Autor Tema: Sajam lova Varaždin - 16. međunarodni sajam "Lov, ribolov, priroda, turizam"  (Posjeta: 2094 vremena)

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
I jeste li bili na Sajmu, dali je zbilja bilo bolje nego lani kako kaže Fazan. Ima li koja dobra fotka.

Dali je tko bio danas u Zelendvoru na  Državnom prvenstvo u parkuru?

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
http://forum.lovac.info/media/sa.album/in.23/ LINK na našu galeriju postavio sam par fotki sa Sajma  zagi

Offline tyrol

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1848
  • I kad je puška na klinu....
Ponuda je možda bila malo bolja, no svaku godinu je sve tjesnije...
Lov, ribolov, priroda, turizam - sve to u jednu halu.. ččč
Kako god bilo, na staroj lokaciji je sve to bilo odvojeno i činilo se veće, no nećemo samo kuditi.
Mi smo bili jučer i bilo je ok! Još jednom zahvala Đaniju iz "Ritoše" -  teaa z10 kasnije ga nismo našli da se zahvalimo z10 zagi
Što se tiče bankomata i mi smo morali kasnije potegnuti do centra Varaždina....Znam da je frka kad nemaš u džepu,no..


 Ne mogu ne pokuditi organizatora jer mi nije jasno da se ne može barem za ova tri sajamska dana postaviti bankomat.
Došao sam na sajam s 500-600 kuna za piće i jelo , bez ikakve namjere kupiti bilo što od opreme ili municije. No svidjela mi se jakna za koju nisam ima dosta keša ( ne vidim razloga zašto prodavači nemaju pos aparate )

Obzirom da ZNAM da nisam krenuo na sajam kupiti nešto veće (a i €vremena€ bi možda falilo ;)) doneseno je i potrošeno....
Prijedlog je dobar i za Sherekesh i za Pos(lije ti naplatim) aparate...!



« Zadnja izmjena: 10. 10. 2011. 15:26:06 od tyrol »
Em ti sumpor.....