Autor Tema: Lovački domovi i kuće  (Posjeta: 17554 vremena)

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #30 u: 12. 02. 2009. 17:52:25 »
Svaka vam čast lovci iz Bihaća, jednostavno nemam riječi, dom vam je predivan, stvarno već dugo nisam tako nesto vidio u jednom lovaćkom društvu. Možete biti ponosni jer ovo je san svakog LD.

Hvala,

« Zadnja izmjena: 05. 05. 2010. 22:19:51 od PinzHunter »
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline matija

  • K
  • *
  • Postova: 85
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #31 u: 12. 02. 2009. 18:27:51 »
da, svakako, kao i svugdje, rukovodstvo i ostala gospoda na funkcijama trebaju se sada potruditi i odraditi posao do kraja, i voditi dom i lovište onako kako treba.Inaće, kod nas je to izgleda veliki problem...

Offline jatagan

  • K 100
  • **
  • Postova: 380
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #32 u: 14. 02. 2009. 20:21:32 »
Svaka vam cast ljudi vi se imate stvarno cim ponositi.

Offline KOBI

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2278
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #33 u: 05. 05. 2010. 19:05:15 »
Evo i ja i kolege smo "sklepali" nesto na brzinu u samom srcu lovista daleko od nepozeljnih gostiju i ociju raznoraznih stetocina i vandala  8)
Osim nas 10-12 koji cemo se sastajat tu prije lova,na otvorenjima,sastancima,tefericima i slicnim prigodama sluzit ce i za sve dobronamjerne ljude koji ce postovat nas rad i ulaganja i skupa snama pazit na to kao da je njihovo.
Tu je izvor,potocic i prohodan put za sva vozila za lijepih dana i zimi za iole dobar terenac.
Struju nemamo a i netreba nam,jer nebi to bilo to.
Sav ostali luksuz imamo u lovackom domu al ova "koliba" je prava stvar za pobjec od civilizacije i svakodnevnih problema  z10

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #34 u: 05. 05. 2010. 19:30:01 »
Kobi z10 d4
Ovo je prava stvar, nadam se da će dugo trajati.
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #35 u: 05. 05. 2010. 19:45:37 »
Kobi, kucica je mrak d4!
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ

Offline vuk sa motajice

  • K 500
  • ***
  • Postova: 673
  • budi do kraja ono sto jesi
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #36 u: 05. 05. 2010. 20:12:29 »
Kobi super kucica kao iz  bajke,ako zalutam u Motajici pa i navratim  ;) ;D
Moja puska,moj pas i ja

Offline KOBI

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2278
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #37 u: 05. 05. 2010. 20:18:31 »
Evo i malo vise detalja..jer na slici jos nije bilo sve zavrseno recimo oluci itd.
Da bi to bilo stabilno radili smo temelj i plocu,onda smo sitnom ciglom sazidali zidove,skrojili krov i pokrili.Decki koji su radili nisu ucestvovali novcano(nas tri koji smo vani jesmo).Da bi se objekat sto bolje uklopio u prirodu trazili smo od sumarije hrastove koje smo i dobili i ispilili u daske i ostalu potrebnu gradju.Sazidali smo i dimnjak tako da unutra imamo i kamin i pec.Napravili smo veliki stol i klupe koje se mogu iznijet na terasu ili ispred zavisno od potrebe.
Sve sto smo platili je bio cement i sljunak.Sve ostalo je skupljeno izmedju nas,dobrih ljudi i prijatelja lova,kao i nekih trgovaca koji su npr dali eksere,sarafe,vinklove,limar je na krovu donirao svoj dio,cak smo i plocu sa imenom grupe i lokacije dobili na poklon,a zid nam krasi pano sa slikama sto novim sto starim,naravno nasim lovackim.
Jos cemo ispred zasadit stabla lipe da nam se okolo ne motaju traktori i da ne vuku stabla u blizini,a i mirisat ce kad procvjeta.
A najvaznija stvar je sama lokacija i polozaj u lovistu,puno znaci kad ti je svaki dio lovista na ruku,a dok dodjes do kolibe vidis dosta prelaza i tragova koji ti kasnije dobro dodju u organizaciji lova.
Stvarno je lijepo bit lovac,za ponosit se nema sta  z1

Offline KOBI

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2278
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #38 u: 05. 05. 2010. 20:24:26 »
Kobi super kucica kao iz  bajke,ako zalutam u Motajici pa i navratim  ;) ;D
Evo i malo offtopica al nek ostane neko vrijeme tu  ;)
Naravno da su vrata otvorena svima sa foruma,i to od subote 8.5.
Tada sam kuci,zapravo sam trebao vec danas biti ali vulkani se opet uzburkali let otkazan  uf
Kao sto rekoh,navratite a za sve ostalo je moja briga  rostilj sauf  z10

Offline ikova371

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1012
  • manje teorije,više lova
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #39 u: 05. 05. 2010. 23:25:20 »
kobi to je to što ti treba kad dođeš iz europe  ;),prva liga

Offline bostjan

  • K 100
  • **
  • Postova: 355
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #40 u: 03. 12. 2013. 18:35:21 »
Lovački dom i nova hladnjača.

Offline Peko-BiH

  • K 100
  • **
  • Postova: 161
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #41 u: 04. 06. 2021. 11:26:02 »
Pozdrav,dali netko ima neki pravilnik ili kodeks ponašanja lovaca u lovačkim kućama ili objektima,dobro bi mi došao jer pripremam nešto za objekte u svojoj L.O. Hvala i L.P. d7 d1
Svojstvo je ludost  tudje mane vidjeti, a svoje zaboraviti