Autor Tema: Polaganje utakmice  (Posjeta: 1599 vremena)

Offline fulir

  • K 100
  • **
  • Postova: 459
Polaganje utakmice
« u: 18. 08. 2008. 23:21:59 »
pitanje glasi do koje starosti pas mora položiti utakmicu i dali može u lov bez polozene tekme? i kaj napraviti ako pas ne položi ? t.j. boji se šusa ali u paru dobro radi?
« Zadnja izmjena: 18. 08. 2008. 23:25:02 od Nikola »

Zoran

  • Gost
Odg: pitanje opčenito.
« Odgovori #1 u: 18. 08. 2008. 23:26:29 »
pitanje glasi do koje starosti pas mora položiti utakmicu i dali može u lov bez polozene tekme? i kaj napraviti ako pas ne položi ? t.j. boji se šusa ali u paru dobro radi?

neznam na koju tekmu mislis sad! ali sta treba je samo IPO i to treba naj kasnije poloziti do 18 mjeseca, ako nema polozeno onda vise nebi smio ici u lov! a ako ipo polozi onda moze ici i dalje u lov!


Offline fulir

  • K 100
  • **
  • Postova: 459
Odg: Polaganje utakmice
« Odgovori #2 u: 18. 08. 2008. 23:45:33 »
mislim da imaju oba preko ili su tu negdje a jebi ga ljen sam i ne stignem otiči na tekmu di je prva da to obavim? jedan je za 5 ali drugi neče položiti sigurno a taj mi je prirasto srcu i sta sad boji se šusa ali u paru radi ko veliki. a kaj ako je pre star neče mi dati da položi?

Zoran

  • Gost
Odg: Polaganje utakmice
« Odgovori #3 u: 18. 08. 2008. 23:47:01 »
mislim da imaju oba preko ili su tu negdje a jebi ga ljen sam i ne stignem otiči na tekmu di je prva da to obavim? jedan je za 5 ali drugi neče položiti sigurno a taj mi je prirasto srcu i sta sad boji se šusa ali u paru radi ko veliki. a kaj ako je pre star neče mi dati da položi?

pa nemoze biti pre star! ja mislim d ato nepostoji određeno do koje godine ti moras izaci na ipo!