Autor Tema: Iz dnevnih novina  (Posjeta: 213703 vremena)

Offline antoniog

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1099
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #375 u: 19. 07. 2010. 18:15:04 »
Eeeeeeee,sad je problem ,nema svinje ,a auto  pesi,treba štetu namirit. paci

valdop

  • Gost


Offline Pepi18KA

  • K 500
  • ***
  • Postova: 635
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #378 u: 29. 07. 2010. 22:19:41 »
 a jeste vidjeli komentare ispod slike...mislim stvarno... uf uf
« Zadnja izmjena: 30. 07. 2010. 12:52:40 od valdop »
Bog je svakom čovjeku odredio broj dana u životu. Dani provedeni u lovu nisu ubrojeni u taj broj.

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #379 u: 31. 07. 2010. 14:27:17 »
Da stvarno komentari su im na mjestu. Ja bi njih pitao "koliko su oni hrane ovu zimu unjeli srnama i drugim životinjama ovu zimu???"

Još se i primječuje da su pozitivni komentari zamagljeni(kao da nisu bitni)..... ::)
ŽENE I RAKIJA

Offline Pepi18KA

  • K 500
  • ***
  • Postova: 635
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #380 u: 31. 07. 2010. 20:45:08 »

 treba tu reda napravit    dois dois    fre
Bog je svakom čovjeku odredio broj dana u životu. Dani provedeni u lovu nisu ubrojeni u taj broj.

Offline Jedan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 587
  • Na putu do cilja najvažniji je put!
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #381 u: 01. 08. 2010. 12:33:24 »
Danas ujutro sam na glavnom kolodvoru u Zagrebu vidio pano udruge "Veseli prijatelji" koja propagira udomljavanje pasa. Na lijevoj strani je crni pas ispred puščane cijevi i iznad piše "Ostalo mi je 60 dana života", a na desnoj svijetli pas (oba liče na Labradore) i iznad "Imam još 5125 dana života". Obzirom da je riječ o psima iz prihvatilišta smatram sliku psa pred puščanom cijevi tendencioznom provokacijom, s aluzijom na lovce, a to je još jedna svinjarija deklarativnih zaštitnika životinja. zagi

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #382 u: 02. 08. 2010. 12:28:09 »
Mislim da bi lovci više trebali svoj rad iznositi u javnost i samim time ljude više educirati o lovu i lovstvu, kako bi više razumjeli o čemu se zapravo tu radi. Svi misle da se tu samo puca i "ubijaju babiji".
Trebalo bi se nalažiti više članaka o lovcima u dnevnoj štampi, ponuditi im neku dobru temu i priču kao što su, sijanje remiza, hranjenje životinja, šta je to brojno stanje i zašto se to mora držati na jednom broju? I objasniti ljudima zašto je to sve potrebno

Žalosno je to što se sa naše strane nitko neće angažirati oko toga, a to smatram da nemogu obićni lovci i pojedinci...
ŽENE I RAKIJA

Offline lovac 1

  • Moderator
  • K 500
  • *****
  • Postova: 697
  • Kad sam bio mlađan lovac jaaa...
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #383 u: 03. 08. 2010. 21:31:21 »
Mislim da smo jako loše organizirani i slabo se predstavljamo u javnosti, a puno pridonosimo u uzgoju i očuvanju divljači i prirode i u sve to ulažemo jako puno truda , slobodnog vremena i novaca.
S druge strane se javljaju ko bajagi nekakvi zažtitari kojima puca dupe dali če divljač prezimiti ovu zimu, njih samo zanima da se mogu najesti i napiti đabalesku, a oni malo više pozicionirani u tim zelenim udrugama izvlače debelu financ. korist. Ako se ne organiziramo ti klošari če nam uskoro zabraniti ulazak u prirodu. Kad ih gledam po tim njhovim demonstracijama vjerujem da niti jedan od njih nema više od 2 godine radnog staža, sve su to bitange i zgubidani. ali su medijski ojačali i puno im se posvečuje pažnje i dobivaju puno prostora u medijima.
Mislim da bi nam tu puno pomogao HLS i županijski savezi, da se i mi predstavimo kao pravi uzgajivači i zaštitari.

valdop

  • Gost

Offline Jedan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 587
  • Na putu do cilja najvažniji je put!
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #385 u: 07. 08. 2010. 23:32:43 »
Danas ujutro sam na glavnom kolodvoru u Zagrebu vidio pano udruge "Veseli prijatelji" koja propagira udomljavanje pasa...................
Na ovaj sam mislio, pa vi vidite jel' to O.K.! zagi

valdop

  • Gost

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #387 u: 09. 08. 2010. 18:15:55 »
Steta na motociklu...pa steta na autobusu pa.. itd., ali nitko ne spominje stetu na divljaci.Zasto sam tako zloban?, jer srna i medvjeda (ovih sumskih) i njihovih staza je bilo i ranije i prije nego prometnica i ljutih masina na njima.Ako vec nisu izgradjeni posebni prelazi za divljac onda je trebalo zagraditi zicanom ogradom djelove gdje divljac ima(la) svoje stoljetne premete.

valdop

  • Gost

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #389 u: 11. 08. 2010. 08:18:05 »
A koliko se tek jelena i košuta lopatara podavilo pod našom Gorom u lednicama zbog nedostatka zraka.  ;D ;D
Hrvatske Domovine Sin.