Autor Tema: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik  (Posjeta: 8715 vremena)

Offline kerber

  • K 500
  • ***
  • Postova: 547
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #30 u: 06. 06. 2009. 22:37:22 »
Sejfo morate nagodinu u Vitezu predvidjeti pokale i za jamare na utakmici pa da vam malo razradimo vepra i popravimo prosjek utakmice ;D z2 z2 z2 z2 z2 z2 z2 rol

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #31 u: 12. 06. 2009. 21:35:54 »
 Sve i riječ si u pravu!!!!!
 samo da ti iskreno napomenem tih Vaših terijera i njihovih imena kao OBERŠTRUMFIRER IZ DUGERESE od IVICEDALMATINCA!!! itd  mi je puna glava!!! ref ref ref ref ref
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

valdop

  • Gost
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #32 u: 12. 06. 2009. 21:47:14 »
a jesi im našao imena  just

Offline kerber

  • K 500
  • ***
  • Postova: 547
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #33 u: 13. 06. 2009. 00:14:26 »
E tu si Sejfo sto posto u pravu kad mi neko donese prijavu legla naših pasa čas posla Liso,bobi,Žućo čas posla a terijere volim ali kad mi donesu rodovnike ubijem se dok prepišem sve te von der tandara mandara broć  paci

Offline kerber

  • K 500
  • ***
  • Postova: 547
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #34 u: 23. 06. 2009. 22:46:50 »
22.6.2009 Klubska prijateljska utakmica u radu na DS u organizaciji KU posavac Stari Slatinik prijavljeno 29 pasa plasiralo se samo 9 pasa što je uobičajen prosjek za ovaj gater u ovo doba godine pošto je vegetacija izuzetno gusta .               1 mjesto LT Bero vlasnik gospodin Mato Gušić   2 mjesto kratkodlaki istarac AS  vlasnik Dražen Tuličić    3 mjesto posavski gonič Dingo Grmeč vlasnik Vinko Brekalo

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #35 u: 05. 07. 2009. 23:50:37 »
fina kinološka priredba just
kerber Sejfo je u Cazinu,ali zna šta znaći unosit u ocjeneske liste izložbe ta imena pasa đe ima u imeni psa "150" slova a kako je tek kad pripremaš i katalog izložbe a naraočito kad ti prijave za izložbu navale naročito zadnjih dana pa još telefonom ili faxsom a ne vidiš dobro pročitat.Milina kad lovci prijavljuju goniše,Liso,Baro,Cuni i td upišeš dok kažeš ruksak.Što se tiče jamara u gateru no problem a ako koji ne preživi???????????????pa kod su veprovi pravi i hoće  :tommy: pljus
« Zadnja izmjena: 06. 07. 2009. 23:15:11 od REDZO »
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline kerber

  • K 500
  • ***
  • Postova: 547
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #36 u: 21. 09. 2009. 22:06:28 »
27.9.2009 Sveti Hubert izlučno županijsko takmičenje u radu pasa ptičara u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik .     Takmičenje i ocjenjivanje rada psa i lovca u realnim lovnim uvjetima s naglaskom na lovačku etiku i pravilnu primjenu opreme i oružija te kvalitetu i obučenost psa . z2

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #37 u: 18. 01. 2010. 20:12:27 »
Pozdrav kerberu mogo si mi okrenuti onu sliku sa Draženom,a volio bi da dođu ljudi iz Bosne na koju utakmicu u Slatnik,onda bi im bilo puno jasnije o čemu ti pišeš,dečki moram vam reći vrhunski ambijent,i 100% najača utakmica na divlju svinju u HR.

Offline Deda M

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #38 u: 18. 01. 2010. 23:40:58 »
pozdrav -kada je ta utakmica sa d.s.-volio bi to pogledati -pozdrav DEDA M... z14

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #39 u: 19. 01. 2010. 00:34:57 »
Pozdrav kerberu mogo si mi okrenuti onu sliku sa Draženom,a volio bi da dođu ljudi iz Bosne na koju utakmicu u Slatnik,onda bi im bilo puno jasnije o čemu ti pišeš,dečki moram vam reći vrhunski ambijent,i 100% najača utakmica na divlju svinju u HR.

Ako dođemo .... pobjeđujemo VAS!!!! hao hao hao
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline lovacpd

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1277
  • Nema lova bez starog Garova!
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #40 u: 19. 01. 2010. 08:57:37 »
Pozdrav kerberu mogo si mi okrenuti onu sliku sa Draženom,a volio bi da dođu ljudi iz Bosne na koju utakmicu u Slatnik,onda bi im bilo puno jasnije o čemu ti pišeš,dečki moram vam reći vrhunski ambijent,i 100% najača utakmica na divlju svinju u HR.
Pa ako ne znas, Drasko Zrnic, Zoran Kovacevic prvo i trece plasirani su iz BiH....
Zuto zensko i zuto pasce ne vodi kuci!!! (M.Lovric, davnih 80-tih)

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #41 u: 19. 01. 2010. 18:06:10 »
Lovacpd znamo se ja i zoki dugo i dugo se takmičimo zajedno i bili smo i taj put tamo,mislio ja na ove bosance krajišnike,evo npr.Sejfo kaže ako dođe pobjeđuje i ja unaprijed čestitam,na toj utakmici pobjeđuje uistinu najbolji,jer tu stvarno radi kvaliteta a sudci su vrh korektnosti ,,znanja,i realnosti .

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #42 u: 19. 01. 2010. 20:53:07 »
Gater u slatniku naj zahtjevniji u široj okolici,a termini utkmica kad je sve zeleno pa ljudi zaziru od te utakmice,koji pas tamo odradi u prvom nagradnom razredu vjerovatno je pobjedio ,obično ljudi govore doći ću ja sa svojim pa ćeš vidjeti ,kad se treba prijaviti onda se smisli razlog za nedolazak,čak je jedna skupina ljudi rekla da se tu ne može odraditi turnus zbog ,posječenih grana,zbog vode,i što ja znam čega a uvijek neki odrade a neki ne,ali to je samo utakmica i nije završno mjerilo nečeg, i još nešto tu uglavnom pobjeđuju upravo psi sa lovnim iskustvom.

Offline lovacpd

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1277
  • Nema lova bez starog Garova!
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #43 u: 19. 01. 2010. 21:16:16 »
Gater u slatniku naj zahtjevniji u široj okolici,a termini utkmica kad je sve zeleno pa ljudi zaziru od te utakmice,koji pas tamo odradi u prvom nagradnom razredu vjerovatno je pobjedio ,obično ljudi govore doći ću ja sa svojim pa ćeš vidjeti ,kad se treba prijaviti onda se smisli razlog za nedolazak,čak je jedna skupina ljudi rekla da se tu ne može odraditi turnus zbog ,posječenih grana,zbog vode,i što ja znam čega a uvijek neki odrade a neki ne,ali to je samo utakmica i nije završno mjerilo nečeg, i još nešto tu uglavnom pobjeđuju upravo psi sa lovnim iskustvom.
Gater u mom LU je isto tako mnogo voden,tri povrsine koje presjeca potok sirok i dubok, mnogi ostanu na obali za veprom....mladi josici....pa mnogi ti takmicari koji idu pa okolnim utakmicama ne dolaze....(cast pojedincim)
Ma ti svi sto vicu da sam ja doveo svoga... ja im kazem ajmo na crtu na zvanicnu utakmicu, na izlozbu.....u lov necu sa svakim.... happi
i uglavnom ja smijem na utakmicu a oni i dalje pricaju uz pivo i u grupi svojih slusatelja...
Zuto zensko i zuto pasce ne vodi kuci!!! (M.Lovric, davnih 80-tih)

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #44 u: 19. 01. 2010. 21:40:14 »
Tako je Lovacpd de mi reci gdje si i kad imate što,ja evo pripremam mlade snage pa bi došao,ako bude zgoda a poznaju me organizatori po hrabrosti jer često na CACT utakmicu dođem sa psima od 10tak mjeseci sa tek položenim IPO-om.Pozdrav.