Autor Tema: Fotogalerija FOTO LOVAC  (Posjeta: 3740 vremena)

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Fotogalerija FOTO LOVAC
« u: 13. 09. 2007. 20:48:18 »
Nakon nekoliko pokušaj i isprobavanja raznih galerija, konačno je izabran softver i instalirana galerija. (Coppermine gallery) d1

Sada naravno treba puniti galeriju, prvo čemo postaviti fotografije lovišta, (njih je malkice lakše uslikati nego divljač  ;D)
Kako ste slali i kako smo kreirali temu fotolov lovišta več ovjde na forumu, zamoličemo forumaše da nam te ili druge fotke pošalju po mogučnosti u orginalu ili "što orginalnije" na foto@lovac.info ili ako tko hoče slati na CD onda na adresu: D. Kuhada Brestača 35 44330 Novska.

Pravilo koje trenutno koristimo u galeriji je 1280px širina fotke, koju softver za prikaz sam resajza na 800px ili za male tumb sličice 120px (fotografija tih dimenzija, a solidne kvalitete je  oko 250 kb, mi nastojimo da bude  nešto ispod 200kb).
U sljedečoj fazi čemo napraviti most izmeču potala i galerije tak oda možete sami slati fotke i da najbolje ocjenjne fotke budu nagračene.
Za sada čemo mi sami postavljati fotografije da jednostavno svi vide kakve kvalitete moraju biti i kako smo sve zamislili.  d1
« Zadnja izmjena: 07. 04. 2013. 23:04:05 od Lovac »

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Fotogalerija FOTO LOVAC
« Odgovori #1 u: 14. 10. 2007. 18:44:05 »
Poslao sam par fotografija na ovu adresu, voleo bih znati dali su primljeneč
Dali ispunjavaju kvalitetom kriterijum i sta je pozeljno poslatič
Pozdrav.
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: Fotogalerija FOTO LOVAC
« Odgovori #2 u: 23. 10. 2007. 17:00:01 »
draganco, fotke primljene, dogovaram se sa dečkima kako je najbolje da ih objavimo, po meni fotografije lovaca sa lovinom/trofejom najbolje bi bilo prezentirati kreirajuči za svakog člana njegovu galeriju, gdje bi inda bile njegove trofeje a mogu se postaviti i pass za pristup ako kada bude potrebno.... d1, reci svoje mišljenje o tome, inače fotke su izvaredne

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Fotogalerija FOTO LOVAC
« Odgovori #3 u: 23. 10. 2007. 20:18:17 »
Ok to sam hteo znati-materjal stize. A vama ostavljam to kako ce te ih najbolje prezentovati.
Verujem da ste strucni za to, kako vi mislite da je najbolje tako uradite. z7Pozdrav i Dobra kob.
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: Fotogalerija FOTO LOVAC
« Odgovori #4 u: 29. 10. 2007. 16:24:01 »
Fotke se skupljaju na foto@lovac.info   :-[

Ja nisam slao na mail ali sam ti dao slika..... ;D ;D
Joj ne ljudi samo da znate od 400 fotki nikolinh pesa ja sam izdvojio samo 1 jedinu
joj meni ali ima nikola dobrih fotki samo mi nije sve snimio,  ;D ;D
« Zadnja izmjena: 27. 08. 2008. 17:03:48 od LOVAC »

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Fotogalerija FOTO LOVAC
« Odgovori #5 u: 29. 10. 2007. 21:40:40 »
samo se vi zezajte galerija radi punom parom svakim danom stižu fotke, danas sam zvao Nikon da bude sponzor galeriji, ali vidječemo kaj će odlučiti d1
Nek daju neki doooobar popust na fotiče, baš se spremam kupiti nešto da imam s čim fotografirat lopatare i dogačanja iz Osora.

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Fotogalerija FOTO LOVAC
« Odgovori #6 u: 10. 02. 2008. 21:15:26 »
Kaze jedan stari lovac,kad ti ja ulovim Zajca ja ga prebacim Kobili preko ledja,usi mu se vucu po zemlji.Na to ce drugi,kada ces konacno nauciti razlikovati Magaricu od Kobile?
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<