Autor Tema: HRVATSKI KLUB NJEMAČKIH LOVNIH TERIJERA Podružnica "Spačva"  (Posjeta: 85178 vremena)

Offline darko čular

  • K 100
  • **
  • Postova: 179
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #225 u: 22. 02. 2011. 16:22:39 »
Obavijest za sve dosadašnje članove podružnice i sve buduće članove ogledni primjerak uplatnice s žiro računom na koji treba uplatiti članarinu najkasnije do 31. 03 2011 g. jer u protivno neče dobiti pozivnice za redovnu skupštinu koja se održava 12.03 2011 negdje u baranji. Za sve ostale informacije možete se obratiti na telefon: 0997513713


Uploaded with ImageShack.us

Offline darko čular

  • K 100
  • **
  • Postova: 179
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #226 u: 22. 02. 2011. 16:24:11 »
Ispričavam se zbog greške i datumu nije do 31.03 nego do 31.02 2011

valdop

  • Gost
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #227 u: 22. 02. 2011. 16:49:32 »
datum ti opet nije dobar, daj se ispričaj još jednom   fre

Offline darko čular

  • K 100
  • **
  • Postova: 179
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #228 u: 22. 02. 2011. 17:31:46 »
Ja se opet ispričavam i ispravljam pogrešku uplata je do 01 03 2011.A sada gospodine moderator recite kada se vi ,mislte ispričati meni i svima ostalim članovima podružnice i kada mislite promjeniti naziv teme jer on glasi  Podružnica Hrvatskog Kluba Njemačkog Lovnog Terijera "SPAČVA"  a ne ogranak kinološke udruge spačva  Hvala!!!



Offline darko čular

  • K 100
  • **
  • Postova: 179
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #229 u: 22. 02. 2011. 17:51:25 »
Još samo da nadopunim u vezi uplatnice, na mjestu gdje piše Poziv na broj odobrenja upisati JMBG

valdop

  • Gost
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #230 u: 22. 02. 2011. 18:23:26 »
Ja se opet ispričavam i ispravljam pogrešku uplata je do 01 03 2011.A sada gospodine moderator recite kada se vi ,mislte ispričati meni i svima ostalim članovima podružnice i kada mislite promjeniti naziv teme jer on glasi  Podružnica Hrvatskog Kluba Njemačkog Lovnog Terijera "SPAČVA"  a ne ogranak kinološke udruge spačva  Hvala!!!




kolega darko, ne bih se ja nikome ispričavao za to što je krivi naslov teme iz jednog razloga; kad je otvarana ova tema zamoljen sam da ispravim naslov u ovo što sada piše, za to čuvam sve poruke koje sam primio, nije da nekoga ucjenjujem već da ako treba uvijek mogu dokazati ko mi je što napisao, tužio, tražio da promijenim, izbrišem . . . i da ne pišem ostalo jer fakat nije za široke narodne mase

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #231 u: 23. 02. 2011. 13:02:54 »
Većina ovih informacija nije točna.

koje to informacije ?
« Zadnja izmjena: 24. 02. 2011. 12:46:54 od valdop »
što bi bilo kad bi bilo

Offline mika

  • K 100
  • **
  • Postova: 339
  • NLT je zakon
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #232 u: 24. 02. 2011. 16:28:55 »
Ja se opet ispričavam i ispravljam pogrešku uplata je do 01 03 2011.A sada gospodine moderator recite kada se vi ,mislte ispričati meni i svima ostalim članovima podružnice i kada mislite promjeniti naziv teme jer on glasi  Podružnica Hrvatskog Kluba Njemačkog Lovnog Terijera "SPAČVA"  a ne ogranak kinološke udruge spačva  Hvala!!!




kolega darko, ne bih se ja nikome ispričavao za to što je krivi naslov teme iz jednog razloga; kad je otvarana ova tema zamoljen sam da ispravim naslov u ovo što sada piše, za to čuvam sve poruke koje sam primio, nije da nekoga ucjenjujem već da ako treba uvijek mogu dokazati ko mi je što napisao, tužio, tražio da promijenim, izbrišem . . . i da ne pišem ostalo jer fakat nije za široke narodne mase

Bilo bi dobro za sve članove ovoga foruma da se kaže  koje su to poruke,zato što pojedinci nisu mogli da napišu ništa odmah je bio ban,a netko je mogo pisati bez opomene,a što se tiče naslova teme,ona bi trebala da se zove,ogranak kluba NLT Spačva

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #233 u: 24. 02. 2011. 21:08:18 »
Većina ovih informacija nije točna.

koje to informacije ?
Odgovor ću dati na skupštini.
što bi bilo kad bi bilo

Offline mislav

  • K
  • *
  • Postova: 12
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #234 u: 24. 02. 2011. 21:26:58 »
Fruky izgleda da si izgubio hrabrost od kad si se predstavio,a kakve to ima veze skupština kluba sa svim tvojim brljezgarijama koje si do sada pisao po forumu.Reci ovdje pred svim članovima foruma šta imaš za reči. 8)

valdop

  • Gost
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #235 u: 24. 02. 2011. 22:06:21 »
Većina ovih informacija nije točna.

koje to informacije ?
Odgovor ću dati na skupštini.

ja mislio da sam dao kakve krive informacije  sor


Bilo bi dobro za sve članove ovoga foruma da se kaže  koje su to poruke,zato što pojedinci nisu mogli da napišu ništa odmah je bio ban,a netko je mogo pisati bez opomene,a što se tiče naslova teme,ona bi trebala da se zove,ogranak kluba NLT Spačva

vidiš kolega da se ni sad ne možete dogovoriti oko naslova teme, stoga na skupštini to napravite i javite ovdje da se to ispravi i da bude kako bi trebalo biti, naravno nek javi neko ko je mjerodavan ispred ogranka, podružnice, udruge, društva, kluba ili ne znam kako, a što se tiće baniranja, ban je dobio svako ko ga je zaslužio, tako će biti i dalje, a privatne poruke čuvam za ne daj bože, nek se nađu, možda će kad dobro doći.

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #236 u: 24. 02. 2011. 22:31:43 »
Fruky izgleda da si izgubio hrabrost od kad si se predstavio,a kakve to ima veze skupština kluba sa svim tvojim brljezgarijama koje si do sada pisao po forumu.Reci ovdje pred svim članovima foruma šta imaš za reči. 8)
Ja jedini ovdje pišem ono što vas boli a to su vaše laži i ne istine. Ja za razliku od tebe se ne skrivam iza par nikova kako ovdje tako i  na BK. Ako želiš da nastavimo raspravu dalje ja sam za jer ja nisam rekao ono sve što znam o vašoj poštenoj kinologiji.
Nisam ovlašten ispred kluba da ovdje iznosim odluke kluba, pa sam samo reagirao da pojedinci prestanu pljuvati po klubu i iznositi lažne informacije.
Mislave tebi i tvojima isto mišljenicima želim ugodan boravak na forumu i vidimo se na skupštini.
Vaš čika Fruškogorac
što bi bilo kad bi bilo

Offline grga33

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1412
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #237 u: 26. 02. 2011. 07:23:09 »
to volim citati kad se malo forumasi prepucavaju, pa onda iz njihovih izlaganja izvuci naj bitnije i naj korisnije

valdop

  • Gost
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #238 u: 26. 02. 2011. 11:38:08 »
dio citata valdop:
vidiš kolega da se ni sad ne možete dogovoriti oko naslova teme, stoga na skupštini to napravite i javite ovdje da se to ispravi i da bude kako bi trebalo biti, naravno nek javi neko ko je mjerodavan ispred ogranka, podružnice, udruge, društva, kluba ili ne znam kako,

slanjem PP meni osobno kao moderatoru nema smisla niti ću po uputstvima iz tih poruka raditi, stoga molim da me ne opterečujete svojim prohtjevima već kad bude gotova skupština nek neko iz uprave te udruge napiše i pošalje sve zahtjeve vezane za ovu temu.
kolega čular koji je otvorio ovu temu pod naslovom "Kinološka udruga Spačva" je u prvom postu napisao da je to "ogranak", 06.08.2010. sam na zahtjev promijenio naziv u "ogranak" i od tad niko nije reagirao (čuvam svu poštu koju dobijem, kao i ovu današnju), stoga ponavljam, biti će promijenjeno kad neko mjerodavan ovdje pismenim putem to zatraži (potrebno je postaviti dokaz mjerodavnosti).  valdop za LOVAC Team

Offline darko čular

  • K 100
  • **
  • Postova: 179
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #239 u: 26. 02. 2011. 22:15:46 »
Gospodine moderator: Ja samo one osobe,, s kojima provodim slobodno vrijeme i razmjenjujem mišljenje dajem sebi za pravo da ih zovem kolege, kao što ste vi mene nazvali, još će gospoda forumaši pomisliti da se uistinu družimo što nije istina. Stoga Vas molim da mi se obračate onako kako to ovaj forum ili Vaš gazda zahtjeva.
A kao drugo, šta se to Vas tiče skupštinna HKNJLT, ovo je obični forumčić a ne neko tijelo koje čeka skupštinu pa da nešto odlučuje. Vaše je da uvažite zahtjeve ili ne!, nevezano za našu skupštinu osim ako niste i sami član kluba u što nebih sumnjao s obzirom na vašu pristranost ka destruktivcima .
PS   Nije mi jasno šta je tako teško promijeniti naslov teme ako to zahtjeva AUTOR teme, nezanimaju me PP koje si dobio jer ti ih ja nism slao i sve što se traži od tebe je da uvažiš zahtjev autora  (netražimk nikakve novce a ni seksualne usluge) .Hajde budi dobar pa me poslušaj i bit će nam svima dobro i živjet će mo dugo i sretno sve dok nas smrt ne rastavi teaa   teaa teaa teaa teaa teaa