Autor Tema: Sajam lova Varaždin - 16. međunarodni sajam "Lov, ribolov, priroda, turizam"  (Posjeta: 2095 vremena)

Offline likabrinje

  • K 500
  • ***
  • Postova: 780
  • bilo kuda Sauer svuda......
zanima me gdje je sada u hrvatskoj prvi sajam lova???
« Zadnja izmjena: 03. 10. 2011. 23:18:05 od LOVAC »

Offline OldHunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 543
  • Kad nemam kaj pametnog za reći - šutim !
Odg: Sljedeći sajam lova
« Odgovori #1 u: 31. 08. 2011. 12:41:07 »
zanima me gdje je sada u hrvatskoj prvi sajam lova???
Varaždin ?
Mi Zagorci smo si oduvijek bili dobri sa Hrvatima ! d4

Offline tyrol

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1848
  • I kad je puška na klinu....
Odg: Sljedeći sajam lova
« Odgovori #2 u: 31. 08. 2011. 12:49:49 »
Varaždin :
Sajam lova, ribolova, prirode i turizma
07.10.2011-09.10.2011 - Arena Varaždin
Em ti sumpor.....

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Zadovoljstvo nam je najaviti  tradicionalni varaždinski

16. međunarodni sajam "Lov, ribolov, priroda, turizam"



koji će se održati od 7. do 9. X. 2011. na već dobro poznatim prostorima Gradske sportske dvorane uz rijeku Dravu.

Kao i prethodnih godina, u okviru sajma održati će se i 5. priredba PRIRODA I ZDRAVLJE. Sajam će kao i do sada obilovati  nizom zanimljivih i atraktivnih sadržaja za posjetitelje, ali i stručnim skupovima za lovce i ribolovce. Kako je Glavna skupština Ujedinjenih naroda proglasila 2011. Međunarodnom godinom šuma s ciljem podizanja svijesti o njihovom očuvanju i održivom razvoju, i mi se pridružujemo ovoj inicijativi koju ćemo tijekom sajamske priredbe posebno obilježiti.

Cijene izložbenih prostora smo zadržali na prošlogodišnjem nivou. Uz to osigurali smo vam posebne pogodnosti kao što je popust na kvadraturu (za štandove iznad 20m2 ) i popust za avansno plaćanje.  Za plaćanje  ostvareno do 30. rujna odobravamo vam 10 % popusta na cjelokupni iznos računa, osim na stavke obvezne i ostale usluge.

Krajnji rok za prijave je 10. rujan 2011.

Ispunjenu prijavu možete dostaviti poštom, na telefaks 042/212-336, odnosno e-mail: sajam@vall042.com. Za eventualne dodatne informacije kontaktirajte nas na telefon 042/212 - 330.

Srdačan pozdrav i dobro došli na Sajam!         


http://www.lovac.info/index.php?option=com_content&task=view&id=1876&Itemid=68

 
« Zadnja izmjena: 03. 10. 2011. 23:21:22 od LOVAC »

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Petak 07.10.2011.

10:00h  – Otvorenje Sajma
 
12:00h Predstavljanje knjige dr.sc. Dražena Degmečića „Selekcija jelenske i srneće divljači“
 
13:00h Okrugli stol u organizaciji Hrvatske komore inženjera šumarstva i drvne tehnologije i Hrvatskog lovačkog saveza, predavači i teme:
Dr. Miran Čas - Gozdarski Inštitut Slovenije„Utjecaj povijesne promjene  korištenja tla i šume na dinamiku populacije i međuvrsne odnose životinjskih vrsta šumskih područja u Sloveniji – ključ za gospodarenje s divljači“
dr. Boštjan POKORNY - ERICo Velenje, Inštitut za ekološke raziskave d.o.o.
"Značaj istraživanja divljači za razumijevanje uloge životinja u šumskim ekosustavima te za održivo gospodarenje populacijama"
dr. Ida Jelenko - ERICo Velenje, Inštitut za ekološke raziskave d.o.o.
 „Čeljusti srnjače divljači - izvor informacija o vrsti i zagađenosti njenog okoliša“

13:00 Prezentacija pripreme pečene ribe na kotlovini u organizaciji TZ KKŽ i Ribolovnog   saveza Koprivničko-križevačke županije


 
Subota 08.10.2011.

 
09:00 Županijsko natjecanje u pripremi lovačkog gulaša – u organizaciji Varaždinskog   lovačkog saveza, vanjski sajamski prostor
 
09:00 Otvoreni sajamski kup u organizaciji LD „Vepar“ Ljubeščica, Ljubeščica
 
11:00 Okrugli stol u organizaciji Športsko ribolovnog saveza Varaždinske županije „Ovlaštenici ribolovnog prava na zaštićenim prirodnim područjima“ 
Predavači: Marijana Fabić Rusak, dr. veterine, Marta Miše,  dipl. oec, Ivančica Somođi, dipl. ing. biologije
 
13:00 Degustacija srnećeg paprikaša u organizaciji TZ KKŽ i Lovačkog saveza Koprivničko-križevačke županije - priprema LU "Jelen" iz Đurđevca
 
Nedjelja 09.10.2011.

 
08:00 Državno prvenstvo u parkuru – u organizaciji Hrvatskog lovačkog saveza, Lovište Zelendvor
 
Sadržaji  petak - nedjelja
 
Dvorana  - Izložba Lovačkog muzeja Hrvatskog lovačkog saveza– Divljač hrvatskih krajeva 
    - Izložba Lovačko preparatorskog ateljea „Albert“ - „Lovačka soba“
    - Izložba fotografija „Šuma okom šumara“ – 2011. Međunarodna godina šuma
                - Izložba trofeja jelenske divljači – Novi Zeland (293 CIC točaka)
                - Izložba gljiva
                - Prezentacija izrada ribolovnih mušica (štand KMS-a)
                - Oriflame kutak za djecu (štand) – crtanje, bojanje na temu Šuma i životinje
                       
Prostor ispred dvorane
-          Prezentacija sokolarenja – Udruga Sokolarstvo Petrinja (subota, nedjelja)
-          Prezentacija disc golfa – Disc golf klub Zrinski Čakovec, Disc golf klub Varaždin
-          Promotivne vožnje čamcem  po Dravi i Dravskom jezeru – DDC Koprivnica
-          Promotivne off road vožnje – Eurorent i Auto centar Toni u suorganizaciji s HLS-om

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Lovac među pokroviteljima Sajma

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
I aint asked any pardon for anything I've done.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Lovac među pokroviteljima Sajma
Rado se sjetim prošlogodišnjeg sajma i Tvog čašćenja ručkom , ove godine je na meni revanš , imaš dvije porcije poriluka sa pilećim hrenovkama bez kruha.  z10
Hrvatske Domovine Sin.

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
ne Fazan ja častim i ove godine koji dan ste u Varaždinu?   zagi

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Ti jesi gazda tu na Portalu  , no mene su učili da se stariji mora slušati .
 d1
Hrvatske Domovine Sin.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Bio sam jučer, subota, jer sam bio na poslu . No znaš kako je u javnim kućama , tko može vidjeti da te nema 4-5 sati.
Sajam po mom mišljenju daleko bolji no prošlogodišnji ( subjektivno ) , veći muving , bolja atmosfera, izlagači brojniji, kulturniji i educiraniji. Zadovoljan sam s postavom štanda mog Saveza koji je bio čisto tematski.
 Ne mogu ne pokuditi organizatora jer mi nije jasno da se ne može barem za ova tri sajamska dana postaviti bankomat.
Došao sam na sajam s 500-600 kuna za piće i jelo , bez ikakve namjere kupiti bilo što od opreme ili municije. No svidjela mi se jakna za koju nisam ima dosta keša ( ne vidim razloga zašto prodavači nemaju pos aparate ) i naravno u auto i put centra , a jedva sam našao parking pred dvoranom. No kamo sreće da sam bio jedini , jer je pred serekešom bilo barem 15 posjetilaca sajma koji su došli podići novac i gunđali poput mene.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Bolji od prošle godine ali.....
il sam ja neki nostalgičar il je u staroj dvorani uvjek bilo bolje...
Ove godine me se najvše dojmio šator, ulaz slobodan, ne čeka se dugo,
a muzika je Bog Bogova  fre

Offline sile

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1046
Bio sam jučer, subota, jer sam bio na poslu . No znaš kako je u javnim kućama , tko može vidjeti da te nema 4-5 sati.
Sajam po mom mišljenju daleko bolji no prošlogodišnji ( subjektivno ) , veći muving , bolja atmosfera, izlagači brojniji, kulturniji i educiraniji. Zadovoljan sam s postavom štanda mog Saveza koji je bio čisto tematski.
 Ne mogu ne pokuditi organizatora jer mi nije jasno da se ne može barem za ova tri sajamska dana postaviti bankomat.
Došao sam na sajam s 500-600 kuna za piće i jelo , bez ikakve namjere kupiti bilo što od opreme ili municije. No svidjela mi se jakna za koju nisam ima dosta keša ( ne vidim razloga zašto prodavači nemaju pos aparate ) i naravno u auto i put centra , a jedva sam našao parking pred dvoranom. No kamo sreće da sam bio jedini , jer je pred serekešom bilo barem 15 posjetilaca sajma koji su došli podići novac i gunđali poput mene.
ovaj tvoj problem sa karticama i bankomatom se može usporediti sa odlaskom u lov bez puške !!! zaista nikad u životu nisam kužio te fore sa karticama...pogotovo u (tvojoj) opisanoj situaciji !!

Offline HS-2000

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1356
  • Živim,lovim i uživam...
    • 0000000
Ja danas bio na sajmu i moji dojmovi su ok.
Mislim da ide na bolje,više ljudi kupuje se, može se i cijenkati, prodavači su nekako pristupačniji,cijene mogu biti i bolje, tj.jeftinije ali sveukupan dojam je dobar i nadam se da će biti još bolji i bolji...
Danas sam bio u zelendvoru na državnom prvenstvu vidjeti uživo takmičenje i zaista lijepo iskustvo gledajući kako pojedinci pucaju,svaka čast svakom natjecatelju...
Pozdrav i nadam se još boljoj budućnosti za lov i lovstvo...
« Zadnja izmjena: 09. 10. 2011. 20:35:14 od HS-2000 »
Odavno smo graničari stari!!!!