Autor Tema: Izgubio kontrolu: Zagrebački liječnik na Lošinju pobio pola stada divljih koza!  (Posjeta: 1273 vremena)

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Domača autohtona sorta koza "frižiderac"  hao
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Moj doktore nebuš više pucao, osim iz pračke  sor

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
I kak si decko ostavi malokalibarku u vikendici , pa sad zajceka  z11 ( predpostavljam) , sad kozicu i kaj ti ja znam cega sve na tom otoku ima , ni lovorov list kupit za paprikas nemora. Doktore , doktore  uf .

Offline tyrol

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1848
  • I kad je puška na klinu....
 uf a mogao si je ugovoriti i boljih "komercijalnih" lovova. Sumljam da mu je trebalo za poneku "svečanu" večeru..
Em ti sumpor.....

Offline Ry1

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1152
  • Shine on You Crazy Diamond
Doc Holliday
64 godine
nema dozvolu
malokalibarka
9 kozlica + koza
vidi se da je gospodin stara skola
cestitke
zagi
A sto se lova po Australiji tice, pa tamo je i lisica naseljena iz Evrope i jos se nisu privikle na novu sredeinu .
Zato tako i sevljaju kao muve bez glave po Australiskoj divljini ,a dok tako preplasene tumaraju lak su plen dobrim strelzima.

Offline mve

  • K 500
  • ***
  • Postova: 762
Doc Holliday
64 godine
nema dozvolu
malokalibarka
9 kozlica + koza
vidi se da je gospodin stara skola
cestitke
zagi

Taj bi kod tebe uživao.....
Moj Zagreb tak imam te rad...

Offline Ry1

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1152
  • Shine on You Crazy Diamond
Iskoristicu ovaj cenjeni medij da doticnog gospodina pozovem u goste uz organizovan visednevni  lov na divlje koze (ukljucujuci i kozlice na raznju na kraju svakog lovnog dana kao moralnu i dusevnu nadoknadu za prema njemu pocinjenu nepravdu)
A sto se lova po Australiji tice, pa tamo je i lisica naseljena iz Evrope i jos se nisu privikle na novu sredeinu .
Zato tako i sevljaju kao muve bez glave po Australiskoj divljini ,a dok tako preplasene tumaraju lak su plen dobrim strelzima.

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Ry, ovakvi rijetko posjecuju forume poput naseg ,jos manje traze ili prihvacaju drugo misljenje,no ako mu posaljes povratnu avio kartu mozda i prihvati poziv.Australija je velika i slobodna zemlja za razliku...,Kod nas vaze neka druga pravila , osim za neke koji sami istjeruju pravdu .Dok i sami ne dodju pred lice pravde.

Offline Felis

  • K 100
  • **
  • Postova: 115
 hao

Kako mu se zalomila ta koza?  rostilj bit će da je bio u afektu  2p