Autor Tema: Iz dnevnih novina  (Posjeta: 213569 vremena)

Offline Pinia

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1181
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2280 u: 27. 10. 2018. 18:15:15 »
Riba od 1,5 kg tebi porcija?!  :shok: happi
Rule number 1: Fuck what they think.

Offline roger

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3161
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2281 u: 27. 10. 2018. 18:24:27 »
Riba od 1,5 kg tebi porcija?!  :shok: happi

A, gle, od tri ulovljene kirnje uzeo sam najmanju. Tu sam se vec dosta tog odrekao!

A onda, na toj kirnjici imas rep skoro pa bez kostiju - bijelo meso, pa onda sredinu za pocuclati rebarca, pa glavu - za gust najsladju, a u sredinu mi kogo stavio narezane krumpirice, pokupili svu aromu, ajde ti meni sad reci ceg bi se ti odrekao?

To se ne moze jesti na pola!

 zagi
Gente Balcanico!

Offline Pinia

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1181
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2282 u: 27. 10. 2018. 18:56:34 »
Tako je! Nepristojno je da nešto ostane na tanjuru (ovalu)  d4 zagi
Rule number 1: Fuck what they think.

Offline boby 2

  • K 100
  • **
  • Postova: 340
svaka čast perju ali dlaka je dlaka

Offline Ivča

  • K
  • *
  • Postova: 24
  • Dum spiro spero
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2284 u: 18. 11. 2018. 12:27:00 »
Citao sam to jucer i komentare ispod clanka. Ispada da smo mi krivi za sve i da smo primitivci. Neznaju da se zbog lovaca razvila cijela ljudska evolucija.

Offline drazenx

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2122
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2285 u: 21. 11. 2018. 22:33:12 »

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2286 u: 21. 11. 2018. 23:07:45 »
i opet su snimatelji ko???

mislim i već sam rekao da treba nekim ljudima mobitele porazbijat

uopće ne opravdavam ovakvo ponašanje, ali to nije mogao snimiti slučajni prolaznik
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline tar

  • K 100
  • **
  • Postova: 130
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2287 u: 22. 11. 2018. 00:01:50 »
Ajmo sad usmjeriti grijeh na snimatelja! Oba su kriva pa da li nam je netko kriv zbog ovoga ili smo mi sami? Nije ovo prvi put da im ovo radi, nije on jedini! Jesu li opet zeleni krivi?! Ne, nisu! Mi smo!!! Neka ima postova i stranica o svemu ali o lovačkoj etici,skoro ništa, o promjenama LGO zbog promjena u prirodi ništa! Veliki sam zaljubljenik u pse ali odnos koji sam vidio prema njima od velikog broja lovaca je sličan ovome!!! Ima li postova o radu sa psima i približno kao o trofejima, ne, nema ali bez tih istih pasa ne bi bilo ni trofeja ni lova! E pa kolege, zbog ovakvih se sramim reći da sam lovac! A najveći problem je što nema osude od strane onih od kojih treba!!! Biti će izbačen kažu?! Nadajmo se! Psi nemaju ni adekvatnih kućica a kamoli boxova!!! Biti će nam zeleni krivi!!! E neće, mi smo! Nema tema o krivolovu a zašto?! Zato što svatko od nas zna nekoga pa šutimo!!! E pa da, sram me je!!!! Sram me je moje djece što će me sutra pitati, tata zašto ovo radi, jeste svi takvi?! Sram me je

Offline Gabro

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2291
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2288 u: 22. 11. 2018. 08:00:48 »
Snimka je ružna bez daljnjega i pokazuje primitivizam, okrutnost i nekulturu. Čovjek se naljuti i napravi neku stvar u afektu pa da je čovjek dao psu jednu odgojnu kad je vidio pregrižene kabele i dobro se ispsovao još bi i razumio.Nije da bi to išta pomoglo jer beštija ionako ne razumije zbog čega ga se kažnjava ali eto to bi razumio. Ali da ga baš gazi onako, nabija, šuta nije baš normalno. Jebiga nažalost ima svakakvih ljudi, drže pase svakako i ne samo lovci. Drugo su bakice i ljudi u stanu koji drže pse čisto ka članove obitelji, ti psi su tu čisto kao kompanjoni i takav im je životni standard. Radni psi, lovački, čuvari, pastiri....koji imaju i radnu svrhu imaju često nažalost drukčije sudbine. Pojedinci gledaju na njih kao alat i tako se prema njima i odnose. Ako nisu za to za šta su predviđeni da budu često im je crna sudbina. Pogotovo izraženo u ruralnim sredinama gdje su ljudi silom prilika praktičari, gdje još uvijek mačka lovi miša, pas čuva dvorište i ide u lov a ako nije tako onda nije ni u dvorištu. Ne kažem da ljudi sa sela nemaju ljubimce, naprotiv, ali su više praktičari. Ja svoje pase volim, pazim ih i pazim da jedu dobro i da im je toplo i ugodno. Druže se s djecom, svaki dan više puta ih neko obiđe, očisti, nahrani, često su pušteni po dvorištu po terenu da ne govorim.  Ali ima i drukčijih ljudi. I ne samo lovaca ali eto lovci isplivaju nekako uvijek na površinu.
A o ovima šta snimaju ovakve situacije nemam riječi. Treba počet proizvodit mobitele bez kamera. Svakom članu LU zabit brokvu u kameru!!

Offline roger

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3161
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2289 u: 22. 11. 2018. 08:04:26 »
Neka ima postova i stranica o svemu ali o lovačkoj etici,skoro ništa,

Jedna od jacih tema su nocne optike.
Sto u pravilu znaci noocno pucanje na svinje, na hranililistu. ( avjerojatno i na stosta drugo sta se pojavi u radijusu oko hrane.
O kakvoj etici da se uopce prica?

Zalosno, ali imam dojam da je to trenutni prosjek modernog lovca.
Ne treba se cuditi.

Ali, svakako, bravo, TAR, sve si tocno napisao.  zagi
Gente Balcanico!

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2290 u: 22. 11. 2018. 08:04:37 »
Pa jedino na takav nacin mozes pokrenuti reakciju javnosti. Svi mi mislimo da je tipu  prije trebalo razbiti nos ali onda ispadnes primitivniji od takve spodobe. Mozda je ovo maltretiranje zadnje za ove zivotinje zahvaljujuci toj snimci. Ali treba pod povecalo metnuti i sve druge koji su do sad okretali glavu.

Offline Fazan Okićki

  • K 100
  • **
  • Postova: 166
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2291 u: 22. 11. 2018. 09:56:03 »
Ajmo sad usmjeriti grijeh na snimatelja! Oba su kriva pa da li nam je netko kriv zbog ovoga ili smo mi sami? Nije ovo prvi put da im ovo radi, nije on jedini! Jesu li opet zeleni krivi?! Ne, nisu! Mi smo!!! Neka ima postova i stranica o svemu ali o lovačkoj etici,skoro ništa, o promjenama LGO zbog promjena u prirodi ništa! Veliki sam zaljubljenik u pse ali odnos koji sam vidio prema njima od velikog broja lovaca je sličan ovome!!! Ima li postova o radu sa psima i približno kao o trofejima, ne, nema ali bez tih istih pasa ne bi bilo ni trofeja ni lova! E pa kolege, zbog ovakvih se sramim reći da sam lovac! A najveći problem je što nema osude od strane onih od kojih treba!!! Biti će izbačen kažu?! Nadajmo se! Psi nemaju ni adekvatnih kućica a kamoli boxova!!! Biti će nam zeleni krivi!!! E neće, mi smo! Nema tema o krivolovu a zašto?! Zato što svatko od nas zna nekoga pa šutimo!!! E pa da, sram me je!!!! Sram me je moje djece što će me sutra pitati, tata zašto ovo radi, jeste svi takvi?! Sram me je

 bravooo Respekt i kapa do poda za napisano. Svaka čast! Potpisujem svako tvoje slovo.  1liga

Offline Elegance

  • K 100
  • **
  • Postova: 240
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2292 u: 22. 11. 2018. 10:14:38 »
Snimka je ružna bez daljnjega i pokazuje primitivizam, okrutnost i nekulturu. Čovjek se naljuti i napravi neku stvar u afektu pa da je čovjek dao psu jednu odgojnu kad je vidio pregrižene kabele i dobro se ispsovao još bi i razumio.Nije da bi to išta pomoglo jer beštija ionako ne razumije zbog čega ga se kažnjava ali eto to bi razumio. Ali da ga baš gazi onako, nabija, šuta nije baš normalno. Jebiga nažalost ima svakakvih ljudi, drže pase svakako i ne samo lovci. Drugo su bakice i ljudi u stanu koji drže pse čisto ka članove obitelji, ti psi su tu čisto kao kompanjoni i takav im je životni standard. Radni psi, lovački, čuvari, pastiri....koji imaju i radnu svrhu imaju često nažalost drukčije sudbine. Pojedinci gledaju na njih kao alat i tako se prema njima i odnose. Ako nisu za to za šta su predviđeni da budu često im je crna sudbina. Pogotovo izraženo u ruralnim sredinama gdje su ljudi silom prilika praktičari, gdje još uvijek mačka lovi miša, pas čuva dvorište i ide u lov a ako nije tako onda nije ni u dvorištu. Ne kažem da ljudi sa sela nemaju ljubimce, naprotiv, ali su više praktičari. Ja svoje pase volim, pazim ih i pazim da jedu dobro i da im je toplo i ugodno. Druže se s djecom, svaki dan više puta ih neko obiđe, očisti, nahrani, često su pušteni po dvorištu po terenu da ne govorim.  Ali ima i drukčijih ljudi. I ne samo lovaca ali eto lovci isplivaju nekako uvijek na površinu.
A o ovima šta snimaju ovakve situacije nemam riječi. Treba počet proizvodit mobitele bez kamera. Svakom članu LU zabit brokvu u kameru!!

Viđam i vidio svašta pa i gorega. Zato se čudim nekima pa i ovdje na forumu kao da su pali s neba pa odmah kao prava rulja osudi, udri, razapni.

Kolega Gabro u potpunosti potpisujem ovo što si napisao  d1
In my truck is an old Bible and a new gun I use both.

Offline tar

  • K 100
  • **
  • Postova: 130
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2293 u: 22. 11. 2018. 14:39:35 »
Hvala Roger i Fazan! Elegance, trebamo li šutite možda? Ok, ajmo pustiti o svemu! Ajmo šutiti o krivolovu, ajmo šutiti o zlostavljanju pasa, o tome da ih je većina mršava jer nakon pogona di su pretrčali ko zna koliko km dobiju kosti, vodu i mast za jesti! Ajmo šutiti o tome zašto ni u novom zakonu nije dopušteno koristiti prigušivač i noćnu optiku, ajmo šutiti o nedopušteno streljivu koje se koristi za lov divljači ili o neadekvatnom! Ajmo šutit o svemu i kriviti druge jer nas se ne voli! Vidi, ja radim sa psima, posao mi je da radim sa psom i moj pas, spašava živote i da, puknem ali ga stavim u box i idem u kuću ili u auto! Ajmo šutiti o tome da je žalosno što moćni tekstovi koje npr. Roger napiše o balistici imaju manje pogleda nego pogledi na odstrijeljenu divljač jer to je bit lova! E pa ja se s time ne slažem i vjerujte da više nikada neću šutiti jer će me netko usporediti sa takvim ološem! Ne ljudima i lovcima nego ološem!!!! Ali, nemojmo šutiti kada se treba okriviti predatore za nedostatak divljači! Ajmo šutiti o tome da skoro pa nikako ne lovimo svrake, vrane, šojke jer one nisu " štetočine " ali su svakako vuk, lisica, čagalj štetočine i samo oni su krivi za mali broj divljači! E NISU! KRIVI SMO MI LOVCI JER ONAJ KRAJ NAS KORISTI NEDOPUŠTENO I ZABRANJENO STRELJIVO, JER ONAJ KRAJ NAS PUCA NA SVE ŠTO SE KREĆE ŠTO DOĐE U LOV ODJEVEN KAO DA IDE NA PARTY, ŠTO VIŠE NEMA ODAVANJA POČASTI DIVLJAČI, ŠRO NAM JE ETIKA NA RAZINI MINUSA I NA KRAJU, KRIVI SMO JER ŠUTIMO UVIJEK I NA SVE!

Offline Ivča

  • K
  • *
  • Postova: 24
  • Dum spiro spero
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2294 u: 22. 11. 2018. 16:05:33 »
Svaka cast Tar. Kapa do poda.