Autor Tema: Salori 2018  (Posjeta: 898 vremena)

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Salori 2018
« u: 20. 04. 2018. 08:37:38 »
Ja sam sutra u Osijeku kao i sve ove godine do sada od otvorenja.
Bilo bi mi drago vidjeti neku poznatu njušku i upoznati nekog novog forumaša.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline Davor Antunovac

  • K 100
  • **
  • Postova: 187
Odg: Salori 2018
« Odgovori #1 u: 20. 04. 2018. 20:56:38 »
Navrati ljevo od ulaza LD Jarebica Antunovac,kuhamo čobanac,oko podneva je gotov,pa ako ogladniš od obilaska sajma navrati,da sam se bar sjetio da pitam dali neko dolazi iz Zagreba pa da mi ponese nekoliko kutijica stingera 22 lr....

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Salori 2018
« Odgovori #2 u: 24. 04. 2018. 14:00:15 »
Tek sam danas vidio Vašu poruku.
Iako smo bili prekrcani aktivnostima rado bih probao Vaš čobanac.
Bože zdravlja do godine !
Uspio sam puknuti jedan parkur zahvaljujući dobrim dušama na pisti koji su mi posudili pušćicu.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline Davor Antunovac

  • K 100
  • **
  • Postova: 187
Odg: Salori 2018
« Odgovori #3 u: 24. 04. 2018. 21:39:10 »
Šteta što nisi došao,kotlić 35 litara,goveđi rep,divlja svinja i srna  1liga,ostalo malo na dnu,svi koji su probali nisu imali primjedbi,ne spominji mi parkur,ja nisam ponijeo moju puškicu i onda svratio malo samo da vidim šta dečki rade,bio jedan gospodin sa krasnom bereticom,dao mi da probam opalit u zeku,normalno da sam promašio,ali kad sam trebao da otpucam u kompletu ovi moji zlikovci me nazovu da je  pukao lanac na kotliću  pesi i da hitno dođem,moš se mislit kako mi je bilo,normalno da ništa nije puklo....idući lov punim dvije patrone sa biberom i soli i slučajno ću promašiti prvog fazana ili zeku a lega će dobit po donjem dijelu leđa...poziv važi i nagodinu ako bog da zdravlja opet ćemo kuhati....