Autor Tema: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik  (Posjeta: 8725 vremena)

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #45 u: 19. 01. 2010. 21:44:48 »
Lovacpd znamo se ja i zoki dugo i dugo se takmičimo zajedno i bili smo i taj put tamo,mislio ja na ove bosance krajišnike,evo npr.Sejfo kaže ako dođe pobjeđuje i ja unaprijed čestitam,na toj utakmici pobjeđuje uistinu najbolji,jer tu stvarno radi kvaliteta a sudci su vrh korektnosti ,,znanja,i realnosti .

 Oj ti moja  ""zelena dolino""" sad se vadiš na meni , a ne znaš da su  Draško Zrnić i Zoran Kovačevič  isto bosanci krajišnici kao i ja,  i  opet VAS uzimamo..!!!!! zagi zagi

nemoj se ljutiti, ja se malo šalim , al da smo dobri jesmo, a Draško ima jednog psa kojeg priprema samo za Slatnik!!! a doće nas sa psima više nego prošle godine!!!! zagi zagi
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #46 u: 19. 01. 2010. 21:59:39 »
Baš mi je drago jarane ,da ćeš doći ali kažeš doće nas,jesili ti kad bio tamo ja mislim da te nisam vidio.

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #47 u: 19. 01. 2010. 22:01:52 »
Baš mi je drago jarane ,da ćeš doći ali kažeš doće nas,jesili ti kad bio tamo ja mislim da te nisam vidio.

Ma nisam bio šalim se,,,, a ne poznajem ni ove momke,,,, sem lovca iz prijedora,,,!!! Drago mi je da imaš dobre pse ipak si ti u neku ruku moj zemljak,,,, ja sam u Slunju za  za sat i gram vremena!!!
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik
« Odgovori #48 u: 20. 01. 2010. 19:50:49 »
Evo mladog ratnika ako bude zdravlja