Autor Tema: Problemi sa registracijom  (Posjeta: 1915 vremena)

Offline cele

  • K 100
  • **
  • Postova: 175
Problemi sa registracijom
« u: 04. 03. 2010. 14:46:54 »
recimo ja trenutno imam problem,ćlan sam KNJLTH,uredno plaćena ćlanarina,imam psa iz srbije kojeg nisam stigo prevest na svoje ime,tj. nisam napravio nostrifikaciju,a imam želju da ga izvedem na ipo,ali sad bi trebo kraj svoje članarine platit i članarinu za bivšeg gazdu od psa da bi mogo psa prijavit na ipo,a to nije ok.,nemam para na bacanje a zašto ja recimo nebi mogo platit ipo,i kao vodić izvest psa?

Offline traper

  • K
  • *
  • Postova: 63
Odg: Problemi sa registracijom
« Odgovori #1 u: 04. 03. 2010. 14:55:48 »
recimo ja trenutno imam problem,ćlan sam KNJLTH,uredno plaćena ćlanarina,imam psa iz srbije kojeg nisam stigo prevest na svoje ime,tj. nisam napravio nostrifikaciju,a imam želju da ga izvedem na ipo,ali sad bi trebo kraj svoje članarine platit i članarinu za bivšeg gazdu od psa da bi mogo psa prijavit na ipo,a to nije ok.,nemam para na bacanje a zašto ja recimo nebi mogo platit ipo,i kao vodić izvest psa?
pa ja mislim da možeš ,šta ima veze što nije pas na tvom imenu

Offline cele

  • K 100
  • **
  • Postova: 175
Odg: Problemi sa registracijom
« Odgovori #2 u: 04. 03. 2010. 15:03:43 »
nemogu,pas se vodi na g. pejak milana,a nemam export papir,nije problem,ja ću njemu papire napravit,ali ostalo je malo vremena do ipoa,a želio bih psa izvest jer sam lovac i trebat če mi najesen za lov,a neću ga smjet vodit kad nema ipo.ako kužiš ja bi sad trebo platit članarinu i za pejaka da bi mogo izvest psa.
« Zadnja izmjena: 04. 03. 2010. 15:08:21 od valdop »

Offline ciko

  • K
  • *
  • Postova: 6
Odg: Problemi sa registracijom
« Odgovori #3 u: 05. 03. 2010. 20:23:56 »
ne moraš platiti članarinu za Pejaka jer je on vjerovatno već član u svom društvu,prema tome možeš izvesti psa na njegovo ime,a ti si vodič

Offline karabat

  • K 500
  • ***
  • Postova: 524
Odg: Problemi sa registracijom
« Odgovori #4 u: 05. 03. 2010. 20:40:27 »
namožeš izvest psa na ipo u hr. ako nemaš hr. papire, tj dok ne napraviš nostrifikaciju ništa od ipo-a, do jeseni bit će utakmica
Dobra je i krupa kad nema kiše