Autor Tema: Radovi u lovištu  (Posjeta: 173405 vremena)

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #75 u: 16. 07. 2010. 16:26:54 »
Kao što kaže Janez:

Lp!

Radni ljudi, žali bog, izumire i svaka takva akcija je napomene vrijedna i sveh pohvala! z10

Al ako u istini kosite 850 hektara...svaka vam čast i svaka vam dala... d4 z10 z10 z10


Mačak Pošaljite fotografije napišite  na forumu kada drugi puta budete imali radnu akciju, pa ćemo i vas pohvaliti..
Ali nikako nemojte kad drugi imaju radnu akciju govoriti da to nije vrijedno posebne pohvale i spomena...

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #76 u: 16. 07. 2010. 21:09:57 »
Janez , Stef  d4 d4 d4 i svima koji sudjeluju na ovakvim akcijama  d4 zagi d4 zagi. E sad mozda bi shvatio kao zafrkanciju da mi je netko rekao da i Zoran  lizi  sudjeluje na radnim akcijama , ali kad je u drusvu sa Valdopom a Stef to dokumentira fotografijom onda nema sumnje. Stef skupljate li nesto sijena za zimu ? U svakom slucaju cestitke svima   zagi .

valdop

  • Gost
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #77 u: 16. 07. 2010. 22:49:37 »
ti bi mogao čovjeka strpati u zatvor, gdje vidiš valdopa, pa još da se druži sa zoranom i štefom  ččč
i još da sam na radnoj akciji, možda negdje za stolom ali u traktorskim postrojbama nikako

Offline Schultz and Larsen

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6349
  • Carpe diem tail gunner
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #78 u: 16. 07. 2010. 22:50:32 »
Ovo nije valdop na slici...a lice po kosi.. lizi
Schultz & Larsen
systematic precision
One shot, one skill....

Keep your friends close, but enemies closer

JA SAM JARAC ZIVODERAC, ZIV KLAN NE DOKLAN....

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #79 u: 17. 07. 2010. 15:58:16 »
ti bi mogao čovjeka strpati u zatvor, gdje vidiš valdopa, pa još da se druži sa zoranom i štefom  ččč
i još da sam na radnoj akciji, možda negdje za stolom ali u traktorskim postrojbama nikako

Ma kakav zatvor te spopada  uf , sta sad mogu ako sam te zamijenio sa nekim  ččč  ja sam te tak po boji glasa zamisljao a evo ispricavam se i vlasniku profila na fotografiji z10.
Mislim da bi svi moderatori trebali postaviti i svoje fotografije na avatar da se bar oko njih ne bunimo.Netreba izazivati bijes autoriteta , tko zna sta me sad moze spopasti ččč ččč.
Ajde ispeci odojka da se upoznamo  zagi z10

Offline Macak

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1646
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #80 u: 17. 07. 2010. 16:08:38 »
Mačak Pošaljite fotografije napišite  na forumu kada drugi puta budete imali radnu akciju, pa ćemo i vas pohvaliti..
Ali nikako nemojte kad drugi imaju radnu akciju govoriti da to nije vrijedno posebne pohvale i spomena...

Jok, svaka radna akcija je obaveza LDa koje smo se mi svi rado primili, tako da nebum nista poslao. Treba bolje pohvalit takve akcije, kad ih gradjani rade koji nemaju nike veze sa prirodom il lovistem, moje misljenje.

Zivio z10


valdop

  • Gost
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #81 u: 17. 07. 2010. 18:59:04 »
ti bi mogao čovjeka strpati u zatvor, gdje vidiš valdopa, pa još da se druži sa zoranom i štefom  ččč
i još da sam na radnoj akciji, možda negdje za stolom ali u traktorskim postrojbama nikako

Ma kakav zatvor te spopada  uf , sta sad mogu ako sam te zamijenio sa nekim  ččč  ja sam te tak po boji glasa zamisljao a evo ispricavam se i vlasniku profila na fotografiji z10.
Mislim da bi svi moderatori trebali postaviti i svoje fotografije na avatar da se bar oko njih ne bunimo.Netreba izazivati bijes autoriteta , tko zna sta me sad moze spopasti ččč ččč.
Ajde ispeci odojka da se upoznamo  zagi z10

kak me to po boji glasa zamišljaš, jel virtualno?
samo ti organiziraj okupljanje forumaša pa će mo se upoznati, inače bih rado bio u ovom društvu.


Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #82 u: 18. 07. 2010. 10:53:13 »
 Baš sam sad tražio po svojoj galeriji slika gdje građani uređuju zapuštene dijelove lovišta - čak sam razmišljao i portal da otvorim al nažalost nemrem to dokumentirat a i nešto mi tema fali pa sam odustao od te akcije.  zagi
 Sjeno ne skupljamo za zimu al nešto smo pomogli ljudima da si spreme pošto smo već pokosili, nešto prikupimo i maknemo sa livada samo da si olakšamo košnju za sljedeću godinu a nešto ostavimo samo pokošeno. Spremamo djetelinu koja nam je puno bolja za srneću divljać od sjena.
 Sljedeća radna akcija će nam biti uređenje tokova potoka i jaraka, nadamo se da će nam tu grad Samobor i Sveta Nedelja financijski pomoć jer na nekim dijelovima lovišta bez stroja je nemoguće urediti tokove.
 Na slici je naš lovnik Milek (član foruma) i Zoran koji je počastio radne ljude pečenim prasetom i pićem.
 Sad jel ova akcija hvale vrijedna uopće nije važno al je važno da se bez ikakvih posebnih nagrada i priznanja odazove 85% članova koji love na ovom stvarno prekrasnom dijelu lovišta.
 
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #83 u: 18. 07. 2010. 11:44:47 »
Štef, mogli ste i kod mene pokosit grunt.

valdop

  • Gost
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #84 u: 18. 07. 2010. 11:51:15 »
Štef, ako nejde drugačije otvori si temu pod nazivom - Građani Samobora i okolice . . . . . .
a možda da građani odu u ZG u Varšavsku, naravno sa mehanizacijom.

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #85 u: 18. 07. 2010. 11:54:31 »
Štef, mogli ste i kod mene pokosit grunt.

 Goran ajd ti investiraj u prase a ostalo je naša briga.  happi ref ;)
Vlado, krečem odmah - dobra ideja!  hao hao hao hao
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #86 u: 18. 07. 2010. 11:55:51 »
Štef, mogli ste i kod mene pokosit grunt.

 Goran ajd ti investiraj u prase a ostalo je naša briga.  happi ref ;)
Vlado, krečem odmah - dobra ideja!  hao hao hao hao

Nije loša ideja. Jednog dana.

Offline JANEZ L

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5623
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #87 u: 03. 11. 2010. 17:18:27 »
Lp!

Tako, da ne mislite, da samo lovim...oni dan u petak imali radnu akciju. Ravnanje travne ruše, koju su izrile divje svinje. Glavni i najefikasniji bio moj sin Boris... z10 z10 z10 d1



No i ostali članovi grupe nisu bili za odmet... d1







Lovski zdravo
Janez L
...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti, ni greh...

[img width=100 height=99]http://i60.tinypic.com/s

Offline Miro

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1239
  • ...ako želiš biti sretan cijeli život budi LOVAC
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #88 u: 04. 11. 2010. 13:42:36 »
Bravo dečki, ali sve je to lov zagi zagi zagi

Offline siladji

  • K
  • *
  • Postova: 24
Odg: Radovi u lovištu
« Odgovori #89 u: 08. 11. 2010. 18:47:57 »
Evo da predstavim kako se gazduje u mom LD..
U nedelju,umesto lova organizovali smo radnu akciju prihranjivanja,u koje je bilo ukljuuceno celo LD zajedno..Popravili smo sve hranilice u sumi,a posebno cemo pojedinacne hranilice do 29.novembra..Ujedno smo i nahranili za zimski period..Izneto je dve dzambo vrece otpadnog semena sudanske trave,oko 2 tone kukuruza,i plus u  svaku hranilic dzak graska,psenice i Naravno seno u velikim kolicinama.Vec dugi niz godina velika paznja je posvecena prihrani divljaci a rezultati svake godine opravdaju to.Iako ova sezona losija od prethodnih u pogledu zecije populacije,primetili smo da imamo dosta zeceva,ali da su oni koncentrisani na delovima lovista  gde nije stajala voda tokom leta,i da ce po meni polako migrirati u svoje prvobitne teritorije,ili ce se barem popuniti ti reviri zecevima iz drugih prenaseljenih delova,ipak cemo najverovatnije zaustaviti lov na njih bez obzira na rezultat analize ocnih sociva i to iz prostog razloga,jer iako su nasi rezultati sa terena pokazali da je populacija na zadovoljavajucem nivou,nesmemo dozvoliti da "udjemo" u maticni fond,jer bi to imao jako negativne posledice na populaciju dugorocno posmatrano..Zato smo odlucili da lovimo jos mozda jednom ili ni jednom ove godine,zavisno od rezultata analize,i da omogucimo i narednim generacijama uzivanje u lovu ove lepe i plemenite divljaci..









Naravno posle toga malo smo i sami sebe nahranili i druzili se  :drinks 1:









A na kraju i malo odmaranja, posle obilnog rucka




Dobar Pogled i Dobra kob