Forum LOVAC

Divljač => Lovište => Lovnotehnički i gospodarski objekti => Autor teme: PinzHunter - 16. 10. 2008. 12:29:26

Naslov: Lovački domovi i kuće
Autor: PinzHunter - 16. 10. 2008. 12:29:26
Evo da vam konacno predstavim nas lovački dom u Bihaću. Nakon dugo godina ulaganja i truda sad bar na nesto lici.
Uspjeli smo preseliti u nase prostorije tako da je cijela uprava vec tu i da nismo vise nigdje pod kirijom. Momentalno se trazi ko ce pokrenuti lovački restoran ali sve u svemu nije lose ispao.


(http://picfu.net/9de32f3_tn.jpg) (http://picfu.net/9de32f3)
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: dean - 16. 10. 2008. 12:38:03
Kapa do poda. Prekrasno izgleda!
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: SSG - 16. 10. 2008. 13:11:13
Stvarno prekrasan dom.
Jel ste uspjeli rješit unutrašnjost dokraja.Jel imate i sobe za goste
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: PinzHunter - 16. 10. 2008. 13:27:55
Stvarno prekrasan dom.
Jel ste uspjeli rješit unutrašnjost dokraja.Jel imate i sobe za goste

Za sada je samo prizemlje zavrseno zbog potreba sekretarijata, sastanaka itd... Sobe i restoran su u zavrsnoj fazi.O broju soba nemogu nista pouzdano reci jer kad sam bio bili su radnici tako da nisam uspio sve vidjeti.
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: Neno - 16. 10. 2008. 13:33:28
Kao iz bajke.
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: PinzHunter - 16. 10. 2008. 13:41:28
momci hvala na Vasim misljenjima,

nadam se da cemo jednog dana kad sve bude zavrseno i popiti koju u ovoj nasoj lovačkoj kućici. z10
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: medicus - 16. 10. 2008. 15:54:31
eeeee,ovo je prekrasno,ali i velikoooo :shok:
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: lovacpd - 16. 10. 2008. 16:02:25
momci hvala na Vasim misljenjima,

nadam se da cemo jednog dana kad sve bude zavrseno i popiti koju u ovoj nasoj lovačkoj kućici. z10
Lijep objekat!
Gdje se nalazi u Bihacu, da prosetam do njega...
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: jura - 16. 10. 2008. 16:09:56
Fenomenalno. Stvarno se imate s ćim pohvalit, super izgleda d4
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: PinzHunter - 16. 10. 2008. 16:17:52
momci hvala na Vasim misljenjima,

nadam se da cemo jednog dana kad sve bude zavrseno i popiti koju u ovoj nasoj lovačkoj kućici. z10
Lijep objekat!
Gdje se nalazi u Bihacu, da prosetam do njega...

Nista lakse za naci.Ides prema stadionu "Jedinstva" i na lijevoj strani ces vidjeti dom.Ako tad budem dole, mozemo i skupa pogledati pa da vidis poneki exponat sto imamo u sali za sastanke.
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: PinzHunter - 16. 10. 2008. 16:21:16
eeeee,ovo je prekrasno,ali i velikoooo :shok:

upravo tako.zato je dugo trajalo jer smo financijski skoro kolabirali.
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: medo - 16. 10. 2008. 16:30:20
Nemam rijeci :shok:
Izuzetno je lijepo sagradjen. Cestitam na trudu d4
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: Tihomir - 16. 10. 2008. 18:37:15
Stvarno prekrasno  d1
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: Harry P. - 16. 10. 2008. 18:59:03
Prekrasan Dom.
Samo da nezapne kakvom biznismenu za oko pa da ga "privatizira".

Kako to već biva kod nas... koncesija na lovište, a u sklopu lovišta Dom... onda nastanu nakakvi gubici u ...nakon toga diže se u Banci kredit kako bih se sanirali manjkovi i stavlja se hipoteka na Dom ...onda se manjkovi nemogu sanirati pa Dom ide na bubanj... onda se pojavljuje nekakva firma i koja legal otkupljuje Dom od Banke ... iii...iii... iiii nakon kratkog vremena kada Dom pripadne u potpuno vlasništvo "dobročiniteljskoj" firmi pojavljuje se Direktor firme koja je kupila Dom i u njemu prepoznajemo gospodina sa početka priče ili nekoga od njegovih rođaka...

Znam ja za taj Dom i lokaciju gdje se nalazi... ;)
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: shandi - 16. 10. 2008. 19:56:36
Dom je prva liga.D d4a je takvih više
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: PinzHunter - 16. 10. 2008. 20:16:23
Prekrasan Dom.
Samo da nezapne kakvom biznismenu za oko pa da ga "privatizira".

Kako to već biva kod nas... koncesija na lovište, a u sklopu lovišta Dom... onda nastanu nakakvi gubici u ...nakon toga diže se u Banci kredit kako bih se sanirali manjkovi i stavlja se hipoteka na Dom ...onda se manjkovi nemogu sanirati pa Dom ide na bubanj... onda se pojavljuje nekakva firma i koja legal otkupljuje Dom od Banke ... iii...iii... iiii nakon kratkog vremena kada Dom pripadne u potpuno vlasništvo "dobročiniteljskoj" firmi pojavljuje se Direktor firme koja je kupila Dom i u njemu prepoznajemo gospodina sa početka priče ili nekoga od njegovih rođaka...

Znam ja za taj Dom i lokaciju gdje se nalazi... ;)

eh vidim ja da ti znas i vise. ;D

Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: zhrvoje - 17. 10. 2008. 12:23:46
Dom je prva liga, svaka čast! Skidam kapu..
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: Antezg - 17. 10. 2008. 16:19:22
Stvarno bi svako društvo na kugli zemaljskoj moglo biti ponosno s ovakvim domom d4
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: SEJFO - 19. 10. 2008. 22:44:40
 Pozdrav!!
ja znam čovjeka Maverik iz tvojeg posta koji će preuzeti dom. a zna i Pinc!! z10
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: Harry P. - 19. 10. 2008. 23:03:41
Onda nas trojica zna  d4

P.S. Jedino ako ti nisi rekao ženi. Ako si rekao ženi danas, onda danas cijeli Cazin zna, a sutra će cijela Bosna, a prekosutra vijest dolazi u Hrvatsku i eto ti meni financijske u Utorak popodne... fre

Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: SEJFO - 19. 10. 2008. 23:06:35
 Ništa se ne sikiraj!! d4
Ponašam se onako kako smo se dgovorili!!
 Nisam ni Pincu napomenuo!!!
Al očekujem onaj posao kod tebe!!!! z10
Naslov: Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
Autor: Harry P. - 19. 10. 2008. 23:13:18
Ja svoju riječ negazim.  teaa
Naslov: Lovački domovi i kuće
Autor: Bosnian Hunter - 23. 10. 2008. 19:25:19
Nisam pronašao adekvatnu temu gdje bi rekao nešto o ovim objektima pa evo otvaram novu (ukoliko ipak ima tema molim admine da prebace).
Interesuje me stanje u vašim udrugama. Koliko imate izgrađenih lovačkih kuća i sličnih objekata.
Naše LD je u periodu od 98 godine izgradilo oko 15 lovačkih kuća. Većinom su to odlično uređeni objekti.
Sredstva za gradnju su dijelom iz budžeta društva ali i donatorska. Lovni turizam još uvijek nije zaživio kod nas ali i to je jedan od dugoročnih ciljeva. Kapaciteti i lovište su izvrsni a mora se više raditi promovisanju istih.

(http://slike.gracanica.net/d/6285-2/Lova__ka+ku__a+prilaz+GO.JPG)
Najveća lovačka kuća u LD "Srndać". Teško je riječima opisati ljepotu terena gdje je izgrađena. U njenoj blizi gradi se i gater za divlje svinje (5 hektara).
Pristupni put:
(http://img135.imageshack.us/img135/460/lk1el7.jpg)

(http://img381.imageshack.us/img381/3080/lovakakuadurama3.jpg)
Jedna od kuća izgrađenih prije 1992 godine. Mjesto idealno, pored rječice. Potpuni mir i rijetko lijepi tereni. Meni omiljeno mjesto u lovištu.

(http://img525.imageshack.us/img525/5746/lovakakuanavuijakulohinaz9.jpg)
Ovaj objekat je u dijelu lovišta kojim upravlja moja sekcija. Nije ni blizu nivoa ostalih objekata ali drag mi je zbog toga što posluži kao mjesto za odmor u lovu ( gdje god da se udaljite od ovog objekta čeke su savršene). Do njega se ne dolazi autom već se morate oznojiti ( što me raduje).

Prošle godine srušen je lovački dom u Gračanici. na istom mjestu sagrađen je novi, odlično uređen i svečano otvoren. Na donjem spratu je restoran a na gornjem spratu doma  su kancelarije. Nažalost nemam fotke >:(



Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: PinzHunter - 23. 10. 2008. 19:37:06
svaka cast.lijepi objekti,

sad znam zastoti je ova zadnja najdraza rol, zbog fasade ;).

salu na stranu, lijepi su vam objekti d4
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: Stipe Šibenik - 23. 10. 2008. 19:59:33
Bija sam nekoliko puta u cazinu prošle godine al onda nisam zna za forum i vas koji ste tamo.......  Moga sam se naspavat po tim vašim vilama uf
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: PinzHunter - 23. 10. 2008. 20:49:39
Bija sam nekoliko puta u cazinu prošle godine al onda nisam zna za forum i vas koji ste tamo.......  Moga sam se naspavat po tim vašim vilama uf

sad znas da nas ima tamo pa nam se javis da malo posjedimo i koju pametnu razmijenimo z10
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: Max011 - 24. 10. 2008. 08:45:47
Bosnian hunter
Kolega a ko vam je oslikao onu konobaricu na zidu tebi najdražeg objekta?! ;D ;D ;D Sad mi je sve jasno isto tako je i Babo iš*o na službeni put u Banju Koviljaču kao i vi u lov... ;D ;D ;D
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: Bosnian Hunter - 24. 10. 2008. 18:14:40
Bosnian hunter
Kolega a ko vam je oslikao onu konobaricu na zidu tebi najdražeg objekta?! ;D ;D ;D Sad mi je sve jasno isto tako je i Babo iš*o na službeni put u Banju Koviljaču kao i vi u lov... ;D ;D ;D
Drago mi je da ste primijetili rol
Jedan naš lovac ima talenta za slikanje ;D , i slobodnog vremena. Ma kad čovjek malo razmisli možda je i neprikladno ali eto u šumi se ne vidi happi
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: SEJFO - 25. 10. 2008. 23:25:29
Bija sam nekoliko puta u cazinu prošle godine al onda nisam zna za forum i vas koji ste tamo.......  Moga sam se naspavat po tim vašim vilama uf

sad znas da nas ima tamo pa nam se javis da malo posjedimo i koju pametnu razmijenimo z10
Baš ste dobra kombinacija Bosančeros i Dalmatinac pa da koju pametnu prozborite.....!!!!!!   z10
 Stipe ako budeš dolazio javi se da koju popijemo!!! Sa Bišćanima se možeš napričati  a popiti samo ako poneseš, ;D ;D ;D ;D
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: matija - 12. 02. 2009. 17:34:43
Svaka vam čast lovci iz Bihaća, jednostavno nemam riječi, dom vam je predivan, stvarno već dugo nisam tako nesto vidio u jednom lovaćkom društvu. Možete biti ponosni jer ovo je san svakog LD.
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: PinzHunter - 12. 02. 2009. 17:52:25
Svaka vam čast lovci iz Bihaća, jednostavno nemam riječi, dom vam je predivan, stvarno već dugo nisam tako nesto vidio u jednom lovaćkom društvu. Možete biti ponosni jer ovo je san svakog LD.

Hvala,

Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: matija - 12. 02. 2009. 18:27:51
da, svakako, kao i svugdje, rukovodstvo i ostala gospoda na funkcijama trebaju se sada potruditi i odraditi posao do kraja, i voditi dom i lovište onako kako treba.Inaće, kod nas je to izgleda veliki problem...
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: jatagan - 14. 02. 2009. 20:21:32
Svaka vam cast ljudi vi se imate stvarno cim ponositi.
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: KOBI - 05. 05. 2010. 19:05:15
Evo i ja i kolege smo "sklepali" nesto na brzinu u samom srcu lovista daleko od nepozeljnih gostiju i ociju raznoraznih stetocina i vandala  8)
Osim nas 10-12 koji cemo se sastajat tu prije lova,na otvorenjima,sastancima,tefericima i slicnim prigodama sluzit ce i za sve dobronamjerne ljude koji ce postovat nas rad i ulaganja i skupa snama pazit na to kao da je njihovo.
Tu je izvor,potocic i prohodan put za sva vozila za lijepih dana i zimi za iole dobar terenac.
Struju nemamo a i netreba nam,jer nebi to bilo to.
Sav ostali luksuz imamo u lovackom domu al ova "koliba" je prava stvar za pobjec od civilizacije i svakodnevnih problema  z10
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: shandi - 05. 05. 2010. 19:30:01
Kobi z10 d4
Ovo je prava stvar, nadam se da će dugo trajati.
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: zhrvoje - 05. 05. 2010. 19:45:37
Kobi, kucica je mrak d4!
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: vuk sa motajice - 05. 05. 2010. 20:12:29
Kobi super kucica kao iz  bajke,ako zalutam u Motajici pa i navratim  ;) ;D
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: KOBI - 05. 05. 2010. 20:18:31
Evo i malo vise detalja..jer na slici jos nije bilo sve zavrseno recimo oluci itd.
Da bi to bilo stabilno radili smo temelj i plocu,onda smo sitnom ciglom sazidali zidove,skrojili krov i pokrili.Decki koji su radili nisu ucestvovali novcano(nas tri koji smo vani jesmo).Da bi se objekat sto bolje uklopio u prirodu trazili smo od sumarije hrastove koje smo i dobili i ispilili u daske i ostalu potrebnu gradju.Sazidali smo i dimnjak tako da unutra imamo i kamin i pec.Napravili smo veliki stol i klupe koje se mogu iznijet na terasu ili ispred zavisno od potrebe.
Sve sto smo platili je bio cement i sljunak.Sve ostalo je skupljeno izmedju nas,dobrih ljudi i prijatelja lova,kao i nekih trgovaca koji su npr dali eksere,sarafe,vinklove,limar je na krovu donirao svoj dio,cak smo i plocu sa imenom grupe i lokacije dobili na poklon,a zid nam krasi pano sa slikama sto novim sto starim,naravno nasim lovackim.
Jos cemo ispred zasadit stabla lipe da nam se okolo ne motaju traktori i da ne vuku stabla u blizini,a i mirisat ce kad procvjeta.
A najvaznija stvar je sama lokacija i polozaj u lovistu,puno znaci kad ti je svaki dio lovista na ruku,a dok dodjes do kolibe vidis dosta prelaza i tragova koji ti kasnije dobro dodju u organizaciji lova.
Stvarno je lijepo bit lovac,za ponosit se nema sta  z1
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: KOBI - 05. 05. 2010. 20:24:26
Kobi super kucica kao iz  bajke,ako zalutam u Motajici pa i navratim  ;) ;D
Evo i malo offtopica al nek ostane neko vrijeme tu  ;)
Naravno da su vrata otvorena svima sa foruma,i to od subote 8.5.
Tada sam kuci,zapravo sam trebao vec danas biti ali vulkani se opet uzburkali let otkazan  uf
Kao sto rekoh,navratite a za sve ostalo je moja briga  rostilj sauf  z10
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: ikova371 - 05. 05. 2010. 23:25:20
kobi to je to što ti treba kad dođeš iz europe  ;),prva liga
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: bostjan - 03. 12. 2013. 18:35:21
Lovački dom i nova hladnjača.
Naslov: Odg: Lovački domovi i kuće
Autor: Peko-BiH - 04. 06. 2021. 11:26:02
Pozdrav,dali netko ima neki pravilnik ili kodeks ponašanja lovaca u lovačkim kućama ili objektima,dobro bi mi došao jer pripremam nešto za objekte u svojoj L.O. Hvala i L.P. d7 d1