Autor Tema: HRVATSKI KLUB NJEMAČKIH LOVNIH TERIJERA Podružnica "Spačva"  (Posjeta: 85193 vremena)

Offline darko čular

  • K 100
  • **
  • Postova: 179
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #240 u: 26. 02. 2011. 22:29:57 »
Fruky izgleda da si izgubio hrabrost od kad si se predstavio,a kakve to ima veze skupština kluba sa svim tvojim brljezgarijama koje si do sada pisao po forumu.Reci ovdje pred svim članovima foruma šta imaš za reči. 8)
Ja jedini ovdje pišem ono što vas boli a to su vaše laži i ne istine. Ja za razliku od tebe se ne skrivam iza par nikova kako ovdje tako i  na BK. Ako želiš da nastavimo raspravu dalje ja sam za jer ja nisam rekao ono sve što znam o vašoj poštenoj kinologiji.
Nisam ovlašten ispred kluba da ovdje iznosim odluke kluba, pa sam samo reagirao da pojedinci prestanu pljuvati po klubu i iznositi lažne informacije.
Mislave tebi i tvojima isto mišljenicima želim ugodan boravak na forumu i vidimo se na skupštini.
Vaš čika Fruškogorac

A ti druže Jukiću nemmoj da se igraš Kviskoteke i skrivača nego reci ono što misliš.I znaj samo  imam i ja neka pitanja također ali to jneću preko foruma nego uživo VIDIMO SE na skupštini " VNM" vaša nočna mora

valdop

  • Gost
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #241 u: 27. 02. 2011. 12:32:46 »
Gospodine moderator: Ja samo one osobe,, s kojima provodim slobodno vrijeme i razmjenjujem mišljenje dajem sebi za pravo da ih zovem kolege, kao što ste vi mene nazvali, još će gospoda forumaši pomisliti da se uistinu družimo što nije istina. Stoga Vas molim da mi se obračate onako kako to ovaj forum ili Vaš gazda zahtjeva.

oprostite korisniče darko čular, nikada Vas više neću nazvati kolegom

A kao drugo, šta se to Vas tiče skupštinna HKNJLT, ovo je obični forumčić a ne neko tijelo koje čeka skupštinu pa da nešto odlučuje. Vaše je da uvažite zahtjeve ili ne!, nevezano za našu skupštinu osim ako niste i sami član kluba u što nebih sumnjao s obzirom na vašu pristranost ka destruktivcima .

u pravu ste, uopće me se ne tiče skupština HKNJLT, tiće me se samo pisanje postova na ovom običnom forumčiću, za informaciju Vama i drugima nisam niti želim biti član toga kluba, stoga NE uvažavam Vaše zahtjeve


[quote author=mika link=topic=6036.msg173045#msg173045 date=1298561335

Bilo bi dobro za sve članove ovoga foruma da se kaže  koje su to poruke,zato što pojedinci nisu mogli da napišu ništa odmah je bio ban,a netko je mogo pisati bez opomene,a što se tiče naslova teme,ona bi trebala da se zove,ogranak kluba NLT Spačva
[/quote]

ovo je razlog traženja mjerodavnosti, da se zna ko u klubu odlučuje

PS   Nije mi jasno šta je tako teško promijeniti naslov teme ako to zahtjeva AUTOR teme, nezanimaju me PP koje si dobio jer ti ih ja nism slao i sve što se traži od tebe je da uvažiš zahtjev autora  (netražimk nikakve novce a ni seksualne usluge) .Hajde budi dobar pa me poslušaj i bit će nam svima dobro i živjet će mo dugo i sretno sve dok nas smrt ne rastavi teaa   teaa teaa teaa teaa teaa

korisniče darko čular, Vi ste samo AUTOR teme i kao takav ste trebali postaviti naslov kakav treba još 12, srpnja 2010, kad je tema otvorena, pročitajte što ste napisali u prvom postu ove teme

mislim da je za sada dovoljno gluposti, i da više ne zamaram svekoliko pučanstvo, a nije ni red ni mjesto pisanja ovakovih postova, a sve je počelo mojom zajebancijom oko datuma 31, veljače., no čovjek nikada ne može znati kakova će biti reakcija drugih korisnika na tu istu zajebanciju.
molim druge GM i GA da neko vrijeme ostave ovaj post u ovoj temi a ja ću ga sam kasnije premjestiti gdje mu je mjesto, ipak je ovo običan forumčić . . . .

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #242 u: 27. 02. 2011. 13:44:42 »


A ti druže Jukiću nemmoj da se igraš Kviskoteke i skrivača nego reci ono što misliš.I znaj samo  imam i ja neka pitanja također ali to jneću preko foruma nego uživo VIDIMO SE na skupštini " VNM" vaša nočna mora
[/quote]
Darko ja za tebe nisam drug jer se ne družimo svaki dan da bi me mogao tako oslovljavati.
Ja se ne igram Kviskoteke, već sam reagirao na tvoje netočne navode. A ti bi trebao odgovoriti da li sam upravu a to je da li su svi članovi dobili poziv za skupštinu bez obzira na plaćanje ili ne plaćanje članarine za ovu godinu.
"JĆBTNM"
što bi bilo kad bi bilo

Offline mika

  • K 100
  • **
  • Postova: 339
  • NLT je zakon
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #243 u: 27. 02. 2011. 18:41:44 »


A ti druže Jukiću nemmoj da se igraš Kviskoteke i skrivača nego reci ono što misliš.I znaj samo  imam i ja neka pitanja također ali to jneću preko foruma nego uživo VIDIMO SE na skupštini " VNM" vaša nočna mora
Darko ja za tebe nisam drug jer se ne družimo svaki dan da bi me mogao tako oslovljavati.
Ja se ne igram Kviskoteke, već sam reagirao na tvoje netočne navode. A ti bi trebao odgovoriti da li sam upravu a to je da li su svi članovi dobili poziv za skupštinu bez obzira na plaćanje ili ne plaćanje članarine za ovu godinu.
"JĆBTNM"
[/quote]

Stipo ja nisam dobi poziv za skupštinu,ili možda nisam član kluba,dali možda znaš nešto o tome

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #244 u: 27. 02. 2011. 19:12:51 »
Mika ja sa sigurnosti mogu reći da ti je poziv poslan.
što bi bilo kad bi bilo

Offline ALIJA

  • K
  • *
  • Postova: 76
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #245 u: 27. 02. 2011. 21:58:43 »
Pozdrav kolega Mika ! nemoj se ništa sekirati  nisi jedini koji nije dobio ni uplatnicu a kamoli poziv za skupštinu ima nas jako puno , sada se vidi kako se ovaj klub vodi i šta treba prvo napraviti kada dođe skupština!

Offline lisica

  • K
  • *
  • Postova: 12
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #246 u: 27. 02. 2011. 22:32:49 »
Štače vama klub ? .....vi svoje pse ispitujete kod colarića......,jer jedino tamo mogu pložiti ispit ......

Offline mika

  • K 100
  • **
  • Postova: 339
  • NLT je zakon
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #247 u: 28. 02. 2011. 17:09:32 »
Štače vama klub ? .....vi svoje pse ispitujete kod colarića......,jer jedino tamo mogu pložiti ispit ......

Pa to je sigurno bolje nego nigdje,a budi siguran da če u buduče puno takvi kao ti vračati se sa ispita pognute glave i obješenog nosa kada bude sudio  Colarič budi siguran u to,i nemoj više zabadat nos u tuđe D...,ili ako to budeš radio napiši ime na đon od cipela da znamo o kom se radi zagi

Offline mika

  • K 100
  • **
  • Postova: 339
  • NLT je zakon
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #248 u: 28. 02. 2011. 17:13:04 »
Mika ja sa sigurnosti mogu reći da ti je poziv poslan.

Stipo ja sam siguran da ni danas nije poziv stigo,a zašto neznam,a i članarinu sam platio u to sam siguran

Offline ALIJA

  • K
  • *
  • Postova: 76
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #249 u: 27. 03. 2011. 10:14:24 »


Offline ALIJA

  • K
  • *
  • Postova: 76
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #250 u: 27. 03. 2011. 10:16:57 »


naša mala ekipa

Offline ALIJA

  • K
  • *
  • Postova: 76
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #251 u: 27. 03. 2011. 10:19:54 »


povratak sa vode

Offline ALIJA

  • K
  • *
  • Postova: 76
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #252 u: 27. 03. 2011. 13:40:33 »


ocijenske liste od rova(lisica) , gater divlja svinja i aport patke iz vode

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #253 u: 27. 03. 2011. 17:30:33 »
Vjerojatno su to pripreme za Sloveniju.
što bi bilo kad bi bilo

Offline pero macura-sure

  • K
  • *
  • Postova: 10
Odg: Ogranak kinološke udruge Spačva
« Odgovori #254 u: 31. 03. 2011. 22:30:26 »
fruki to se kažr ČESTITAM a ne podjebavati