Autor Tema: Zašto u krizi toliko novca dajemo Crkvi, strankama i lovcima?  (Posjeta: 1342 vremena)

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
BIVŠI MINISTAR BOŽO KOVAČEVIĆ I NIZ STRUČNJAKA ANALIZIRAJU DRŽAVNI PRORAČUN ZA IDUĆU GODINU I PREDLAŽU UŠTEDE
Zašto u krizi toliko novca dajemo Crkvi, strankama i lovcima?
Logika: ukidanje nepotrebnih rashoda i razumno smanjivanje iznosa za razna stečena prava stabiliziralo bi nam rejting

http://www.vecernji.hr/vijesti/zasto-krizi-toliko-novca-dajemo-crkvi-strankama-lovcima-clanak-491392

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Zašto u krizi toliko novca dajemo Crkvi, strankama i lovcima?
« Odgovori #1 u: 28. 12. 2012. 10:59:46 »
Lovcima se uglavnom uzima. I netreba im nitko nista dati  samo neka budu jednako tretirani  , zasad su gradjani drugog reda.
Hoce li drzava ulagati u zastitu divljaci i prirode to je njen problem.
Ali rak rana hrvatskog drustva je administracija , njima netreba nista dati jer nista i ne rade. Zapravo rade - koce svaki i najmanji moguci napredak ovoga drustva i crpe uskoro zadnje kapi zivota u njemu.
 Tko je taj Bozo Kovacevic ?
« Zadnja izmjena: 28. 12. 2012. 11:04:13 od pepi2 »

Offline šokac

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2062
Odg: Zašto u krizi toliko novca dajemo Crkvi, strankama i lovcima?
« Odgovori #2 u: 28. 12. 2012. 11:33:27 »
Ma jedan od ovih šparnih što paze na svaku kunu .

http://www.jutarnji.hr/zastupnici-na-put-do-sada-potrosili-4-4-milijuna-kuna--pet-rekordera-opet-na-putu--svi-zajedno/744069/


Lupeta bezveze  da nije u njemu .
Puti stari mene natrag zovu, kojima sam išao ko mali,
polja, njive i rastove šume, moj su korak dobro upoznali...

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Zašto u krizi toliko novca dajemo Crkvi, strankama i lovcima?
« Odgovori #3 u: 28. 12. 2012. 11:55:23 »
Eto  ma bas bezveze ,jako dobro se zna gdje se uzalud trose novci poreznih obveznika.
Samo -napad je najbolja obrana- , misle oni.

Offline PH DBK

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1005
Odg: Zašto u krizi toliko novca dajemo Crkvi, strankama i lovcima?
« Odgovori #4 u: 29. 12. 2012. 10:34:46 »
Lovcima se uglavnom uzima. I netreba im nitko nista dati  samo neka budu jednako tretirani  , zasad su gradjani drugog reda.
Hoce li drzava ulagati u zastitu divljaci i prirode to je njen problem.
Ali rak rana hrvatskog drustva je administracija , njima netreba nista dati jer nista i ne rade. Zapravo rade - koce svaki i najmanji moguci napredak ovoga drustva i crpe uskoro zadnje kapi zivota u njemu.
 Tko je taj Bozo Kovacevic ?


uz dužno poštovanje mislim ipak da se lovcima jako puno daje. Apriori kroz jeftine lovozakupnine

Lovišta nemaju racionalnu cijenu, barem dobar dio njih i za relativno malu cijenu članarine dobar dio lovaca u Hrvatskoj ima jako finu i solidnu zabavu. Cijelu godinu.

Osobno plačam najam gradskog prostora od 13 m četv mjesečno koliko je godišnja zakupnina nekoliko lovišta u županiji.

Lov u ovom nemoralnom kapitalizmu če postat daleko kompliciraniji (kad ovi to shvate) nego što je onda , prije 90 bio socijalna kategorija

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Zašto u krizi toliko novca dajemo Crkvi, strankama i lovcima?
« Odgovori #5 u: 29. 12. 2012. 11:37:43 »
pa napisao sam - koliko drzava zeli ulagati u divljac i hajde lovstvo to je njezina stvar -. odlucili su se za ove modele kakve imamo i imamo sta imamo.
kad budu htjeli raditi i voditi racuna bude drukcije.
i opet ponavljam -niti jedan sportas-rekreativac nije toliko pod lupom kao lovac ,pocev od nabavke oruzja, besmislenih ljecnickih provjera itd itd.
I onda probaj samo prdnut na javnom mjestu ,nisi vise lovac. evo kad sam vec vulgaran jedan moj stariji kolega je rekao ; hoces biti lovac kod nas ? - jaja na panj !

Offline carlo

  • K 100
  • **
  • Postova: 288
Odg: Zašto u krizi toliko novca dajemo Crkvi, strankama i lovcima?
« Odgovori #6 u: 03. 01. 2013. 11:51:00 »
Baš me interesira što to država i njena administracija ulažu u lovstvo?
Mislim da smo jedina udruga građana koja se sama financira iz članarine ,
plaćamo državi razne nebulozne takse (za lječničke preglede , oružne listove, poreze na oružje i dr.),
tretiraju nas kao teroriste u vlastitoj zemlji , plaćamo lovozakupnine za lovišta u koja država nije uložila ni lipe,uređujemo lovišta , prihranjujemo divljač o svom trošku i na kraju svaki nas mulac iz neke udruge zelenih ili nazovi prijatelja životinja razvlači po medijima .
I svejedno, ne mogu nam ništa mi i dalje tupimo svoju zelenu ,lovačku priču samo nama jasnu.
Svako Vam dobro u Novoj godini i dobra Vam kob

Offline lovac 1

  • Moderator
  • K 500
  • *****
  • Postova: 697
  • Kad sam bio mlađan lovac jaaa...
Odg: Zašto u krizi toliko novca dajemo Crkvi, strankama i lovcima?
« Odgovori #7 u: 03. 01. 2013. 23:24:59 »
Nažalost lova se kanalizira tamo gdje joj nije mjesto.
Svaku rekreaciju treba platiti pojedinac koji se njome bavi.
Najžalosnije kad mi se pojave derani između 40-50 godina da bi ih sponzorirao.
Pa platite si sami vašu rekreaciju pi... vam  m..erina, ako nekog treba sponzorirati
to su klinci koje treba usmjeravati na sportske terene a ne u kafiće , a vi stari konji platite si svoju rekreaciju. zagi

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Zašto u krizi toliko novca dajemo Crkvi, strankama i lovcima?
« Odgovori #8 u: 03. 01. 2013. 23:32:36 »
 hao istina.
"i samilosni je za ljude!!!"

Offline lovac 1

  • Moderator
  • K 500
  • *****
  • Postova: 697
  • Kad sam bio mlađan lovac jaaa...
Odg: Zašto u krizi toliko novca dajemo Crkvi, strankama i lovcima?
« Odgovori #9 u: 04. 01. 2013. 09:36:26 »
Netreba se tustoj guski vrat mazat.