Autor Tema: Inspekcijski nadzor  (Posjeta: 15201 vremena)

Offline Antezg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 858
Odg: Inspekcijski nadzor
« Odgovori #15 u: 11. 02. 2010. 18:35:30 »
.
.
.
Veterinarske potvrde-za pregled trihinele koje idu skupa sa  dopuštenjem,zapisnikom i ppd-om

Offline medicus

  • K 500
  • ***
  • Postova: 862
  • A cane non magno saepe tenetur aper.
    • http://piceapungens.com/
Odg: Inspekcijski nadzor
« Odgovori #16 u: 11. 02. 2010. 19:20:32 »
.
.
.
Veterinarske potvrde-za pregled trihinele koje idu skupa sa  dopuštenjem,zapisnikom i ppd-om

Ne postoji zakonska osnova da vas lovni inspektor traži potvrde za trihinele(ukoliko je meso za osobnu uporabu), kada bi i postojala takva osnova, tada bi to eventualno mogao tražiti državni veterinarski inspektor


Dick, mislim da nedostaje Odluka o ocjenivačima trofeja, pri tome ne mislim na odluku koju donosi interno udruga.
Ostalo je ok.
Eh da, eventualno, uvjerenje o osposobljenosti lovočuvara.
Plan zaštite usjeva-pobrojati mjere sa dokazima.

Offline 3006sprg

  • K 100
  • **
  • Postova: 136
Odg: Inspekcijski nadzor
« Odgovori #17 u: 11. 02. 2010. 20:18:32 »
 smatram da bi bilo izuzetno korisno da naprijed naznačeni popis dokumentacije udruge dođe na pregled kod jednog lovnog inspektora, pa da on da svoj blagoslov na to, ili bi još bolje bilo kad bi odjel lovne inspekcije uputio lovačkim udrugama konkretno šta sve udruga od dokumentacije mora posjedovati i u kojem obliku. bilo bi lakše voditi u dokumentaciju društva, a i inspektori bi imali jednak kriterij u nadzoru. sa jednim od naprijed navedenih inspektora sam osobno jako dobar, a kad nam je u nadzoru bio drugi inspektor, tražio je dokumentaciju za koju je moj prijatelj rekao da je ne treba biti u društvu. nije to bio neki problem, ali smatram da bi popis uvelike olakšao vođenje dokumentacije u društvu.