Autor Tema: Lovačke priče  (Posjeta: 72865 vremena)

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Lovačke priče
« Odgovori #30 u: 03. 09. 2009. 22:44:05 »
Kako moj prijatelj puca na dva jelena, jadan sa desne a jedan sa ljeve strane.
Ide on šumom i dva jelena dolaze jedan prema drugome, a ja jedan metak u karabinu. mislim kako da puknem oboje. Ništa. Nož van zabijem ga u panj prislonim usta cijevi na oštricu i buuuum. OBA SU PALA  d7
ŽENE I RAKIJA

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Lovačke priče
« Odgovori #31 u: 03. 09. 2009. 23:06:38 »
Ja i moj lega na jednoj zabavi. Subota, mi vani a ja ulovim komada!
Kaže ona da ima mlađu sestru za mog prijatelja. Odlično mislim si!?

Izađemo mi van kad njena seka sjedi u invalidskim kolicima :shok:. A jooooj, a šta sad!!!
Ja sa ovom u park, a lega iz kulture gura.
Sjednem ja na klupu i počne zabava, a on sjedi na klupi i priča. Kad ga jadna cura upita.
"Šta misliš šta tvoj prijatelj i moja sestra sad rade"? A on pristojan i dalje pa kaže: "Pa nisu mali, znaš valjda šta??"
A ona njemu: "A dali bi i ti htio to raditi??"
Pa bi kaže on(šta će), ali kako???
Primi me oko struka i podigni u zrak, primit ču se za ovu granu a ti dalje znaš!
I šta sad jbg. Uzme on nju i napravi kako je rekla i odradi posao.
Nešto kasnije mi vozimo cure doma...
Izvadimo kolica iz bunkera donesemo do vrata. Kad čuje se ključ u bravi i otvara njihov TATA!! paci
U sitne sate čovjek vesel i poziva nas unutra,, došla i mama....
Mi se izmotavamo da moramo ići ali on inzistira i povlači me za rukav.
Čovjek toči rakijicu, mama slaže sendviče. Nešto nevjerovatno...
Ispijemo mi rakijicu na brzaka i dižemo se od stola. Njihov otac još jednom zahvaljuje što smo ih dovezli doma.
Ja govorim: "Ma nema problema gospodine, cure su stvarno drage gospodične d4 ,stvarno netrebate zahvaljivati nije velika stvar"
A on kaže: " Joj ma je, obično se ja moram dizati u ovaj kasni sat, iči po njih i ovu mlađu skidati sa drveta" rol ref happi
ŽENE I RAKIJA

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Lovačke priče
« Odgovori #32 u: 04. 09. 2009. 08:52:36 »
 hao  hao  hao

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Lovačke priče
« Odgovori #33 u: 04. 09. 2009. 10:57:05 »
Škola

Dobio mi prijatelj keca u školi iz matematike. I kaže mi frend da se profesor okomio baš na njega, veli da ga uvjek pita nešto što ovaj nezna.
A šta ti jado znaš, mislim si ja.

Kaže mi da mu se jedan dan osvetio, da je gume na autu od tog profesora namazao onim jakim ljepilom, kako se zove to ljepilo?? Pita on mene.

Misliš ohoho ::)
DA, kaže on to ohoho
I?? Pitam ja.
Kaže on: "ma stari moj umro sam od smjeha"
"dolazi on onako gadan(profesor) i sjeda u svog stojadina, ubaci u prvu i počne kretat kad auto crkne. Upali on nju ponovno ali ovaj put razvlači ju na kvačilu i dodaje gas,gas i još gasa. Kad odjednom počnu se felge okterat unutar guma.
Evo ti sad majku ti j...m. Kaže on....
Sad znaš tko je Matija Petković
ŽENE I RAKIJA

Offline TUROPOLJE

  • K 500
  • ***
  • Postova: 565
Odg: Lovačke priče
« Odgovori #34 u: 16. 10. 2009. 10:37:53 »
 rol rol rol rol rol ref hao hao hao hao

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Lovačke priče
« Odgovori #35 u: 29. 10. 2009. 23:00:39 »
ŽENE I RAKIJA

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Lovačke priče
« Odgovori #36 u: 25. 11. 2009. 21:59:47 »

Umrla od tuge:
Jednog dana nabavio sam si koku. Svaki dan smo se igrali. Uživao sam u igri i druženju s njom.
Ja bih bacao klip kukuruza, a ona bi ga na svojim veselim drapicama nosila nazad. Svaki dan bio mi je poseban.
Jednog jutra kada sam došao u njenu kućicu u jastuku na kojem je spavala vidio sam jaje, nisam ni slutio šta se dešava do tada.
Moja koka kojoj sam dao ime Milkica je dorasla, postala je kokoš.
Upoznat sa činjenicom da kokoš nese jaje, odlučio sam nabaviti još jednu.
Ta druga koja se zvala Zorana, bila je mnogo gluplja od Milkice. Svakodnevno sam se trudio oko nje, pokušavajuči makar upola dresirati ju kao Milkicu.
Prolazili su dani i dani, a Milkica je samo gledala iz čoška. Ništa nisam slutio, nisam ni najmanje slutio da ju sistematski ubijam.
Jednog jutra kada sam došao u njihovu kućicu Milkicu sam zatekao kako nepomično leži opuštene krjeste, dok je Zorana tupo gledala u zid.
Prišao sam Milkici i joj dotaknuo krjestu, bila je hladna....Dok su mi suze maglile pogled, podizao sam ju rukama. U tom trenutku iz nje je ispalo jaje.
Milkicu sam brzo skuhao jer ona bi tako željela. Jeo sam juhu jecajuči, dok su mi suze odzvanjale u tanjuru....pokoj joj duši.A njeno jaje......
Jaje sam umotao u dekicu i stavio pokraj peći..Tko zna,možda jednog dana....
ŽENE I RAKIJA

Offline karantena35

  • K
  • *
  • Postova: 14
Odg: Lovačke priče
« Odgovori #37 u: 20. 01. 2015. 09:39:05 »
Skupilo se neko društvo u kafani i pričaju o svojim ulovima.
Počinje lovac priču: Krenuo ti ja tako kroz šumi do jednog proplanka tu znaju da prolaze jeleni. Dođem tamo kad vidim jednog kapitalca, repertiram karabin nanišanim BAM padne na licu mjesta. Dođem ja do njega zavežem da ga nosim ali ne može težak previše. Gledam ja šta ću kako ću. Najbolje da ga oderem i ponesem dio mesa kući a ovo ostalo, šta ću. I dignem ti ja noge na jednu granu...
U to ulazi još jedan od lovaca u kafanu pozdravlja sa sa svima i sijeda za sto.
Tada će lovac koji je pričao priču:gdje sam ono sta.
Neko: i digao ti noge.
Lovac: A da, digao joj ja noge pa ta udri koliko mogu a ona ne zna sta je snaslo.

 superti superti superti

Ima ovdje dosta viceva pa ko voli nek izvoli...

Offline spinnaker

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2113
Odg: Lovačke priče
« Odgovori #38 u: 28. 12. 2015. 09:02:27 »
Evo jedne lovačke iz mogu društva.

Jučer krenemo terati fazana,zeca i lisicu. Nakon sat vremena lova ugledamo kolegu koji je flankirao (lijevo) kako prolazi bočno ispred pogona i nosi štihaču i kramp u ruci. Svi se pogledavamo i ne vjerujemo jel to naš Zlatko, naravno da je. Al nikome nije jasno kog vraga radi ispred nas i još sa štihačom i krampom. I tako ode on prema selu vraćajući ljudima posuđeno. Završimo prvi dio pogona i pitamo ga da šta glumi. Kaže on: "Zove me brat (koji je flankirao na desnoj strani) da odem u selo po štihaču da treba iskopati zeca. Kažem ja njemu da što me jebeš! Kakav zec kakvi bakrači" Ali ga je ipak poslušao i donesao alat.
Naime, digli smo zeca koji je trčao prema desnoj flanki, puca prvi-ništa, puca drugi i pogodi ga ali zec odlazi u kanal, gladaju oni iz kanala nije izašao. Traže oni i ništa, samo jedna rupa uz potok, sad jel od dabra ili lisice nismo sigurni. Posvijetle unutra i zekan leži, probaju rukom al ne ide. I tako došao Zlatko sa štihačom i nakon par minuta kopanja izvuku oni zeca iz rupe.
Stariji lovci iz mog društva sa 40ak godina staža to još nisu doživjeli.