Autor Tema: Njemački kratkodlaki ptičar  (Posjeta: 158037 vremena)

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #90 u: 11. 10. 2007. 08:59:39 »
Mislio sam na smedjeg. Momci, iako imam malo godina, kroz ruke mi je proslo mnoogo nemaca. Slazem se da su stvari kod stenadi relativne i da se menjaju iz dana u dan, medjutim dubina grudnog kosa je pored istrcavanja i plivanja limitirana genetikom.Kad uslikam pse koje imam, nastavljamo diskusiju, vazi seč
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #91 u: 11. 10. 2007. 11:28:45 »
naravno da čemo nastaviti diskusiju. Javit ću vlasniku psa, a i on je rekao da će ga slikati u boljoj poziciji pa ću stavit slikice. Jooooj, a tek kad je nabavim njemca, di će nam biti kraj!! Onda ih dovedemo do tebe u Srbiju na stručnu procjenu! z10
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #92 u: 11. 10. 2007. 12:26:21 »
Nema problema. Ne morate u Srbiju, spustite se do Klapne u Hercegovinu i on ima ponesto iz moje odgajivacnice.
Ili provrtite knjigu Istorija KD Zadar, pa na negde pri kraju na skoro pola strane ima jedan u tipicnoj marci na skoro pola strane, pise Aris....zbog njega je cika Jovica presao na nemce... ili pitajte Ivu Govorcina sa kojom je kujom osvojio kup Sv.Huberta 1986 ili 87, to sam zaboravio pa procenite vi malo moje, da ne bude samo ja pala.udim :)
i ono sto sam zaboravio u prethodnoj poruci a tice se ,krajnjeg` izgleda steneta - kad bi odgajivac znao koje ce biti najbolje, samo bi on imao sampione :) z1
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #93 u: 12. 10. 2007. 08:34:39 »
Lijepi psič  :)

Ja imam još jednu kujicu uzeo sam ju pred 10 dana od Harija, otac je njegov Jeck Lardowik, bila je u njegovom kombiju, ima osam mjeseci jučer sam imao marku na jarebice na 15 metara. Stil zanimljiv  ;D nos isto tako  ;D no vidit čemo  z30 z30
Uzet ću fotič pa ću probat nešto uslikat.

Pozdrav Viktor

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #94 u: 12. 10. 2007. 08:54:20 »
Lijepi psič  :)

Ja imam još jednu kujicu uzeo sam ju pred 10 dana od Harija, otac je njegov Jeck Lardowik, bila je u njegovom kombiju, ima osam mjeseci jučer sam imao marku na jarebice na 15 metara. Stil zanimljiv  ;D nos isto tako  ;D no vidit čemo  z30 z30
Uzet ću fotič pa ću probat nešto uslikat.

Pozdrav Viktor
Ja se pozivam da to dođem vidjet.

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #95 u: 12. 10. 2007. 08:59:16 »
hehehehehehehehehheeheh može, dogovorit čemo samo ne ovaj vikend jer imam gužvu.

Javi se!

Pozdrav Viktor

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #96 u: 14. 10. 2007. 13:55:19 »
Evo male Ori, kujica kčer Harijevog Jecka Lardowika. Ovo su slike od jutarnjeg treninga na jarebice. Nakon što smo se provezli dva kruga da krenemo na vjetar kujica je izvrsno odradile jarebice s obzirom da ima punih 8 mjeseci  ;D ;)
Livade su po 100-150 metara širine, galop u stilu, nošenje glave lijepo i visoko  ;) i realizacija  :D :D :D :D
Osječaj kada ovako stane na jarebice NEMA NOVACA DA SE PLATI  :) :) bile su dobrih 20 metara ispred nas i korektno je vodila do kraja  :D :D







Pozdrav Viktor

P.S. Mislim da će bti dobrog sokolarenja ako Bog da sreče i zdravlja :) :)!


Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #97 u: 14. 10. 2007. 19:12:47 »
Lepo zaista!
Do kraja nedelje cu valjda uslikati malenu u dvoristu. AKo ne u nedelju sa fazanima sigurno :)
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #98 u: 14. 10. 2007. 20:21:01 »
Hvala!

Daj ako češ biti u prilici i slike sa svojih terena, to volim uvijek vidjet  8) 8) 8) 8)

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #99 u: 14. 10. 2007. 20:43:23 »
Trudicu se zaista.
A cek, odakle je ta odgajivacnica Lardowikč :P
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #100 u: 14. 10. 2007. 20:47:57 »
Doduse i kad mene neko slika, obicno mu igra ruka....
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Zoran

  • Gost
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #101 u: 14. 10. 2007. 20:51:23 »
Evo male Ori, kujica kčer Harijevog Jecka Lardowika. Ovo su slike od jutarnjeg treninga na jarebice. Nakon što smo se provezli dva kruga da krenemo na vjetar kujica je izvrsno odradile jarebice s obzirom da ima punih 8 mjeseci  ;D ;)
Livade su po 100-150 metara širine, galop u stilu, nošenje glave lijepo i visoko  ;) i realizacija  :D :D :D :D
Osječaj kada ovako stane na jarebice NEMA NOVACA DA SE PLATI  :) :) bile su dobrih 20 metara ispred nas i korektno je vodila do kraja  :D :D


Pozdrav Viktor

P.S. Mislim da će bti dobrog sokolarenja ako Bog da sreče i zdravlja :) :)!








 d4  ma nema govora mozes je vec u brozu saliti!  d4

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #102 u: 14. 10. 2007. 20:57:13 »
Trudicu se zaista.
A cek, odakle je ta odgajivacnica Lardowikč :P

hehehehehehehehehe top psi nema šta, a Hari je majstor za vočenje nema šta. Vidio sam sina od njegovog Amora koji je prošle godine uzeo najviše titula......strašno kako pas od nepunih godinu dana radi....stil, galop, držanje glave......čovjek ne može vjerovat očima!!!!




Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #103 u: 14. 10. 2007. 20:59:57 »
ma nema govora mozes je vec u brozu saliti!

Hahaha hvala  :) :)

Sumo daj koji veči format ako imaš to su prekrasni tereni!

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #104 u: 15. 10. 2007. 08:17:00 »
Bice jos slika.
A za Harija, sudio mu moj matori u Zadru 80tih, on imao cuvenog debelog bretona, isao kao metak. Posalje ga moj matori u baraz, ono ostali kad su videli debelog bretona, poceli da se smeju, uglavnom Hari i taj debeli ih izj.. za titulu, breton razbio kako je trcao.

....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........