa glasnog gona u radu na divlju svinju,
članci o lovu lukom kao relativna novost na našim područjima ...

 Mislim da se ima što za pročitati i pogledati jer fotke i papir su stvarno vrhunski.

Nije u redu uspoređivati jedan Lovački Vjesnik sa LOVOČUVAROM,jer radi se o dvije potpuno drukčije tiskovine.

Jedna tijekom 50 godina kontinuirano objavljuje osmrtnice i fotografioije narcisoidnih "glavonja" Hrvatskog lovstva koji troše lovu HLS-a na razne proslave,putovanja i dodjele medalja,tu i tamo nas "počaste" nekim djelomično zanimljivim člankom i to sve nam htjeli ne htjeli naplate prilikom plačanja članarine HLS-u.

Tak se da redovito izlaziti .

O reklamama u LV da ne pričamo.

Koliko one donose novaca ?

LOVOČUVAR je časopis u povojima,i umjesto da se sjedi doma u udobnoj fortelji i kritizira mlade ljude koji se trude učiniti ponudu takve tiskovine boljom,sadržajnijom i zanimljivijom,mogli bi im u najmanju ruku pružiti podršku,ili čak i direktno pomoći da postanu sadržajniji,redovitiji,bolji.

Najlakše je kritizirati i sabotirati.
Ja sam skloniji pomoći pa uživati u boljoj ponudi i raznolikosti.