Autor Tema: Mali minsterlander  (Posjeta: 91153 vremena)

Offline aamizi15@htnet-dsl

  • K
  • *
  • Postova: 1
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #15 u: 17. 12. 2008. 17:33:38 »
lovim 2sezone s m. minsterlanderom zeca i fazana. Super radnik ne baš čvrsta ferma, loše aportira,možda i moja greška.KUpljen kod gos.Hlada u Kraljevcu na Sutli. Ukupno + i - = zadovoljan lovac.

Offline tvist

  • K
  • *
  • Postova: 1
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #16 u: 10. 03. 2009. 19:49:15 »
prodajem štence malog minsterlendera,stari dva ipo mjeseca d7

Offline kamičanin

  • K 100
  • **
  • Postova: 388
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #17 u: 20. 04. 2009. 21:39:14 »
danas sam imao zadovoljstvo posmatrati psa ove rase,mužjaka Arona,vlasnik i vodič g.Darko Prokeš iz Osijeka,koji se takmičio kod nas u Šapcu na Memorijalu Zorana Zokija Stankovića i dr Mladena Mladenovića,osvojio drugo mesto u svojoj bateriji sa ocenom vrlo dobar-izuzetno vodljiv,temperamentan, dobrog kretanja i postavljanja na vetar,kao i odličnog nosa-marka na zeca,a danas je dan bio jako težak za rad u polju.Čestitke !!:Copy of prima: 1liga


Ko drugome jamu kopa,pomaže mu u jamarenju!

Offline Tava

  • K 100
  • **
  • Postova: 488
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #18 u: 21. 04. 2009. 08:32:10 »
Malog mistera ima jedan moj prijatelj i često smo lovili zajedno i zeca i fazana. Pas je ne za 5 nego za čistu 10-tku. Ima čvrstu fermu, odličan aport i zeca i fazana. O njemu sam pisao već na jednu drugu temu da je odloživ tj. može ga se povesti sa sobom u lov na visoku divljač. Prošle godine je položio ispit na krvni trag pa je nakon toga odradio veći broj uspješnih potraga, a vlasnik je sklopio nekoliko ugovora sa okolnim LD, tako da svake godine na uštrb toga lovi u svakom od njih. Po meni pas za poželjeti. Da ne zaboravim da je odrađivao i prepelice, a oprobao se i bio uspješan na kamenu u lovu na jarebice. Iako po meni za dalmatinski kamen ima malo prekratke noge, pa je Pointer daleko bolji. Pas je kupljen u Vinkovcima, a otac je također vrlo uspješan u radu na krvavom tragu sa brojnim uspješnim potragama. Nadam se da sam pomogao, jer se radi o svestranom psu i bilo bi mi drago da se ta pasmina proširi u ovim našim krajevima.

Pozdrav

PS  Uzgajivač se zove Prešaković Marko
« Zadnja izmjena: 21. 04. 2009. 08:48:27 od Tava »
Ako po lošem vremenu na polju vidiš čovjeka znaj ili je lud ili je lovac

Offline dora

  • K
  • *
  • Postova: 1
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #19 u: 30. 04. 2009. 10:17:11 »
dobar dan ja sam Dora!
A sad sljedi pitanje:
Zna li ko jel ima u blizini os ili u os mogucnost da s ekupi mali misterlander i jel zna ko ima tog uzgivaca?! :hundtrinkend:
« Zadnja izmjena: 30. 04. 2009. 19:20:16 od dora »

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #20 u: 30. 04. 2009. 11:45:52 »
Dobar dan, ja sam dora.... Tako bi trebalo krenuti predstavljanje u za to predviđenoj rubrioci... Pa onda slijede pitanja...  d4  z10

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #21 u: 27. 11. 2009. 20:39:25 »
Pozdrav
Trebao bih rapidan odgovor jer sutra idem po malog minsterlandera. Ima ga kolega u LD-u i od njega kupujem. Vidio sam mu kuju u lovu i ja sam oduševljen.
Ima dobru fermu, aportira bez problema, zavlači se u kupinu, nema veliki radijus kretanja, mirnija narav, nije prevelik niti premali. Sve karakteristike koje meni odgovaraju.

Pitanje: Dali da uzmem žensko ili muško štene?
Radije bi muškog ali si mislim možda su samo ženke tako mirnije naravi.
Negdje na netu sam pročitao da moraju glavu imati čisto smeđe boje? Neznam dali je to istina. Ma nije mi do exterijera ali bi sve o njima volio znati.
Eto sutra idem izabrati jedno od 7, pa neznam kojeg, ni šta bi M/Ž
Nadam se da netko večeras odgovori na ovaj post. Hvala
ŽENE I RAKIJA

Offline Tyger

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1096
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #22 u: 27. 11. 2009. 20:43:15 »
Ako bas nije bitan eksterijer ili spol..dodjite do psica, i dva puta lupite dlan o dlan i promatrajte ih malo, nakon toga se odmaknite da vas ne vide i opet pljesnite, sko koji dodje pogledati sto je to bilo tog uzmite.. z2
Zagorje moje nigdar nebi menjal. Ti bregi su meni sveti, i nisci ih nemre zeti.

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #23 u: 27. 11. 2009. 20:45:55 »
JA bih radije muško. Ako se ne misliš baviti uzgojem uzmi muškog. Privrženije ili ne, mislim da to i nije toliko bitno. Ženke kad se tjeraju, nema lova s njima, a i ne treba ti čopor pasa pred lesom.

Offline HunterDon

  • K 100
  • **
  • Postova: 319
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #24 u: 27. 11. 2009. 21:05:37 »
Pitanje: Dali da uzmem žensko ili muško štene?

Moj izbor je uvijek žensko! d4 Mužjak se tjera cijele godine, dok ženka samo 2 puta u godinu dana!!! dr.i

Inače, promatraj štence u igri... npr. pljesi (kao što kolega kaže) ili neka ti padnu ključevi pa promatraj reakciju... zna se desit da u leglu ima i plašljivih štenaca... z10 Ovako ti je veća vjerojatnost da izbjegneš takvo štene!!!

Kad štene stigne, naravno da očekujemo fotke!!! d1 d1 d1 :smil4226ce1d491b5:

Pozdrav!!!

HunterDon

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #25 u: 27. 11. 2009. 21:08:51 »
ma ima jedna mala ženka, ta je najmanja od svih. Pljesnuo sam rukama i svi su odmahnepravili čudan pogled prema meni, neki su se lagano domakivali a ona je samo mirno sjedila nije se ni pomaknula. nekažem da su bježali, nisu. Ali se osjetila distanca. Ta mala ženkica mi se prva pritrčala i počela mi lizati kuku. ma ljubav na prvi pogled nosl
Evo i slike, ona je najmirnija u leglu.
Evo je iza ovog što se belji ;D

Evo još nekih


ŽENE I RAKIJA

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #26 u: 27. 11. 2009. 21:11:18 »
Dali je ova njena bjela linija na glavi greška exterijera u ovoj pasmini.
Ma htio bi pravog psa kad več mogu birati, ima ih 7.
ŽENE I RAKIJA

Offline sljuka lukavec

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #27 u: 27. 11. 2009. 21:38:49 »
za exterijer ne znam,ali preporucam da uzmes zenku zagi

Offline chasseur

  • K
  • *
  • Postova: 39
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #28 u: 16. 06. 2013. 11:26:28 »
Tražimo curu, živimo u blizini šibenika, ako ima interesenata neka se slobodno jave!
Small munsterlander & vizsla Astor i Aris point on partridge
Munsterlander & vizsla on point

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Mali minsterlander
« Odgovori #29 u: 02. 09. 2013. 09:48:35 »
Bravo zagi zagi zagi
ŽENE I RAKIJA