Autor Tema: medvjed napao lovca  (Posjeta: 6990 vremena)

Offline 1lovac

  • K
  • *
  • Postova: 45
Odg: medvjed napao lovca
« Odgovori #60 u: 30. 10. 2015. 10:03:38 »
Ovak mi je još prije rata rekao jedan visokopozicionirani policajac inače renomirani safari lovac: Kad se sastaneš sa krivolovcem u šumi ak je frka prvi u čelo drugi u zrak, nema balističara koji će utvrdit koji je prije izletio iz cijevi. Ne vidim razloga zašto tako ne postupit i s medvjedom?
Ovo mi je super odgovor na sve, prvo u čelo a noda hitac upozorenja  2p možda pobjegne  hao (u gepek)  hao

Offline robert.limeni

  • K 500
  • ***
  • Postova: 876
Odg: medvjed napao lovca
« Odgovori #61 u: 30. 10. 2015. 17:42:55 »
To je kao onaj clanak u novinama: Ubio sebe pa zenu!!! hao
iiihhhaaaaa

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: medvjed napao lovca
« Odgovori #62 u: 30. 10. 2015. 18:13:51 »
Došlo do promjene u Direktivi. Medo se može ponovo hraniti mesom, čak u SLO  :shok:. Kad bi populaciju snizili na optimalni broj i držali  m3 m3 duboko u šumama na kadavrima i klaoniškim otpadom kao nekada, nebi bilo više problema po selima i oko njih. Pa možda tako i bude, nadajmo se.
Ja a priori nisam za nikakvu prihranu nijedne divljaci jer smatram da se je ona adekvatno adaptirala na uvjete stanista u kojem obitava. Bas nedostatak hrane u najnepovoljnijem periodu godine radi prirodnu selekciju i opstaju najkvalitetnije jedinke. Ali to je nesto drugo i samo usput, a s ovim bi se slozio pod uvjetom da se onda dosljedno provodi strategija i da se zna tko gdje i sto jer u protivnom ako se jednom prestane sa iznosenjem hrane medo tu vrstu hrane sam bude potrazio bas u blizini ili u naselju pa se dobije kontra efekt .

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: medvjed napao lovca
« Odgovori #63 u: 30. 10. 2015. 18:39:43 »
Sad ce pojedinci likovat to je 100 kn bla bla bla....
Ali zalosno je da cila hrv javnost stenje po verbalnim deliktom hrv novinarstva  (zuta stampa) koji naslove pisu i prodaju senzacije dinih nema, ali nebitno.. Uzmimo samo za primjer hrv psa junaka"Medu" misli da u hrv nema osobe koja ga nezna i kojoj nije doslo do bljuvanja medinom sapunicom u kojoj terorizira sve susjede a s niima i ostatak hrv javnosti a problem se lako rijesi jednom obicnom jebenom ogrlicom protiv lajanja(300kn).. Ali nekom to nije u interesu jer se onda nebi mogao medijsk eksponirat nego smaraju nas obicne ljude takvim naslovima kao da nemamo dosta i svojih problema..
Nevjerujem da bude zamjerke na to kolega Kimboarap. Neka netko napise ako je sprejanjem uspio otjerati medvjeda koji ga napada jedno je promo snimak sa vjerojatno pitomim medvjedom a drugo je kad kolega kaze da ga rijetko zaustavi i samo jedan metak. Ja sigurno nebi cekao medu na 3-4 m da ga posprejam. Situacija koja se mozda jedamput u zivotu dogodi ali ja onda sigurno zaboravljam sprej i branim se instiktivno , znaci puskom. Bay-bay  m3 heheh

Offline Kimboarap

  • K 500
  • ***
  • Postova: 546
Odg: medvjed napao lovca
« Odgovori #64 u: 30. 10. 2015. 19:29:35 »
Sad ce pojedinci likovat to je 100 kn bla bla bla....
Ali zalosno je da cila hrv javnost stenje po verbalnim deliktom hrv novinarstva  (zuta stampa) koji naslove pisu i prodaju senzacije dinih nema, ali nebitno.. Uzmimo samo za primjer hrv psa junaka"Medu" misli da u hrv nema osobe koja ga nezna i kojoj nije doslo do bljuvanja medinom sapunicom u kojoj terorizira sve susjede a s niima i ostatak hrv javnosti a problem se lako rijesi jednom obicnom jebenom ogrlicom protiv lajanja(300kn).. Ali nekom to nije u interesu jer se onda nebi mogao medijsk eksponirat nego smaraju nas obicne ljude takvim naslovima kao da nemamo dosta i svojih problema..
Nevjerujem da bude zamjerke na to kolega Kimboarap. Neka netko napise ako je sprejanjem uspio otjerati medvjeda koji ga napada jedno je promo snimak sa vjerojatno pitomim medvjedom a drugo je kad kolega kaze da ga rijetko zaustavi i samo jedan metak. Ja sigurno nebi cekao medu na 3-4 m da ga posprejam. Situacija koja se mozda jedamput u zivotu dogodi ali ja onda sigurno zaboravljam sprej i branim se instiktivno , znaci puskom. Bay-bay  m3 heheh
Kolega pepi zasto ste vi tako nepovjerljiv covjek..... ??? Nema toga UFC,MMA, PRIDE, ili K1 borca kojem se ja kao obican gradjanin nebih suprostavio da je u mene papar sprey......  Kolega pepi kad nekog ne vidite nemozete ga napast..

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: medvjed napao lovca
« Odgovori #65 u: 30. 10. 2015. 20:12:55 »
Kolega Kimboarap nisam jedini , podjeljeni smo a to je i dobro jer garantira da na kraju sezone ipak bude prezivjelih  ;D

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Odg: medvjed napao lovca
« Odgovori #66 u: 01. 11. 2015. 02:42:35 »

Offline leon

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2633
Odg: medvjed napao lovca
« Odgovori #67 u: 02. 11. 2015. 13:36:20 »
I kod nas je bio lani napadnut lovac u pogonu, pogodio medvjedicu u glavu i spasio se.

Offline robert.limeni

  • K 500
  • ***
  • Postova: 876
Odg: medvjed napao lovca
« Odgovori #68 u: 02. 11. 2015. 19:09:51 »
Ma nemoguće, medvjed nikad ne napada happi
iiihhhaaaaa