Autor Tema: Iz dnevnih novina  (Posjeta: 213848 vremena)

Offline Iggy

  • K 500
  • ***
  • Postova: 811
  • Waidmannsheil!
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1125 u: 04. 03. 2014. 17:37:24 »
 
Komentari,ko da smo mi lovci kriminalna organizacija..tak nas neki građani tretiraju!!!  paci

Offline Miro

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1239
  • ...ako želiš biti sretan cijeli život budi LOVAC
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1126 u: 04. 03. 2014. 22:02:27 »
U komentarima se vidi što građani misle o lovcima - grupa naoružanih pijanaca koja kroz šumu ide u birtiju, a za takvo razmišljanje smo velikim dijelom i sami krivi. Sjećam se lovačkih godina prije domovinskog rata kada su lovci bili među najcjenjenijim građanima, bili su poštovani, a i sami su poštivali svoj status - lovac. U domovinskom ratu, prvo oružje koje je stalo u obranu domovine bilo je lovačko. Onda je došao novi ZOL, novi lovci i "lovci", počeli smo biti sami sebi dovoljni, udaljili smo se od ostalih građana i dozvolili svakakvom smeću da sudi o etičnosti lova. Svi ti likovi pišu ono što znaju, a vidi se da o lovstvu ne znaju ništa. Stvarno mi je teško kad čitam takve gluposti, al je uvijek ono pitanje - što mi činimo da bi popravili stanje. Ma mogao bih puno pisati ali bih se onda morao dotaći i nekih "lovaca", a to sad neću. Uglavnom, nekad se lovce cijenilo, a zašto ne i sad?
Zato jer se ne cijenimo sami! teaa zagi
« Zadnja izmjena: 04. 03. 2014. 22:04:03 od Miro »

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1127 u: 05. 03. 2014. 06:00:37 »
U komentarima se vidi što građani misle o lovcima - grupa naoružanih pijanaca koja kroz šumu ide u birtiju, a za takvo razmišljanje smo velikim dijelom i sami krivi. Sjećam se lovačkih godina prije domovinskog rata kada su lovci bili među najcjenjenijim građanima, bili su poštovani, a i sami su poštivali svoj status - lovac. U domovinskom ratu, prvo oružje koje je stalo u obranu domovine bilo je lovačko. Onda je došao novi ZOL, novi lovci i "lovci", počeli smo biti sami sebi dovoljni, udaljili smo se od ostalih građana i dozvolili svakakvom smeću da sudi o etičnosti lova. Svi ti likovi pišu ono što znaju, a vidi se da o lovstvu ne znaju ništa. Stvarno mi je teško kad čitam takve gluposti, al je uvijek ono pitanje - što mi činimo da bi popravili stanje. Ma mogao bih puno pisati ali bih se onda morao dotaći i nekih "lovaca", a to sad neću. Uglavnom, nekad se lovce cijenilo, a zašto ne i sad?
Zato jer se ne cijenimo sami! teaa zagi

Miro zivimo u doba informatike a novinarstvo se svelo na senzacionalizam . Svaka suska ima komp i moze napisati .
Koliko njih je stalo pred tebe i reklo ti bla bla bla -bla bla bla ovo sto citiras ?


Offline sus scrofa

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1187
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1128 u: 05. 03. 2014. 13:29:31 »
Svaka luda si danas može priuštiti komp. i internet i pisati što god želi iza svog nick name-a. Da se mora predstaviti imenom i prezimenom vjerojatno bi to bila šačica jada. Vrijeme je korizme i obećao sam sebi da neću griješiti koliko mi je to u moći pa neću iznjeti svoje mišljenje o komentarima nekog Yocka i zaboSIGAjanoša. A indijanac se očito malo nagledao lovova sa youtuba pa sad to isprobava kod kuće.
Lov, lov i samo lov.

Offline Iggy

  • K 500
  • ***
  • Postova: 811
  • Waidmannsheil!
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1129 u: 05. 03. 2014. 16:40:32 »
U komentarima se vidi što građani misle o lovcima - grupa naoružanih pijanaca koja kroz šumu ide u birtiju, a za takvo razmišljanje smo velikim dijelom i sami krivi. Sjećam se lovačkih godina prije domovinskog rata kada su lovci bili među najcjenjenijim građanima, bili su poštovani, a i sami su poštivali svoj status - lovac. U domovinskom ratu, prvo oružje koje je stalo u obranu domovine bilo je lovačko. Onda je došao novi ZOL, novi lovci i "lovci", počeli smo biti sami sebi dovoljni, udaljili smo se od ostalih građana i dozvolili svakakvom smeću da sudi o etičnosti lova. Svi ti likovi pišu ono što znaju, a vidi se da o lovstvu ne znaju ništa. Stvarno mi je teško kad čitam takve gluposti, al je uvijek ono pitanje - što mi činimo da bi popravili stanje. Ma mogao bih puno pisati ali bih se onda morao dotaći i nekih "lovaca", a to sad neću. Uglavnom, nekad se lovce cijenilo, a zašto ne i sad?
Zato jer se ne cijenimo sami! teaa zagi

 potpisujem!!  zagi

Offline Crni0610

  • K 100
  • **
  • Postova: 285
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1130 u: 06. 03. 2014. 12:13:44 »
http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/U-sumi-podno-Kamenjaka-pronadena-lesina-medvjeda-odsjecene-glave-i-sapa


I sad bude opet svakakvih komntara bez obzira kaj bude obdukcija pokazala...

Offline carlo

  • K 100
  • **
  • Postova: 288
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1131 u: 06. 03. 2014. 13:29:39 »
Obdukcija bu pokazala da je medvjeda ubio lovac i tupom daskom mu odrubio glavu dok je još bio živ !
A Luka Oman će to potvrditi i reći da je lovca vidio na djelu just just.


Offline evaeva

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3872
  • 270 Win, gente et non dimittet.....
270 Win, gente et non dimittet.....

Offline Miro

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1239
  • ...ako želiš biti sretan cijeli život budi LOVAC
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1134 u: 14. 03. 2014. 00:01:52 »
Lijepa lovačka priča  ludiloo uf)&%(/&()/&$(%#$#"$(/)/&%%(/)(==%/&$%&%#&%#$"$U&( uf paci paci paci uf slL ovakve vijesti  z12 z12 z12 bl bl bl bl bl
Tko su ti likovi koji to pišu  d13 uf  d13  bl uf, a na koncu pogledajte i sliku  fre fre

Offline grom

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4331
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1135 u: 14. 03. 2014. 06:47:20 »
Vidi mu puške, Rambo je mala maca za njega.


Offline Macak

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1646
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1137 u: 27. 03. 2014. 11:08:26 »
Glupaci u Engleskoj, koja je clan jedne radikalne organizacije protiv lova, prijeti 14 godina zatvora jer je zapalila lovacki dom i auto lovca, tako isto unistila grob obitelji.


http://www.tt.com/panorama/verbrechen/8146465-91/militanter-tiersch%C3%BCtzerin-drohen-14-jahre-gef%C3%A4ngnis.csp
« Zadnja izmjena: 27. 03. 2014. 11:14:17 od Macak »


Offline tzajcek

  • K 100
  • **
  • Postova: 179
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1139 u: 28. 03. 2014. 19:19:09 »
 pccrazy

koji naslov,ko da su nas teroristi napali.......majke mi, ovi iz jutarnjeg trebaju lijecenje u nekoj od
ovlastenih ustanova. njihovo pisanje je  :pferd: happi