Autor Tema: Iz dnevnih novina  (Posjeta: 213673 vremena)

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2385 u: 12. 02. 2019. 16:19:06 »
rekao sam neću dalje, imam svoje mišljenje koje ću ostaviti za sebe, nemam protiv nikoga ništa, jako dobro se vidi stanje lovstva svuda, niko od nas nije slijep
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline mbiloglav

  • K 500
  • ***
  • Postova: 966
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2386 u: 12. 02. 2019. 18:24:49 »
rekao sam neću dalje, imam svoje mišljenje koje ću ostaviti za sebe, nemam protiv nikoga ništa, jako dobro se vidi stanje lovstva svuda, niko od nas nije slijep
[/
uote]
bez ljutnje kolega al kad već nešto natukneš pobudiš radoznalost u onog tko pročita pa ukoliko ne želiš posdijeliti mišljenje bolje ni ne spominjati zagi

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2387 u: 13. 02. 2019. 20:09:04 »
reći ću ti kad se vidimo na  z10
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline mbiloglav

  • K 500
  • ***
  • Postova: 966
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2388 u: 14. 02. 2019. 12:20:09 »
Bit će mi drago kolega i nedavno sam bio u tvom kraju u lovu iduci put dogovorimo pice zagi

Offline akma

  • K 100
  • **
  • Postova: 264
  • carpe diem
oružje ima dva neprijatelja - hrđu i političare


Offline tar

  • K 100
  • **
  • Postova: 130
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2391 u: 06. 03. 2019. 23:44:43 »
Novinari?! Pa imam je ne nešto nego puno toga protiv takvih kretena!!! Takvi ne da nisu lovci nego ni ljudi!!!

Offline Goran

  • K 3000
  • *
  • Postova: 8106
  • Metak po metak
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2392 u: 07. 03. 2019. 01:25:52 »
Mozda fake news u organizaciji neke zelene grupe idiota. prenosenje fake news je ko epidemija gripe i brzo se siri a niko ne uzme odgovornost. Ocigledno da se nesto desava a u kojoj mjeri, iz kojeg razloga i ko to radi to je nesto drugo. Implikacija da su to lovci je sigurno bez pokrica jer svaki lovac a i posten covjek se tesko odvaja od svojeg ljubimca koji nije samo lovacki pas nego i clan familije.  U svakom slucaju takvo tretiranje zivotinja je za svaku osudu. Vjerujem da su ljudi uglavnom dobri i savjesni i da samo mali broj cini ovakva zlodjela.

prethodni post
 Meni je sumljiva ova africka bolest ( kuga) koje kod vas navodno nema ali se trazi iskorjenjivanje svinja. Tajanstveno i agresivno se pojavi ko ebola u Africi.  Nakon toga kad ih vise ne bude ( svinja) i niko ne bude trebao sititi usjeve i polja prestace i potreba za lovcima pa ce se broj prirodno smanjiti ali ce to nekima dati priliku i razlog za razoruzavanje civila ili lovaca.  UN vec godinama kao i neke zelene ili izdajnicko orjentirane vlade koje zele razoruzati civile jer im vlada ne vjeruje( paradox - vlada izabrana od naroda ne vjeruje narodu koji ih je stavio na vlast)- potajno utjecanje skrivenih mocnika koji imaju dugorocne planove o buducim drustvima i pravima pojedinaca. Moguce slican udarac kao  i razbijanje jedinstva i integriteta obitelji.  Vjerovatno cete misliti da preuvelicavam bez osnova ali instinktu treba makar obratiti paznju.

Offline leon

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2634
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2393 u: 07. 03. 2019. 07:51:20 »
Mislim, da je jako malo hrtova u Španj. u lovačkim rukama. Imaju drugi način lova i druge pasmine za lov. Ali opet smo krivi lovci.

Offline Ideerp

  • K 100
  • **
  • Postova: 252
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2394 u: 07. 03. 2019. 14:17:52 »
Gorane nije fake news,bar sta se dalmacije tiče,"lovci" se rješavaju pasa ako "ne valja",u dobrom slučaju ga poklone(rijetko),a u onom gorem metak...tako je stanje nažalost u 99% slučajeva,ne doživljava svako pasa ko kolegu,prijatelja već kao potrošnu robu,ajde poklonit ga ako je plašljiv ali ubojstvo nikad...a prebijanje pasa ako ne posluša je svakodnevnica,evo ja sam dobio savjet da štene ne puštam iz boksa do 8 mjeseci tek onda na teren,po meni suludo

Offline grom

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4331
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2395 u: 08. 03. 2019. 09:38:29 »
Zato se ne nabavljaju džukele koje ne vrijede ničemu, nego lovac pametno bira i pazljivo odgaja svog prijatelja, pomoćnika i kroz neko vrijeme člana obitelji. Nekad su to stari lovci rjesavali glatko, danas ipak nije tako. Ne pamtim to u svojem kraju i ekipi. Rješiti psa jer je kraj sezone i trošak? Neviđena glupost i takvu osobu treba objesiti o prvo stablo. Taj lovca vidio nije, ako je navedeno istina. Mene muka lovi jer ne mogu s njima svaki dan u brdo, tesko mi je kad znam koliko može živjeti, a uđe ti pod kožu i voliš ga kao dijete. Istina je da su nekima pasi alat i drže ih samo zbog lova, ali se ipak o njima vodi računa i pazi cijelu godinu. Nas predsjednik ima preko 20 goniča, lovi puno i često. Neki stradaju od svinje ali se odmah vode veterinaru i spašavaju ako se može, bez pitanja koliko košta. Supruga mu je osjetljiva na pase pa se i sva štenad ostavljaju, hrane i dijele okolo lovcima i to besplatno. Zapravo velika borba i ljubav prema pasima i lovu. Nije to u Dalmaciji crno kao što je nekad bilo, a neki slučajevi su iznimka i toga je jako malo. Zašto ne pišu šta Romi rade psima i kako isti žive, skupljaju se u čopore i prave sranja po lovištu? To ne spominje nitko, nego udri po lovcima.

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2396 u: 08. 03. 2019. 10:13:08 »
Zato se ne nabavljaju džukele koje ne vrijede ničemu, nego lovac pametno bira i pazljivo odgaja svog prijatelja, pomoćnika i kroz neko vrijeme člana obitelji. Nekad su to stari lovci rjesavali glatko, danas ipak nije tako. Ne pamtim to u svojem kraju i ekipi. Rješiti psa jer je kraj sezone i trošak? Neviđena glupost i takvu osobu treba objesiti za jajca o prvo stablo  ;) 8). Taj lovca vidio nije, ako je navedeno istina. Mene muka lovi jer ne mogu s njima svaki dan u brdo, tesko mi je kad znam koliko može živjeti, a uđe ti pod kožu i voliš ga kao dijete. Istina je da su nekima pasi alat i drže ih samo zbog lova, ali se ipak o njima vodi računa i pazi cijelu godinu. Nas predsjednik ima preko 20 goniča, lovi puno i često. Neki stradaju od svinje ali se odmah vode veterinaru i spašavaju ako se može, bez pitanja koliko košta. Supruga mu je osjetljiva na pase pa se i sva štenad ostavljaju, hrane i dijele okolo lovcima i to besplatno. Zapravo velika borba i ljubav prema pasima i lovu. Nije to u Dalmaciji crno kao što je nekad bilo, a neki slučajevi su iznimka i toga je jako malo. Zašto ne pišu šta Romi rade psima i kako isti žive, skupljaju se u čopore i prave sranja po lovištu? To ne spominje nitko, nego udri po lovcima.

Offline Ideerp

  • K 100
  • **
  • Postova: 252
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2397 u: 08. 03. 2019. 13:18:28 »
Grome evo utuka san u svoga vrimena i vrimena i evo maloprije me nagradio sa fermon na jarebice,5 miseci mu bilo ima 5 dana,ima "lovaca" koji pričaju kako ubiju pasa jer ne "goni" kao da pričaju o vremenu,kao da je to najnormalnije...nažalost ih ima u Zagori

Offline ralf

  • K 100
  • **
  • Postova: 211

Offline šokac

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2062
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #2399 u: 08. 03. 2019. 18:01:06 »
Glup i gluplji.
Puti stari mene natrag zovu, kojima sam išao ko mali,
polja, njive i rastove šume, moj su korak dobro upoznali...