Autor Tema: Fotke Srneće Divljači  (Posjeta: 112484 vremena)

Offline JANEZ L

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5623
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #465 u: 24. 04. 2013. 20:53:59 »
Lp!

U životu, još nisam video ovakvog živog, kakvog si slikao u Lici, Štef... :shok: :shok: :shok: zagi

Lovski zdravo
Janez L
...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti, ni greh...

[img width=100 height=99]http://i60.tinypic.com/s

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #466 u: 24. 04. 2013. 21:10:25 »
Nisu ni svi licki ovakvi , ovaj je eksepsionalan a kad se vegetacija podigne nema ga vise.A pitanje je bili ga se lovozakupnik vec zelio rijesiti.

Offline drazenx

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2122
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #467 u: 24. 04. 2013. 21:29:42 »
To s vegetacijom je točno,jednog sličnog srnjaka sam viđao uvijek prije sezone lova, normalno kad počne lov on nestane jer je teren šumovit i gust.

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #468 u: 25. 04. 2013. 08:37:43 »
Bude taj ostao do nagodinu  z14

kod nas se kaže "v riti ti jezik bil... "  ;)
Nije problem ak se povuće u šumu, u šumi se on da dočekat. Problem je što naraste paprat i do 3 metra, šeće ti se ispod čeke, u paprati je mlada trava, unutra se pase, leži i odmara, vidiš da se miće paprat a nemaš pojma što je u njoj.  paci paci paci
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline Schultz and Larsen

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6349
  • Carpe diem tail gunner
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #469 u: 25. 04. 2013. 08:39:28 »
aha... teaa
Schultz & Larsen
systematic precision
One shot, one skill....

Keep your friends close, but enemies closer

JA SAM JARAC ZIVODERAC, ZIV KLAN NE DOKLAN....

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #470 u: 25. 04. 2013. 09:22:03 »
Bude taj ostao do nagodinu  z14

kod nas se kaže "v riti ti jezik bil... "  ;)
Nije problem ak se povuće u šumu, u šumi se on da dočekat. Problem je što naraste paprat i do 3 metra, šeće ti se ispod čeke, u paprati je mlada trava, unutra se pase, leži i odmara, vidiš da se miće paprat a nemaš pojma što je u njoj.  paci paci paci

To je bila moja impresija , zasto? zato sta mu ovo nisu prvi ovakvi rogovi a gledaj kakav je izasao iz iz jake licke zime.To dosta govori o njemu. teaa
 Ima i on pravo na uspjeh (pobjedu) , utakmica uskoro pocinje tebi zelim dobru Kob a njemu da nadmetanje napravi krajnje zanimljivim.
 zagi

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #471 u: 25. 04. 2013. 09:50:05 »
 Ma ja se zafrkavam - shvatio sam kako je tvoj post napisan.  zagi  Točno je sve što si primjetio, možda je meni lakše napraviti procjenu jer imam sliku u velikoj rezoluciji. Uglavnom zrelo grlo, jaki debeli rog, ikričav, boja ne nešto tamna ali i ona će biti drugačija kroz kratko vrijeme... Pokazatelj starosti je i vrat koji je debeo, jak... ponašanje u hodu - spuštena glava i onaj tipični hod i praćenje okoline oko njega.
 Ova zima je bila natprosjećno "bogata" snijegom (u ovom području je palo više cm snijega nego na Plitvicama što je uvijek drugačije pravilo)  a ovo grlo je izašlo nakon zime kao dobro uhranjeno, jako, sa jakim rogovima, zdravo...
 Hvala na željama, nadam se da će biti uspjeha makar me najviše veseli da postoje ovakvi srndaći u lovištu, ako neće ovaj, biti će neki drugi ali bitno da su takvi u lovištu i prenose svoje gene, prije ili kasnije mora mu netko od rodbine završit na zidu.  ;D
 Znam da sam ubio temu sa textom ali nek moderni pobrišu ak im ide na živce!  sor teaa  hao zagi 
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #472 u: 25. 04. 2013. 09:56:12 »
Ma ja se zafrkavam - shvatio sam kako je tvoj post napisan.  zagi  Točno je sve što si primjetio, možda je meni lakše napraviti procjenu jer imam sliku u velikoj rezoluciji. Uglavnom zrelo grlo, jaki debeli rog, ikričav, boja ne nešto tamna ali i ona će biti drugačija kroz kratko vrijeme... Pokazatelj starosti je i vrat koji je debeo, jak... ponašanje u hodu - spuštena glava i onaj tipični hod i praćenje okoline oko njega.
 Ova zima je bila natprosjećno "bogata" snijegom (u ovom području je palo više cm snijega nego na Plitvicama što je uvijek drugačije pravilo)  a ovo grlo je izašlo nakon zime kao dobro uhranjeno, jako, sa jakim rogovima, zdravo...
 Hvala na željama, nadam se da će biti uspjeha makar me najviše veseli da postoje ovakvi srndaći u lovištu, ako neće ovaj, biti će neki drugi ali bitno da su takvi u lovištu i prenose svoje gene, prije ili kasnije mora mu netko od rodbine završit na zidu.  ;D
  sor teaa  hao zagi

Evo tocno si napisao i moja razmisljanja  d4

Offline Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #473 u: 25. 04. 2013. 18:13:50 »
Ovaj licki jos nije u opadanju jer ima dosta tezine pri vrhu rogova. Kad pocne da opada biti ce jos tezi/jaci ali ako ima rizika da ne prezivi onda bi mu ja poslao metak...ako vec nisi. happi  happi happi
I aint asked any pardon for anything I've done.

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #474 u: 25. 04. 2013. 21:30:21 »
Najcesci rizik mu je da ga pukne netko tko ne mari za trofeju, zato se pocesto i previse zadire u zrelu , perrspektivnu populaciju.
Vec su pocela pojacana izvidjanja, nervoza je na vrhuncu, i onda kad ga trazis vise ne izlazi. Moze naletit nekome bez veze.
Stef ga je vidio iz bliza i zasigurno zna sta mu je raditi.
 

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #475 u: 25. 04. 2013. 21:47:26 »
ovi stari nece nikud , mogu se oni puc i za vrijeme parenja , ja nacpocetku sezone pucam sve sto mi izadje pred pusku  dobe ostavljam za kasnije, ovi mladi trenutno nemaju mira stari ih tjeraju.....
Mihi est compositum in Taberna Mori

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #476 u: 25. 04. 2013. 22:19:27 »
Da u parenju je najsigurniji i jos ostavi malo dobre genetike.

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #477 u: 25. 04. 2013. 22:59:52 »
prekrasan je stef ludiloo

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #478 u: 26. 04. 2013. 10:15:33 »
Evo jedne manikenke  ;D

capture
ŽENE I RAKIJA

Offline evaeva

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3872
  • 270 Win, gente et non dimittet.....
Odg: Fotke Srneće Divljači
« Odgovori #479 u: 26. 04. 2013. 15:55:29 »
Još malo pa ćeš moći tako gledati i manekena a uz to i d7 ga.
270 Win, gente et non dimittet.....